Familieberichten 26 I Woensdag 5 december 2007 PZC ZV Lieve Ria Groot was jouw liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen Die jij achterliet Ria, je blijft voor altijd in ons hart Ma Timmerman Tonny en Linda jessica Randoif, Noey Bianca jasper Frans en Kitty Niek judith Chiel 'k Stel mijn vertrouwen op de Heer, mijn God. Want in zijn hand ligt heel mijn levenslot. Hem heb ik lief, zijn vrede woont in mij. 'k Zie naar Hem op en 'k weet: Hij is mij steeds nabij. Intens verdrietig hebben we afscheid genomen van onze lieve, dappere en levenslustige zoon, broer, kleinzoon en neef Roel Pieter Dees 25 oktober 1990 3 december 2007 Theo en Jacqueline Dees-Dieleman Jolien Marije Oma Dees Opa Dieleman en wederzijdse familie Attleelaan 5 4571 JA Axel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 7 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Voor de dienst is er van 13.00 -13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Lieve Ria Je hebt je strijd gestreden, maar helaas verloren. Veel te vroeg van ons allemaal afgenomen, maar we kunnen en zullen je nooit vergeten. Rust Zacht Wij wensen Bert, Erwin Jennifer, Daniëlle Jacky familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Willy en Marion Danny en Stephanie Verdrietig zijn wij door het overlijden van de echtgenote van Bert de Bruin Ria de Bruin-Timmerman Wij wensen Bert, Erwin en Jennifer, Daniëlle en Jacky en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Joop, Ria, Oscar Jacqueline en Joëlle Vos Terneuzen, december 2007 Soms zou ik willen dat gisteren nooit voorbij ging omdat vandaag alles zo anders is. Vaarwel lieve tante-oma-Ria Geef mama een dikke X van ons. Jessica, Randoif en Noey Bianca en Jasper Ria Al 6 jaar doen we buurt BBQ Al 6 jaar was je ziek Al 6 jaar was je er bijhoe beroerd Je je soms ook voelde We zullen je missen We wensen Bert, Erwin en Jennifer, Daniëlle en Jacky, oma Timmerman en de verdere familie heel veel sterkte toe. Van de Buurtjes Heel verdrietig zijn we, nu onze lieve, altijd goed gehumeurde kleinzoon en neef Roel Dees is overleden. Opa Dieleman Oma Dieleman (in liefdevolle herinnering) Tante Marjolein, Oom Jas, Eline Eelko Zegers Na een periode van hoop en vrees moeten wij afscheid nemen van ons jeugdlid Roel Dees Wij zullen Roel herinneren als een sociaal, vriendelijk en actief lid van onze vereniging. Wij wensen Theo, Jacqueline, Jolien en Marije veel sterkte toe voor de komende periode Bestuur en leden van Christelijke Volleybal Vereniging "Voorwaarts" Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Roel Dees Roel was leerling in klas 5 van het vwo Roel heeft de afgelopen jaren verbeten gevochten tegen de afschuwelijke ziekte kanker. In al die tijd is onze bewondering voor hem toegenomen om zijn geloof, zijn moed, zijn vastberadenheid, zijn optimisme en zijn strijd vaardigheid. Wij hebben Roel leren kennen als een lieve en leergierige jongen, die zeer betrokken was op alles wat met school en de mensen om hem heen te maken had. Hij werd op handen gedragen door zijn medeleerlingen en de mede werkers van de school. Zijn geloof in de verrezen Christus en in de liefde van God was groot. Moge dit diepe geloof voor ons allen een voorbeeld zijn. Wij wensen Roels ouders en zijn zussen Jolien en Marije heel veel sterkte en Gods kracht toe in het dragen van dit immense verdriet. Terneuzen, 4 december 2007 Leerlingen, ouders, medewerkers, schoolleiding en bestuur van het Zeldenrust-Steelantcollege. Roel Zo dapper heb je gestreden en zo moedig heb je het aanvaard. Rust zacht lieve Roel, we zullen je erg missen. Theo, Jacqueline, Jolien, Marije en verdere familie: we leven met jullie mee. Ad en Ria Leon en Corien Erwin en Dieneke Frans en Marjan Pieten Sonja en kinderen Roel Wij blijven nu hier, jij gaat naar daar En daar is niet zover van hier We spreken af, we weten niet waar En daar ontmoeten we elkaar Peter, Ruben en Stuey Na een lange strijd door God van zijn pijn verlost Roel Bart, Daan, Harjon, Joost, Leon, Lieneke Martijn, Niek, Peter, Saskia, Yvonne Roel Ondanks die verschrikkelijke ziekte altijd optimistisch, altijd blijven vechten. Je liet ons zien hoe sterk je persoonlijkheid was. We zullen je ontzettend missen en je nooit vergeten. We wensen de familie veel sterkte toe. Terneuzen, 4 december 2007 Dominique, Bart, Jan, Ilse, Yemisi, Anniek, Wouter, Anne, Maarten, Nelleke, Saskia, Suzanne, Niek, Edwin, Luc, Bas, Tom, Ruben en Peter KlasVWO-5B van het Zeldenrust-Steelantcollege Met grote verslagenheid, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Roel Dees zoon van onze medewerker en collega Theo Wij wensen, Theo, Jacqueline, Jolien, Marije en familie, heel veel sterkte toe, om dit zware verlies te dragen ook voor de toekomende tijd. Loonbedrijf en grondverzet J. F. Dekkeren Personeel Lieve Roel Voor altijd zal je bij ons zijn. We missen je. We wensen de familie veel sterkte toe. En de groeten van groep 8,2003 In onze gedachten was je In onze gedachten ben je In onze gedachten zul je altijd blijven. Ontroerd zijn wij door het overlijden van Roel zoon van juf Jacquelien broer van Marije uit groep 5 Wij wensen Jacquelien, Theo, Jolien en Marije heel veel sterkte toe en bidden dat zij kracht mogen ontvangen om dit grote verlies een plaats te geven. Schoolcommissie, Medezeggenschapsraad en Ouderraad PCBS de Warande Axel, 3 december 2007 Roel We zullen hem missen met zijn humor, zijn kracht en zijn vertrouwen dat hij nu bij God mag zijn. We hopen dat familie en vrienden dezelfde kracht mogen krijgen om het verlies te dragen. Youth Alpha PKN Axel: Eelko, Eline, Ruben, Björn, Henriëtte Lisa, Martine, Stefan, Elise, Suzanne Cassandra, Mare en Annelies Veilig in Jezus armen Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Roel zoon van juf Jacquelien Dees, van pebs de Warande te Axel Wij wensen Jacquelien en haar gezin veel steun en kracht toe. Bestuur van scholengroep Probaz Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs Midden Zeeuws-Vlaanderen J.E. van Opdorp Axel, 3 december 2007 Wij zijn diep geraakt en verslagen nu is overleden Roel Dees zoon van onze collega Jacquelien Zijn positieve levenshouding en vast vertrouwen heeft diepe indruk op ons gemaakt. We wensen Theo, Jacquelien, Jolien en Marije alle kracht om dit verlies een plaats te geven. Piet Femke Tinie Marian Lies Jan Willem Lenie Femmie Janneke Els Carla Sonja Marina Ina Sophieke Ina Cynthia We zoeken in de wolken naar licht, een ster. Waarom lijkt God in verdriet zo ver Soms breekt het licht de hemel open, zodat je zo naar God kunt lopen. Wij zijn heel verdrietig omdat is overleden Roel Dees zoon van onze juf Jacquelien Kinderen van pebs "de Warande" Axel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40