Zeeland voor Julien Coppieters 'Aanpak overlast poep traag' Reünieconcert Tigers en Sheiks Partij Sluis wil snel hondenuitlaatterreinen en poepzakautomaten. Omega Combi: 7 x goed voor het behoud van uw gezondheid SUPERAANBIEDINGEN! PZC Dinsdag 4 december 2007 23 door René Hoonhorst SLUIS - Gemeentebelangen Sluis wil dat het college snel maatrege len neemt tegen overlast van hon denpoep. Langs de kust tussen Breskens en Cadzand zijn al een aantal automa ten met hondenpoepzakjes te vin den, maar inwoners van andere West-Zeeuws-Vlaamse dorpen en stadjes wachten al langere tijd. Ook nieuwe hondenuitlaatterrein- tjes laten op zich wachten. De raadsleden van Gemeentebelan gen worden vaak aangesproken op het uitblijven van overlastbestrij- ding, meldt fractievoorzitter William Gijsel in een brief aan B en W. De onvrede en ergernis on der hondenbezitters is groot: poep- zakjes zijn vaak op en het stude ren op plaatsing van nieuwe auto maten duurt al een half jaar, weet Gijsel. „Aan de belasting betalende hondenbezitter is dat niet uit te leggen", menen de raadsleden. Sluis moet zijn oor maar eens te luister leggen bij buurgemeenten - Knokke bijvoorbeeld - en binnen een paar maanden met oplossin gen komen, betoogt Gijsel. HULST - Twee oude popgroepen uit de streek, The Tigers uit Axel en The Sheiks uit Stekene, geven vrij dagavond 14 december een reünie concert in Den Dullaert in Hulst. Ze doen dat tijdens de voorronde van de Heineken Pop Quiz, waar bij de winnaar wordt uitgeroepen tot 'popheid' van Hulst. The Tigers werden in 1963 opgericht door Jaap Boerdam, Paul de Rijcke en Freddy van Poecke. Het dansorkes- tje groeide uit tot een in Axel im mens populaire popgroep. Toen de band ophield te bestaan ging De Rijcke bij de populaire band The Sheiks uit Stekene spelen. Het concert in Hulst begint om 21 uur en de toegang is 10 euro. visolie, lijnzaadolie en teunisbloemolie in één capsule Over prima invloed van essentiële vetzuren op het behoud van een goe de gezondheid, kan een boekje over vol geschreven worden. De ontwik kelaars van Omega Combi hebben dat nu ook daadwerkelijk gedaan. Omega Combi is een uitgebreid vetzurencomplex op basis van visolie, lijnzaadolie en teunisbloemolie. Samen voorzien deze bestanddelen uw li chaam van een krachtige combinatie van Omega-3, Omega-6 en Omega- 9 vetzuren. Uw lichaam kan deze essentiële vetzuren niet zelf aanmaken. Daarom kan het zinvol zijn om met Omega Combi eventuele tekorten in uw voeding aan te vullen. Dit is goed voor het behoud van uw gezondheid, want deze Omega-vetzuren spelen een belangrijke rol in uw lichaam. Kijkt u maar eens naar het volgende lijstje: 1Helpt bij de verlaging van het cholesterolgehalte 2) Houdt de bloedvaten soepel en elastisch 3) Goed voor de smering van de gewrichten 4) Houdt de huid in conditie bij het ouder worden 5) Bevordert het natuurlijk afweersysteem 6) Bevordert de stofwisseling 7) Beschermt de gezonde cellen en weefsels bij het ouder worden Aan Omega Combi is eveneens een natuurlijke vitamine E toegevoegd. Deze vitamine heeft een beschermende invloed op de Omega 3, 6 9 vetzuren in de capsules. Nieuw: Omega Combi mét Q10 Nu ook verkrijgbaar van Omega Combi: de bijzonde re combinatie van omega-3- vetzuren uit visolie, vitamine Eén co-enzym Q1 Oen heeft een gunstige invloed op hart en bloedvaten en het afweersysteem. Zie kortings bon voor de aanbieding! Astburg: Body en Co, Brouwerijstraat 11 srneuzen: Innatura Gezondheidswinkels, Havenstraat 26 (Steenen Beer) xel: DA Drogisterij Doolaege, Szydlowskiplein 12 'u/s; Drogisterij vd Linde, Grote Markt 8 s van Gent: Drogisterij de Kaai, Westkade 77-78 QMEGAfgi combi waB ;i PZC ZEEUWS VLAANDEREN Bij aankoop van 1 voordeelverpakking Omega Combi (100 st) voor 24,95 een verpakking van 50 capsules GRATIS! 1 verpakking Omega Combi 3 Junior (120 st) van €12,95 voor €9,95 Omega Combi Q10 (40 st) van 24,95 voor€ 19,95 De gaande en komende decorbouwer in eendrachtige samenwerking: Julien Coppieters (links) en Graeme Mac Taggart. foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 47