Familieberichten 10 I Maandag 3 december 2007 PZC wa Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid, eerlijkheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve levenspartner. Dries en ome Dries Andries de Bok partner van Tanny Nieskens-de Muijnk in de leeftijd van 66 jaar. Sluis: T. Nieskens-de Muijnk Sluis: Marjo en Albert Rhonda en David Manon en Ruben Nadia en Jeroen Aardenburg: Petra en Bart en verdere familie 4524 BK Sluis, 30 november 2007 Kloosterstraat 39 Dries is opgebaard in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 4 december van 19.00-19.30 uur. De afscheidssamenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op woensdag 5 december om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het cremato rium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Veilig in Jezus armen Door haar Hemelse Vadei thuis gehaald onze lieve zus, schoonzus en tante Jacomina Dekker -Mien- Echtgenote van Pau Dekker Dankbaar denken wij aan haar liefde en zorg voor ons, in het bijzonder nadat onze moeder al zo vroeg was overlederp Middelburg: Chris Dekker (in herinnering) Nel Dekker-Klaasse Centreville (Canada): Adam Dekker Jo Dekker-Maljaars Middelburg: Rinus Dekker Francien Dekker-de Nood Arnemuiden: Lein Dekker (in herinnering) Arnemuiden: Jan Dekker Joke Dekker-de Later Sint Laurens: Rie de Later-Dekker Han de Later (in herinnering Sint Laurens: Han Dekker Hanny Dekker-van de Gruiter Crijpskerke: Dien Boone-Dekker Ko Boone (in herinnering) Neven en nichten En langs het tuinpad van m 'n vader Zag ik de hoge bomen staan Ik was een kind en wist niet beter Dan dat 't nooit voorbij zou gaan uit: 'Het dorp' Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is in het bijzijn van zijn dierbaren rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame pa en meelevende opa Cornelis de Feijter echtgenoot van Johanna Koster Vogelwaarde, 9 januari 1918 Axel, 1 december 2007 J. de Feij ter-Koster Corrie en Adri Cindy Inge Wim en Suzan Bianca Nathalie Marco Oosterstraat 68-12 4571 GP Axel De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 5 december om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Voor de dienst is er van 13.15 - 13.45 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Dries Bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan Voor al die keren dat je voor ons klaar stond We zullen je zo erg missen.. Marjo en Albert Petra en Bart Een schip dat naar de horizon vaart verdwijnt niet We zien het alleen niet meer. Dag Ome Dries Rhonda David Manon Ruben Nadia Jeroen Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. (ICor. 13:13) Diepbedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons gegeven heeft en dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na enige moeilijke jaren onze Hemelse Vader tot Zich genomen heeft mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Jacomina Dekker Mien echtgenote van Paulus Dekker 4 Kleverskerke, t 's-Heer Arendskerke, 28 juni 1928 1 december 2007 's-Heer Arendskerke: Pau 's-Heerenhoek: Dineke en Bas 's-Heer Arendskerke: Frans en Sylvia Trisha, Tiffany Lewedorp: Ryan en Eiine Philip, Jocliem Pollesteijn 11 4458 CA 's-Heer Arendskerke De dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uit genodigd, zal worden gehouden donderdag 6 december om 10.15 uur in de Protestantse kerk te Lewedorp, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Kerkelijke Begraafplaats te Nieuwdorp. Voor aanvang van de dienst is er van 9.30 - 10.00 uur gelegenheid om afscheid van Mien te nemen. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijck', voor de goede en liefdevolle verzorgingen opvang van Mien. Door God thuisgehaald onze geliefde schoonzuster en tante Mien Dekker-Dekker echtgenote van Pau Dekker Ridderkerk: Mien Hollebrandse-Dekker Piet Hollebrandse t Nisse: Lena Mol-Dekker Marien Mol Terneuzen: Wim Dekker t Marleen Dekker-Lippens Nichten en neven Enige en algemene kennisgeving Hij had de ruimte van de polder lief, 't land van vruchtbaarheid en verte. Tot dat zijn dromen kleiner werden. Zijn duiven, kippen en de paarden, hadden toen nog grote waarde. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, werken en soberheid is plotseling overleden de heer Pieter Dekker Geboren: 1 november 1915 te Retranchement Overleden: 30 november 2007 te Retranchement Namens de familie: J.A. Dekker 4525 LJ Retranchement Platteweg 4 Zoals Pieter heeft geleefd in soberheid, zullen we hem in alle stilte begraven. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam Thuis voor hun liefdevolle zorgen. Geen bezoek aan huis. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets Psalm 23. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma Johanna Rachel de Kraker weduwe van Jannis Jacobus Faas in de leeftijd van 92 jaar. Oostburg: Joke Dekker-Faas Daan Dekker Jozien en Rob Wouke, Ellis Daniël Antoinet en Erik Isabelle, Benjamin Terneuzen: Jan Faas Lieneke Faas-Riemens (in herinnering) Adriana Pladdet-Kostense Jacco en Cathy Elena Oostburg, 30 november 2007 Correspondentieadres: Bakkersstraat 61 4501 RB Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd zal gehouden worden op woensdag 5 december om 14.00 uur in de N.H. Kerk te Biervliet, waarna de teraardebestelling op de algemene begraafplaats zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in de Kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis "De Stellevoor hun liefdevolle zorgen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Groot was jouw liefde Groot het verdriet Mooi de herinneringen Die jij achterliet Opa, je blijft voor altijd in ons hart Bianca Nathalie Marco t In Uw hoede zijn wij wel geborgen Gezang 221 Onze lieve vader en opa is gestorven. Dankbaar zijn wij voor wat hij voor ons was en zal blijven. Marinus Jan Geuze Sinds 5 mei 1988 weduwnaar van Pieternella Maria van de Vrie in de leeftijd van 84 jaar. 's-Heer Arendskerke: Jan Geuze Tineke Geuze-van Doezelaar Kim (in herinnering) Jeff 's-Gravenpolder: Marja Geuze Sjaak Rheiter Merijn Jacky René 1 december 2007 Correspondentieadres: Walstraat 26 4458 BS 's- Heer Arendskerke Onze pa en opa is opgebaard in de 24 uurs kamer van uitvaartcentrum "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dinsdag 4 december van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed die zal worden voorgegaan door Ds. M. Wisse is op donderdag 6 december om 13.00 uur in de Petruskerk Torenring 2 te 's- Heer Arendskerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Eindewege. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis om 14.30 uuur in zorgcentrum "Poelwijck", Slotstraat 15 te's-Heer Arendskerke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij ruste in vrede Heden bereikte ons het droeve bericht van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Marinus J. Geuze Goes, Q.C. van de Vrie D. van de Vrie-Nijsse nichten en neven Advent 2007 In de verwachting van de toekomst van de Heer is overleden Marinus Jan Geuze In huize Poelwijck was hij jarenlang namens onze gemeente pastoraal medewerker. Ook verder diende hij ons met zijn gaven van hoofd en hart. Wij gedenken hem in dankbaarheid. De protestantse gemeente rondom de Petruskerk te 's-Heer Arendskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10