Familieberichten 12 I Maandag 3 december 2007 PZC ff\ Hij hield van de polder, hel weidse land. Hij zag de natuur als Gods scheppende hand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd, geven wij u kennis dat, na een periode van afnemende gezondheid, de Heere van ons heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en lieve opa - Cornelis Koopman echtgenoot van Neeltje van de Ree 26 september 1922 1 december 2007 Sint Maartensdijk: N. Koopman-van de Ree Sint Maartensdijk: Rien en Marjoke Cees-lan Rhea Sint Maartensdijk: Arie en Nelly Ellen Gerrian en Dennis Carolien Sint Maartensdijk: Bert Cees Tholen: Annelies en Han Nelian Corjan 4695 HW Sint Maartensdijk Maartenshof 79 De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 5 december om 13.15 uur in de aula van Monuta, Kastelijnsweg 2a te Sint Maartensdijk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren. - Geen bloemen Soms zou ik gisteren over willen doen om vandaag beter te begrijpen Soms zou ik gisteren over willen slaan om vandaag niet te hoeven denken En soms zou ik willen dat gisteren nooit ophield omdat het vandaag zo donker is. Intense blijdschap slaat om in groot verdriet. Amper 24 uur na de geboorte van onze zoon Noah is plotseling overleden mijn lieve vrouw, onze mama, dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante Tamara Marcus-Everse 1-10-1977 t 30-11-2007 Jochem Marcus Mila Noah Pa en Ma Everse Pa en Ma Marcus Bianca en Edwin - Jens, Senna Dennis en Marjolein Björn en Sascha - Simone, Mechelien Ingeborg en Michael - Kyeno Jan van Eyckstraat 17 4571 LVAxel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 6 december om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Voor de dienst is van 9.30 -10.15 uur gelegenheid om de familie te condoleren in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Tamara hield van witte bloemen. "De Heer is mijn herder" Al een lange tijd zijn wij je kwijt, je was er wel en ook weer niet, vaak deed ons dat veel verdriet. Ie ging steeds verder bij ons vandaan, tenslotte moesten we je laten gaan. Door haar Heer en Heiland thuisgehaald, onze lieve moeder, oma en zus )annetje Lindhout-Paauwe weduwe van jacobus Marinus Lindhout in de leeftijd van 78 jaar. Heinkenszand: Dick en Ada Daniël en Francien Michael en Samantha Kapelle: F.E. Pompoene-Paauwe Middelburg, 1 december 2007 Correspondentieadres: Zangvogelstraat 13, 4451 CC Heinkenszand Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 4 december van 19.30-20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 5 december om 13.15 uur in de "Mozeskerk" te Biezelinge, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Tante Tamara Even, Even langs fietsen, Even mee naar de voetbal, Even mee naar het zwembad, Zomaar even. Je blijft in onze herinnering als de allerliefste lievelingstante. Voor de rest van ons leven. Jens en Senna Woorden schieten tekort.... Jochem Nancy Ronald Carolien Youri Esther Jamie Krista Pascal, Erika, Evy Demi Martijn, Jody&Teije Angelo, Bianca Naomi Ferry Joyce Kim Jochem, Mila, Noah familie, veel sterkte gewenst met dit enorme verlies. Lieve Tamara In de bloei van je leven, Alles volmaakt... We zullen je missen. Louis, Sara, Gibeau Olivia Op een zonnige decemberochtend is na een leven getekend door ziekte bevrijd uit haar aardse cocon Elisabeth Mabelis-van de Laak Tholen 1 december 2007 Utrecht 17 januari 1929 Zij was echtgenote, moeder, oma en overgrootmoeder Jacques Mabelis Jacqueline en Ineke Hendrikjan en Ed Bram en Wilma Annick Hans en Arianne Robyn Christie Stefan Demi 4691 ZB Tholen Prins Clauslaan 8 De crematieplechtigheid zal worden gehouden woensdag 5 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Jochem en Tamara Mila en Noah De geboorte van Noah was voor jullie onbeschrijfelijk. Wat er de dag daarna gebeurde is voor ons onbegrijpelijk. Jochem, we zullen er altijd voor je zijn Fam. Everse en Fam. Marcus veel sterkte. Louis en Sara, Gibeau en Olivia Leon en Martine, Laurie Denny en Rebecca Pascal en Bianca, Anouk en Danique Afscheid van een bijzondere vrouw, die zoveel liefde heeft gegeven. Betrokken, hartelijk en oprecht. Zo stond ze in ons leven. Tamara Marcus is voor altijd in ons hart en gedachten. Wij wensen Jochem, Mila, Noah en verdere familie heel veel sterkte toe met dit enorme verlies. Liefs Jochem en Nancy van Leeuwen wa ...woorden schieten tekort bij zoveel onmacht... We wensen Jochem en zijn familie heel veel sterkte. Tim Dominique, Michel Katja, Patrick Rachida Onbegrijpelijk Lieve Tamara Je was zo trots op jullie lieve zoontje Noah En nu heb je hem na 1 dag al moeten loslaten. Wij kunnen het niet bevatten. Mila zal haar lieve mama missen. Jochem, Mila en Noah we zullen er altijd voor jullie zijn. Leon, Martine en Laurie Goossen Lieve Mila Ik vind het heel erg datje lieve mama er niet meer is. Dikke kus van je vriendinnetje Laurie sprakeloos Heel verdrietig en geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze buurvrouw Tamara Marcus Onze gedachten gaan uit naar Jochem, Mila, Noah en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. André en Ingrid Ko en Agnes Axel en Carola Jo enAdrie Freddie Giancarlo en Chantal Ank Jan en Ankie Frans en Tilly Jan en Carola Martin en Evelien Rob en Simone Ko en Jacqueline Arnold en Anita Angeloen Miriam en kinderen Eerst verblijd met de geboorte van jullie zoon, een dag later het ergste wat je kan overkomen, het overlijden van je echtgenote, hoe moet men dit verwerken. Geluk en leed nog nooit zo dicht bij elkaar. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Tamara Marcus Echtgenote van onze selectiespeler Jochem Marcus Namens voetbalvereniging AZW Bestuur Senioren-en jeugdleden Vrijwilligers Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het overlijden van Tamara Marcus-Everse De vrouw van 1 e elftal speler Jochem Marcus Wij wensen Jochem, Mila, Noah, verdere familie en vrienden veel sterkte toe de komende tijd. Spelers, trainer en begeleiders AZW 2 Geschokt zijn wij door het overlijden van Tamara Marcus Echtgenote van onze medespeler Jochem. Winnen en verliezen doen we samen. Ook nu staan we voor je klaar. Wij wensen Jochem, Mila, Noah en de naaste familie veel sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Eerste selectie voetbalvereniging AZW Eddy, Serge, Jaap, Theo, Willy, Rick, Gert-Jan, Wouter, Hakan, Bert, Veli, Jarmo, Kana, Niels, Romano, Ferry, Emanuel, Martijn, Comé, Michael, Carlo, Michiel, Angelo, Danny

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12