Familieberichten Ewoud Bisdom Gerry Kruyt 24 I Woensdag 5 december 2007 PZC ZV Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl "Wat blijft er over van onze liefde Wat blijft er over van die vele mooie dagen? Een foto, een oude foto. Als een herinnering voor altijd". Mijn partner Gerard Baijens is maandagmiddag 3 december plotseling overleden in Gent, een van de steden die hij graag bezocht. Hij is 75 jaar geworden en ik heb daarvan bijna 30 jaar met hem samen mogen leven. We hebben die jaren samen beleefd en ervan genoten. Ik zal hem erg missen en met veel genegenheid aan hem terugdenken. Gerard van der Bliek Penninghoek 12 4331 PN Middelburg Gerard is opgebaard in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. U kunt daar afscheid van hem nemen op donderdag avond, 6 december van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 7 december om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. (A58, afslag 38 richting Arnestein) Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Al bleef het tot nu toe alleen bij dromen Van een geregeld leven, ik wacht af Het gaat er hoe dan ook een keer van komen Een geregeld leven. In mijn graf Huub van der Lubbe Maandagmiddag is in zijn geliefde Vlaanderen plot seling overleden Gerard Maarten Baijens Hij leefde vanuit een grote belangstelling en inzet voor met name de Middelburgse gemeenschap. Zijn grote passie lag bij het Zeeuwse amateurtoneel, waarin hij overduidelijk zijn vele rollen heeft gespeeld. Wij denken aan hem terug met liefde en warmte. Middelburg, 26 juli 1932 Gent, 3 december 2007 Amersfoort: Joke en Adri Baijens Uithoorn: Corien Baijens en Frank Gazendam Bart en Anna Apeldoorn: Muriel en Frits van Dijken-Baijens Daan en Stijn Hugo de Vriesserre 2 3823 DM Amersfoort Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze markante zwager Gerard Baijens Wij zullen zijn uitgesproken inbreng in onze familie node missen. Wij wensen Gerard veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Zuid-Scharwoude: Sajaak en Maja van der Bliek Heinkenszand: Adrie en Geertje van der Bliek Dunbarton, USA: Jan en Anneke van der Bliek Goes: Cor en Catrien van der Bliek Kapelle: Albert en Lia van der Bliek Neven en nichten Een sympathieke vriend met een groot hart voor het theater hebben we verloren nu Gerard Baijens ons zo onverwachts is ontvallen. Gerard was vanaf de oprichting tot voor kort penningmeester van ons bestuur. We zullen hem met warmte blijven herinneren en wensen zijn vriend Gerard troost en sterkte. Namens "Het Getij", Werkplaats voorde Amateurkunsten in Zeeland, Paul Sonke, voorzitter Willem Huijbreghs, artistiek leider De leeuw heeft zijn rollen gespeeld: Weerbarstig, intens en met passie. Moge het slotapplaus nog lang aanhouden. Bedroefd, maar met berusting en veel respect namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze oud- voorziter en erelid Gerard Baijens 3 december 2007 Wij wensen Gerard van den Bliek veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Zeeuws Centrum voor het Amateurtheater (ZCA) Theater was zijn leven Op 3 december 2007 bereikte ons het droevige bericht dat totaal onverwachts is overleden ons enige erelid Gerard Baijens De dag ervoor was hij nog bij ons in zijn geliefde Mini- theater, nu is hij er niet meer. Gerard was een van de oprichters van het Middelburgs Theater en heeft jaren lang bestuursfuncties vervuld. Wij zijn dankbaar voor wat hij voor onze vereniging heeft betekend. Wij wensen zijn partner Gerard van der Bliek veel sterkte met dit onverwachte verlies. Bestuur en leden van de Vereniging Middelburgs Theater Respectvoorzijn kennis en kunde Weemoed om zijn humor en kameraadschap Zo denken we aan onze eindredacteur Gerard Baijens De redactie van de'Welzijnskrant' Margot Piscaer, Thisbe van den Berg, Chris Stronks, Ivo Sekhuis, Jan Lauret Geheel onverwacht namen wij kennis van het overlijden van Gerard Baijens levenspartner van onze werknemer en collega Gerard van der Bliek. Wij wensen Gerard en familie veel sterkte. Directie en medewerkers Deltapark Neeltje Jans Plotseling overleed onze vriend Gerard Baijens Wij wensen Gerard van der Bliek veel sterkte toe. De buren van de Penninghoek te Middelburg Zo plotseling viel definitief het doek voor Gerard Baijens Jarenlang liet hij ons als bestuurslid en eindredacteur van de Welzijnskrant meegenieten van zijn kleurrijke taalgebruik en verfijnde humor. Aanstaande vrijdag zou hij voor zijn enthousiaste vrijwillige inzet een koninklijke onderscheiding ontvangen. Zijn levenskunst vormde voor ons allen een inspiratie bron. Wij zullen zijn charmante persoonlijkheid missen. Bestuur, directeur, personeel en vrijwilligers Stichting Welzijn Middelburg Diep verslagen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze vader en opa en mijn partner weduwnaar van in de leeftijd van 76 jaar. Alphen aan den RijnJeroen en Annie Kevin Guido Terneuzen: Julia d'Hont en familie Terneuzen, 29 november 2007 Corr.adres: Groenoord 57, 2401 AA Alphen aan den Rijn De crematie heeft, naar de wens van Ewoud, in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden voor onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Maria Magdaiena Bruijnooge-Lourens Geboren te Aardenburg, 23 mei 1909 Overleden in De Stelle te Oostburg, 3 december 2007 weduwe van Machiel Jacobus Bruijnooge T.D. Bruijnooge D.T. de Hullu-Bruijnooge A.N.P.J. de Hullu Bertran de Hullu Marie-Jeanne de Hullu en Michel Polder en achterkleinkinderen De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op zaterdag 8 december om 11.00 uur in het Hervormd Kerkcentrum te Oostburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Stad. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd Kerkcentrum. Correspondentie-adres: Veerhoeklaan 8,4501 AG Oostburg Wij danken allen die voor haar gezorgd hebben. ]e wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. ]e ziekte had je volkomen in zijn macht. Ie was zo moe. Ie hebt je strijd gestreden. Ie zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. fe bent bevrijd uit je lijden. Maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. In haar vertrouwde omgeving, met degene waar zij zoveel van hield, is thuis na een lange periode van ziekte, in alle rust en met volle overgave overleden mijn lieve vrouw, onze dierbare moeder, dochter, zus en tante Maria Elodia Cornelia Timmerman Ria echtgenote van Bert de Bruin in de leeftijd van 51 jaar. Sluiskil: Bert de Bruin Erwin en Jennifer Daniëlle en Jacky Sluiskil: Pa f en Ma Timmerman en verdere familie 3 december 2007 Canisvlietstraat 6 4541 BE Sluiskil Er is gelegenheid om afscheid van Ria te nemen op vrijdag 7 december van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 8 december om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Lieve Mama Waarom al die pijn )e wilde hier niet weg Je wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk En zeker niet terecht Mama je wilde verder Maar verloor het gevecht In gedachten blijf je voor altijd bij ons. Dikke kus, Erwin en Daniëlle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 38