iV-Mh /J Genieten in het SAUERLAND Familieberichten A% KRAS.NL i-A'i voor de lezers van deze krant! 4-/5-/8-daagse autovakantie Duitsland Wilt u er even tussenuit, maar heeft u geen zin in een lange autoreis? Wat dacht u van het mooie en heuvelachtige landschap van het Sauerland? Ook deze winter kunt u als lezer van deze krant weer een heerlijke vakantie boeken naar deze afwisselende streek. Een 4-daagse autovakantie naar het sfeervolle familiehotel Haus Keuthen boekt u nu al vanaf slechts 109! Als lezer van deze krant ontvangt u bovendien met de speciale actiecode WEG40002 een korting van 10 per persoon! Maar dit is niet alles, want u verblijft op basis van all-indusive, d.w.z. dat het ontbijt, picknicklunch, 3-gangen diner en drankjes van 18.00 tot 21.00 uur inbegrepen zijn. vanaf 1 6 I Maandag 3 december 2007 PZC sd Een herinnering in liefde, is een herinnering voor altijd. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Wilhelmina Geertruida Maria Stroo-Roeters in de leeftijd van 88 jaar. Mieke en Leo [arno en Monique Rhea en joël Corrie en Adri Brenda en Dennis Aron, Lisa Stephan Vlissingen, 28 november 2007 Correspondentieadres: Johannes Postkwartierweg 24 4333 EE Middelburg Mama is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie, zal plaatshebben op dinsdag 4 december om 11.00 in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Weyevlietdie bij liaar zorg betrokken waren. Er is gelegenheid tot samenzijn na de plechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. In Gods liefde geborgen. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Marien Verhage weduwnaar van Coby Verhage-van Sluijs Wolphaartsdijk, 26 januari 1917 Soes, 1 december 2007 Middelburg: Anneke Verhage Leen Vogelaar Wemeldinge: Henk Verhage Danielle Courtin Tygo 's Heer Arendskerke: Peter Verhage Christine Verhage-de Kam Amber Ard Correspondentieadres: Klein Werfstraat 8,4332 AH Middelburg De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 6 december om 14.15 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Seldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Soes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Soes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. We zijn heel erg verdrietig om het verlies van Oom Adrie en Opa Adrie van 't Westeinde We zijn dankbaar dat hij er altijd voor ons was. We zullen hem erg missen. Corrie en Johan Steijn Leandra Jacolien Tante Corrie, veel sterkte gewenst. Leven gehecht raken en moeten loslaten Bedroefd zijn we dat Johannes Wiersma zo jong is overleden. Verbonden in vriendschap: Piet Smit t Gerda Doelman Sander Smit en Marie-France van Oorsouw Mareille Smit sIkAbSEB',®aiït.',ï- "zie, ik heb u in mijn handpalmen gegrift" J es. 49:16) Met droefheid en in dankbare herinnering nemen wij afscheid van mijn geliefde broer en onze oom Marinus Verhage E. Verschuure-Verhage neven en nichten f JjV - 'M Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgeval. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren. Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 OOO. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie HAUS KEUTHEN Het sfeervolle familiehotel Haus Keuthen, ligt in het centrum van het pittoreske plaatsje Elleringhausen. Het hotel beschikt over o.a. een restaurant, Poststube en een fitness en televisieruimte.Tegen betaling kunt u gebruik maken van sauna, whirlpool en solarium. De kamers zijn voorzien van televisie, radio en een badkamer met douche en toilet. U verblijft in het hotel op basis van all inclusive. TIPS VOOR UITSTAPJES Het Sauerland wordt tot één van de meest aantrekkelijke streken van Duitsland gerekend. Niet zonder reden, want het verrassende gebied heeft ook wel de naam 'land der duizend bergen'. Door de gunstige ligging van het hotel, kunt u talrijke uitstapjes maken in deze prachtige omgeving. Vanuit het hotel rijdt u in slechts 30 minuten naar het natuurgebied van de Kahler Asten, waar diverse uitgezette wandelroutes zijn. Bezoek Warstein met de Warsteiner Bierbrouwerij. Breng ook zeker een bezoek aan het dorpje Altastenberg, met vele vakwerkhuizen. En wat dacht u van het vestingstadje Attendorn, waar u de druipsteengrotten de Attahöhle kunt bekijken? Ook het bruisende Winterberg, die naast zijn prachtige skimogelijkheden, over een zeer ge zellig centrum beschikt, mag in uw programma niet ontbreken. In het Sauerland kunt u ook heerlijke wandel en fietstochten maken. U ziet het... er is genoeg te zien en te beleven! 4 dagen, vr. van 23/11 t/m 28/3 Normaal v.a. 109 nu v.a. 99 5 dagen, ma. van 19/11 t/m 24/3 Normaal v.a. €4-39 nu v.a. €129 8 dagen, ma. en vr. van 19/11 t/m 24/3 Normaal v.a. €-229 nu v.a. €219 Inclusief: verblijf in Haus Keuthen in een 2- persoonskamer met ontbijt, picknicklunch, 3-gangen diner (buffet of keuzemenu) en drankjes (fris, wijn, bier, koffie en thee) van 18.00 tot 21.00 uur. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsver zekering. Toeslagen: 1 -persoonskamer v.a. 26 en reser- veringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr73611 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 73.611actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. waarom zou je verder zoeken ALL INCLUSIVE!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56