Zoek, Vind... (Densenlinq.nl Familieberichten teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Een bekende overleden? OVERTOOM-GROEN Vivante Everse Woninginrichting Tamara Marcus-Everse 26 I Dinsdag 4 december 2007 PZC sd De zeeiedere dag anders De zeedie nooit verveelt De zeewaar haar hart naar uitging Die zee...draagt haar nu mee Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder en mijn oma Catharina Josina Hartog-van der Hoek weduwe van Adriaan Hartog in de leeftijd van 76 jaar. Arjen en Cathy Sunny, Luna, Gijs Martin en Hedi Casper jafo, Max, Sparky Vlissingen, 2 december 2007 Correspondentieadres: Arjen Hartog Valeriusstraat 24 4351 NL Veere Er is gelegenheid om afscheid van Ineke te nemen op donderdag 6 december van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsplechtigheid zal op maandag 10 december om 11.00 uur plaatsvinden in bovengenoemd uitvaartcentrum, daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats bege leiden op de Noorderbegraafplaats, President Roosevelt- laan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Willen degenen die geen rouwbrief ontvangen hebben deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn nu heel verdrietig dat onze lieve oma en ouwe oma niet meer bij ons is. Miranda en Hans Mees, Amber Remco en Barbara Stephanie Marinette en Danny Joey, Mike, Kris Natascha Jeffry en Deborah Mischa Nicky Sharon Randy Wouter en Elka Yvonne )ohn Roy Mario Roy 's-Heer Arendskerke, 2 december 2007 larenlang was zij het wonderkind Van de doktoren in Rotterdam Maar voor ons was zij Een zonnestraaltje in de familie Dapper maar moegestreden is in het Dijkzigt ziekenhuis van ons heengegaan ons innig geliefd en zorgzaam nichtje (anneke Sara v/d Lijcke-van Dale in de leeftijd van 65 jaar. Zij was een voorbeeld voor ons allen. Schoondijke: C.van Espen-Hubregtse J. van Espen Zwolle: Carla, Mente en kinderen Bergen op Zoom, 1 december 2007 Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 'De Heer is mijn Herder' ij jij was er altijd altijd stond je paraat paraat voor iedereen iedereen mocht je zeer zeer doet het afscheid afscheid door je dood dood betekent einde einde van een leven leven met karakter. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw, voordat het afscheid kwam. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis dat, toch nog onverwacht, is overleden onze lieve moeder, oma en ouwe oma Maria Cornelia Karman-de Kam sinds 5 januari 2002 weduwe van Marinus Karman in de leeftijd van 87 jaar. Aagtekerke: Marja en Wim Sturm-Karman Bern: Rinus Karman 's-Heer Arendskerke: Kobie en Ko Wisse-Kannan Oost-Souburg: Wilma en Sjaak de Ridder-Karman Kortgene: Herman en Jacqueline Karman-Platschorre Kortgene: René Karman en Annemarie van de Nouland Oost-Souburg: Ad en Marieke Karman-Kasteleijn Gapinge: Anita en Eric Paauwe-Karman Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verzorgend verplegend personeel en de artsen van zorgcentrum "Poelwijck 's-Heer Arendskerke, 2 december 2007 Correspondentieadres: familie Sturm-Karman Thibautstraat 2,4363 BG Aagtekerke De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 7 december om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Havelaarstraat 34 te Colijnsplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ongeveer 14.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in "Het Zaaltje" naast de kerk. Enige en algemene kennisgeving Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we: "Dank je voor wat je hebt gedaan Omringd door diegenen die haar liefhadden is van ons heengegaan mijn lieve levenspartner, onze moeder, schoon moeder, oma en oma Corrie Cornelia Walhout Corrie levenspartner van Frans Ocké Borssele, t Oostburg, 20 oktober 1932 29 november 2007 Breskens: Frans Ocké Breskens: Marleen en Dirk Bianca en Erik Ricky, Yannick Claudia en Jack Kyerra Breskens: Shirley en Adri Manuela en Kay Demi Tamara (in herinnering) Arjen IJzendijke: Benny en Annelies Jessica en Peter Yannick en Isabelle 4511 JE Breskens, 29 november 2007 Ghistelkerke 258 Het afscheid en de crematie hebben overeenkomstig de wens van mijn partner en onze moeder in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij door het overlijden van Tamara Marcus-Everse lieve moeder van Mila en Noah Onze gedachten gaan uit naar Mila, Noah, hun vader en verdere familie. Wij wensen hen alle sterkte toe. Team dagverblijf De Kleine Draak Medewerkers, Directie en Bestuur van de Stichting Kinderopvang Zeeuwsch-Vlaanderen Wegens droevige familieomstandigheden is donderdag 6 december a.s. onze zaak de gehele dag gesloten. Hulst Met verbijstering en ongeloof hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Wij wensen Jochem, Mila, Noah en naaste familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Alle medewerkers Vivante Everse Hulst Lieve Tamara, Een moeder, zo blij, een zoon gebaard Ineens, kwam het droevige bericht we konden het niet geloven onze ogen even dicht het kan niet, het is niet waar! troost zoekend bij elkaar bij hen in gedachten hoe moeten zij nu verder gaan nu de bloemen hun blaadjes hebben verloren volgend jaar, weer prachtig in bloei zullen staan lieve Tamara, we zullen je nooit vergeten en geven ze allemaal jouw naam misschien, is dit een teken dat alles blijft bestaan Ongeloof en verdrietig, maar dankbaar haar gekend te mogen hebben, zo jong overleden, ons lief nichtje Tamara Wij wensen Jochem, Mila en Noah en alle verdere familie heel veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen en te kunnen verwerken. Oma de Pooter, Opa de Pooter (in liefdevolle herinnering) Jannie en Frans, Florenz, Sandra Leuny enTonny Jaap, Vincent en Sophie, Ivan en Mynke Dikky en Ariena, Ingeborg en Jeroen, Jelmer, Sascha en Ivy Lee, Hilke Betsy en Jo, Johan en Chantal, Alexander en Tessa, Samantha en Colin Bram en Francoise, Giovanni, Marciano Gerdy en Jan, Amanda en Willy, Monique, Jari (in liefdevolle herinnering) Axel, 2 december 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58