Familieberichten Wie kan ik bellen voor een uitvaart? 24 I Dinsdag 4 december 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Blij en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter Lynn Ze is geboren op 1 december 2007. Maurice José Faasse De Casembrootstraat 51 4361 AS Westkapelle Onverwacht is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder en oma Janna Cornelia Niemantsverdriet sinds 1996 weduwe van Cornells Marinus Boomsluiter Poortvliet, t Terneuzen, 4 augustus 1923 27 november 2007 Onze dank gaat uit naar de thuiszorg in "De Veste". Rinus en Anke Esther en Jos Denny Correspondentieadres: Oesterputten 15 4532 AK Terneuzen De crematie heeft naar haar eigen wens in besloten kring plaatsgevonden. We moeten je loslaten. Nu je er niet meer bent is de wereld een stukje ingekrompen. Na een leven waarin zowel vreugde als verdriet zijn deel werd, is vredig gestorven mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Cornelis Bernardus van der Borgt in de leeftijd van 81 jaar. A.J.M. van der Borgt-Evers Cora en Adrie Baas-van der Borgt José en Henk Hummelman-van der Borgt Marja en Bram Baas-van der Borgt Agnes en Sjaak Meliefste-van der Borgt Kees van der Borgt Peter en lolanda van der Borgt-Blok Henry en Ilze van der Borgt Klein- en achterkleinkinderen 2 december 2007 Steenweg 22 4423 AM Schore Op woensdag 5 december is er van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om thuis afscheid van Kees te nemen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 7 december om 15.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren. Lieve opa Je laat ons hele mooie en blijde herinneringen na. We zullen jou nooit vergeten. Liefs, Patrick Ivonne, Maik Judith t Marco Francisca, Sem Stephan Debbie Niels Danielle Eva Patrick Kim Juul Joeri Thirsa, Inessa, Lize Leven is dankbaar zijn voor het licht en de liefde voor de warmte en de tederheid in mensen en dingen zomaar gegeven. Omringd door allen die hem dierbaar waren, is na een lang durig met moed gedragen ziekte van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa, schoonvader, opa, broer, schoonbroer en oom Adriaan Izaak van Dale Adrie echtgenoot van Maria Mina Jansens in de leeftijd van 78 jaar. Cadzand: Marie van Dale-Jansens Terneuzen: Jolanda en Peter Kevin Annick Cadzand: Jacky Cadzand: I.J. van Dale M.C. van Dale-Adriaansen en verdere familie 4506 AE Cadzand, 2 december 2007 Mariastraat 20 Adrie is opgebaard in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 5 december van 19.00-19.30 uur. De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 7 december om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na aflooop is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter M. de Meijer voor de goede zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven hebben we afscheid genomen van onze broer, zwager en oom Adrie van Dale I.J. van Dale M.C. van Dale-Adriaansen Conny en Bram Jacco Anne-Marie Na een langdurige ziekte is overleden onze zwager, oom en neef, op de leeftijd van 78 jaar Adrie van Dale Echtgenoot van onze zus Marie Adrie Rust zacht. Breskens: Adrie en Jo Cadzand: Jaap en Anneke Terneuzen: Coren Corrie Knokke: Johan en Ineke Kwadendamme: Mimi en Jaap Sluis: Tante Annie Neven en nichten 2-12-2007 Nu jij slaapt zonder te dromen zul je nog altijd in mijn dromen komen: ik zal voor je ademen, voelen en horen niemand verdwijnt en niets gaat verloren. Want niet door je lichaam, maar wel door je geest zal iedereen weten wie jij bent geweest. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat ze tijdens haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte, rustig en kalm is ingeslapen mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Henny van Geffen-Bergonje *17-9-1954 f 1-12-2007 Hoek: Rick van Geffen alle beestjes Westdorpe: Angela SP alle beestjes Hulst: Bianca alle beestjes Corr.adres: Lovenpolderstraat 18 4542 NS Hoek De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 8 december om 10.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het uitvaartcentrum. Ma is thuis. Donderdag 6 december is er van 17.00 -19.00 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen. Henny hield van gekleurde bloemen. Lieve Henny Waarom al dat vechten waarom al die pijn Je wilde hier niet weg je wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht Je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht We zullen je missen. Adrie, Nelly Ronald Danny, Patricia Rachèl Buddy &Dayka De PCOB, afd. Regio Borsele heeft het droeve bericht ontvangen van het overlijden van haar oud-voorzitter de heer MJ. Geuze Wij denken aan hem in dankbaarheid. Namens het bestuur, L. Jille, secr. Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van De heer M. J. Geuze Vrijwilliger van Stichting Poelwijck-De Kraayert Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe met dit ingrijpende verlies. Namens directie, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Poelwijck-De Kraayert Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgeval. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren. Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 000. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56