Familieberichten Wie kan ik bellen voor een uitvaart? 24 Woensdag 5 december 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Plotseling overleed onze vriend Gerard Baijens Wij wensen Gerard van der Bliek veel sterkte toe. De buren van de Penninghoekte Middelburg Zo plotseling viel definitief het doek voor Gerard Baijens Jarenlang liet hij ons als bestuurslid en eindredacteur van de Welzijnskrant meegenieten van zijn kleurrijke taalgebruik en verfijnde humor. Aanstaande vrijdag zou hij voor zijn enthousiaste vrijwillige inzet een koninklijke onderscheiding ontvangen. Zijn levenskunst vormde voor ons allen een inspiratie bron. Wij zullen zijn charmante persoonlijkheid missen. Bestuur, directeur, personeel en vrijwilligers Stichting Welzijn Middelburg 'Waf blijft er over van onze liefde? Wat blijft er over van die vele mooie dagen Een foto, een oude foto. Als een herinnering voor altijd". Mijn partner Gerard Baijens is maandagmiddag 3 december plotseling overleden in Gent, een van de steden die hij graag bezocht. Hij is 75 jaar geworden en ik heb daarvan bijna 30 jaar met hem samen mogen leven. We hebben die jaren samen beleefd en ervan genoten. Ik zal hem erg missen en met veel genegenheid aan hem terugdenken. Gerard van der Bliek Penninghoek 12 4331 PN Middelburg Gerard is opgebaard in het rouwcentrum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. U kunt daar afscheid van hem nemen op donderdag avond, 6 december van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 7 december om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. (A58, afslag 38 richting Arnestein) Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Al bleef het tot nu toe alleen bij dromen Van een geregeld leven, ik wacht af Het gaat er hoe dan ook een keer van komen Een geregeld leven. In mijn graf Huubvan derLubbe Maandagmiddag is in zijn geliefde Vlaanderen plot seling overleden Gerard Maarten Baijens Hij leefde vanuit een grote belangstelling en inzet voor met name de Middelburgse gemeenschap. Zijn grote passie lag bij het Zeeuwse amateurtoneel, waarin hij overduidelijk zijn vele rollen heeft gespeeld. Wij denken aan hem terug met liefde en warmte. Middelburg, 26 juli 1932 Gent, 3 december 2007 Amersfoort: Joke en Adri Baijens Uithoorn: Corien Baijens en Frank Gazendam Bart en Anna Apeldoorn: Muriel en Frits van Dijken-Baijens Daan en Stijn Hugo de Vriesserre 2 3823 DM Amersfoort Geheel onverwacht namen wij kennis van het overlijden van Gerard Baijens levenspartner van onze werknemer en collega Gerard van der Bliek. Wij wensen Gerard en familie veel sterkte. Directie en medewerkers Delta park Neeltje Jans Respect voor zijn kennis en kunde Weemoed om zijn humor en kameraadschap Zo denken we aan onze eindredacteur Gerard Baijens De redactie van de 'Welzijnskrant' Margot Piscaer, Thisbe van den Berg, Chris Stronks, Ivo Sekhuis, Jan Lauret Theater was zijn leven Op 3 december 2007 bereikte ons het droevige bericht dat totaal onverwachts is overleden ons enige erelid Gerard Baijens De dag ervoor was hij nog bij ons in zijn geliefde Mini- theater, nu is hij er niet meer. Gerard was een van de oprichters van het Middelburgs Theater en heeft jaren lang bestuursfuncties vervuld. Wij zijn dankbaar voor wat hij voor onze vereniging heeft betekend. Wij wensen zijn partner Gerard van der Bliek veel sterkte met dit onverwachte verlies. Bestuur en leden van de Vereniging Middelburgs Theater De leeuw heeft zijn rollen gespeeld: Weerbarstig, intens en met passie. Moge het slotapplaus nog lang aanhouden. Bedroefd, maar met berusting en veel respect namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze oud- voorziteren erelid Gerard Baijens 3 december 2007 Wij wensen Gerard van den Bliek veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Zeeuws Centrum voor het Amateurtheater (ZCA) Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze markante zwager Gerard Baijens Wij zullen zijn uitgesproken inbreng in onze familie node missen. Wij wensen Gerard veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Zuid-Scharwoude: Sajaak en Maja van der Bliek Heinkenszand: Adrie en Geertje van der Bliek Dunbarton, USA: Jan en Anneke van der Bliek Goes: Cor en Catrien van der Bliek Kapelle: Albert en Lia van der Bliek Neven en nichten Een sympathieke vriend met een groot hart voor het theater hebben we verloren nu Gerard Baijens ons zo onverwachts is ontvallen. Gerard was vanaf de oprichting tot voor kort penningmeester van ons bestuur. We zullen hem met warmte blijven herinneren en wensen zijn vriend Gerard troost en sterkte. Namens "Het Getij", Werkplaats voor de Amateurkunsten in Zeeland, Paul Sonke, voorzitter Willem Huijbreghs, artistiek leider 'k Stel mijn vertrouwen op de Heer, mijn God. Want in zijn hand ligt heel mijn levenslot. Hem heb ik lief, zijn vrede woont in mij. 'k Zie naar Hem op en 'k weet: Hij is mij steeds nabij. Intens verdrietig hebben we afscheid genomen van onze lieve, dappere en levenslustige zoon, broer, kleinzoon en neef Roel Pieter Dees 25 oktober 1990 3 december 2007 Theo en Jacqueline Dees-Dieleman Jolien Marije Oma Dees Opa Dieleman en wederzijdse familie Attleelaan 5 4571 JA Axel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 7 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Voor de dienst is er van 13.00 -13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Heel verdrietig zijn we, nu onze lieve, altijd goed gehumeurde kleinzoon en neef Roel Dees is overleden. Opa Dieleman Oma Dieleman (in liefdevolle herinnering) Tante Marjolein, Oom Jas, Eline Eelko Zegers Roel Zo dapper heb je gestreden en zo moedig heb je het aanvaard. Rust zacht lieve Roel, we zullen je erg missen. Theo, Jacqueline, Jolien, Marije en verdere familie: we leven met jullie mee. Ad en Ria Leon en Corien Erwin en Dieneke Frans en Marjan Piet en Sonja en kinderen Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgeval. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 000. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie zórg... Respect— 1 Aandacht... na het o- torgma Tel: III IK - <116012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26