Zoek, Vind... fT1ensendnq.nl ...trouwen? Familieberichten oogfonds GIRO 3910 Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! At Antoinette Marie Aimée Paridaen-Haverbeke Herman Wijffels "Samen kunnen we iets doen aan onnodige blindheid en ernstige slechtziendheid. aluVitos] 26 I Woensdag 5 december 2007 PZC be Verdrietig geven wij u kennis dat, na een prachtig leven en een moeizame laatste levensfase, is overleden onze geliefde vader, schoonvader, opa en ouwe opa Leendert Marinus Moermond sinds 19 oktober 2000 weduwnaar van Jannetje Adriana Mol Ridder in de orde van Oranje-Nassau Oud-Burgemeester van Westkapelle 29 maart 1916 Zierikzee t 3 december 2007 Dreischor: Jeannette van den Hoek-Moermond Henk van den Hoek Coen en Marianne Carlijn, Rik Janine en Chris Chris, Sophie Zonnemaire: Heieen Goemans-Moermond Johan Goemans Hans en Monica Diya Lennert en Marjakke Krijn, Ties Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Zuidlangeweg 1 4315 PH Dreischor De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Vrijdag 7 december is er gelegenheid tot condoleren van 16.00 tot 17.00 uur in het dorpshuis, Mr. P. Moggestraat 5 te Dreischor. Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van de heer Leendert Marinus Moermond van 1972 tot 1981 burgemeester van de voormalige gemeente Westkapelle Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, ).S.deRegt R.J.vanderZwaag Gisteren vernamen wij dat is overleden het oud-lid van het beheerscollege van de voormalige Raiffeisenbank Dreischor, de heer L.M. Moermond Wij wensen de familie veel sterkte toe. Beheerscolleges, directie en medewerkers Rabobank Schouwen-Duiveiand Nieuwerkerk, 4 december 2007 teli t\ 4 Zwaar werden de dagen en lang duurden de nachten hoe moeilijk is het vechten het ontbrak je aan de krachten door keer op keer verlies in de strijd om het leven Je hebt ons een heel stuk geluk en ontzettend veel liefde gegeven. Antoinet gehuwd geweest met Herman Paridaen f 12-9-1996 Oostburg, f Kapelle, 5 maart 1948 59 jaar 3 december 2007 Mirjam en Tjerk Kuijsters-Paridaen Roan Jessica Paridaen en Claudia Heijdens Correspondentieadres: Oude Kerkstraat 5, 4417 AT Hansweert Er is gelegenheid om van Antoinet afscheid te nemen op donderdag 6 december van 19.00-19.30 uur en op vrijdag 7 december van 12.30-13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. Een samenzijn voorafgaande aan de crematie zal om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna ontmoeten wij elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Antoinet houdt van roze bloemen. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. tussen vele sterren is er eentje heel speciaal net iets mooier en wat groter dan de rest van het totaal tussen vele andere sterren lijkt er één feller te schijnen waardoor al die andere in het niets lijken te verdwijnen één heel bijzondere ster. tussen vele andere Roan BEWINDVOERDER WERELDBANK, LID COMITÉ VAN AANBEVELING j Help het Oogfonds mee om onnodige blindheid en slechtziendheid te voorkomen. Test daarom ook uw eigen ogen. Vraag nu aan: de gratis oogtestkalender! STICHTING NEDERLAND telefoon (030) 254 57 11 oogtest@oogfonds.nl www.oogfonds.nl Na een kortstondige ziekte is toch nog plotseling overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgroot vader )annis de Smit Oostburg, 30 december 1915 t Terneuzen, 3 december 2007 Oostburg: Liesbeth de Smit-Verhage Nuenen: Jan de Smit Elly de Smit-Risseeuw Utrecht: Wijnand en Marleen Marijn Helmond: Roland en Katja Oudelande: lek de Smit Suus de Smit-Dieleman Wouter, Michiel Jesse, Anne Mei Pastoor van Genklaan 2-22 4501 AH Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 8 december om 14.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28C te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwkaart mocht hebben ontvangen, gelieve u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Het heeft mij goed gedaan zoveel blijken van medeleven en deelneming te ontvangen tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn innig geliefde man Jan Vos Bij alle verdriet en rouw was het tot steun dat zovelen mee voelden en hun deelneming betuigden. Ik zeg u hiervoor allen hartelijk dank. Anna Vos-de Graaf Krabbendijke, december 2007 GEEF IEDER KIND LEESPLEZIER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28