Meeüs zoekt mensen die het juiste accent weten te leggen, Ouderennulpl www.ouderenhulp.nl (Éjl JobTrack.nl Restaurant Het Badpaviljoen zoekt teamspelers met passie boodschappen? Hongerige hersenen MEEÜS Sociaal verleegkundigen hygiëne en infectiepreventie/Hygiënist m/v Projectleider Nieuwbouw Assistent projectleider Calculator Hoe doet oma eigenlijk Steun ons met een gift via Giro 25 05 05 te Bunnik. FONDS Over gezonde voeding voor de hersenen, zoals vis, vitaminen en vetten Hersenstichting \1 J Nederland Kijk ook op PZC Zaterdag 1 december 20071 55 Restaurant Het Badpaviljoen biedt de mogelijkheid van een fantastische baan in een bijzonder horecabedrijf, gelegen op een schitterende locatie tussen de duinen van Domburg. Het Badpaviljoen opent zijn deuren in het voorjaar van 2008. Het restaurant telt honderd zitplaatsen en beschikt over een zeer uitgebreid terras. Voor deze bijzondere onderneming zoeken wij enthousiaste collega's, die samen met ons een uniek horecabedrijf willen opbouwen. Wij zoeken flexibele teamspelers, die de uitdaging zien in het bieden van kwaliteit en gastvrijheid. Ons team kan nog worden aangevuld met een souschef, een zelfstandig werkend kok, een barmedewerker en medewerkers voor de bediening, zowel voltijds als in deeltijd. Stuur je sollicitatie (met foto en cv) naar: info@hetbadpaviljoen.nl, of per post naar Restaurant Het Badpaviljoen, ter attentie van Mirjam Joziassse, p/a Damplein 13, 4331 GC Middelburg. Kijk voor meer informatie op www.hetbadpaviljoen.nl Gemeenschappelijke L De GGD Zeeland is de gemeenschappelijke gezond heidsdienst van de Zeeuwse gemeenten. Onze hoofdtaak is het beschermen en be vorderen van de gezondheid van de Zeeuwse burgers. We doen dit tezamen met tal van partners bij de overheid en in de gezondheidszorg. De provincie Zeeland is een prettige woonomgeving met veel ruimte en strand en zee om de hoek! A BOUWBEDRIJF rijk aan bouwmogelijkheden Bouwbedrijf Rijk werd in i 962 opge richt. Anno 2007 vindt u ons op het bedrijventerrein "Noordzak" in Heinkenszand Bij ons bedrijf werken ruim 50 vaste medewerkers. Wij zijn actiefin de woning- en utiliteitsbouw. Daarnaast verbouwen en renoveren wij bestaande woningen en kantoren. Alle benodigde specialisten en know how hebben wij in eigen huis. Het beleid voor de komende jaren is gericht op een gestage groei binnen alle sectoren. Bouwbedrijf Rijk is lid van Bouwend Nederland en Bouwgarant E-mail: Site: info@rijkbouw.nl www.rijkbouw.nl bieden onze klanten een breed pakket aan specialistische producten en diensten. Onze kracht komt van binnenuit. Onze mede werkers zijn betrokken, hebben specialistische kennis en bieden persoonlijke dienstverlening. Met meer dan 125 vestigingen in aile regio's van Nederland zijn wij altijd dicht bij onze klanten in de buurt. Niet voor niets zeggen we: Meeüs, goed geregeld dus! Voor onze kantoren in Vlissingen en Goes zijn wij op zoek naar: PP Commercieel medewerker HL Commercieel medewerker j Verzekeringen Particulieren (fulltime) m/v 1 Bedrijven (fulltime) m/v WIJ ZOEKEN U Voor onze kantoren in Vlissingen én in Goes, U adviseert onze particuliere relaties over het voor hen meest passende verzekeringspakket. Ook het accepteren van "nieuwe en het beheren van bestaande verzekeringen behoort tot het taken pakket. Om deze functie naar behoren uit te kunnen voeren is in het bezit zijn van het assurantie B-diploma vereist of u bent bereid te studeren voor het WFT Basis en het WFT Schade diploma. Tevens beschikt u over een afgeronde MBO-opleiding. U heeft een dienst verlenende en commerciële instelling, u bent zelfstandig en initia tiefrijk en beschikt over goede communicatieve vaardigheden alsmede een gezonde teamgeest. WIJ ZOEKEN U Voor ons kantoor in Goes. U gaat onderdeel uitmaken van het bedrijventeam. Binnen dit team worden de schadeverzekeringen behandeld van de zakelijke klanten. U onderhoudt contacten met klanten, verzekeraars, het pensioenbureau en buitendienstadviseurs. U bent aanspreekpunt voor deze personen, tevens voor leven- en pensioenzaken. Ook vraagt u offertes aan. Wij zoeken een gedreven commercieel inge stelde medewerker. U bent accuraat en in het bezit van het assu rantie B-diploma en het assurantie A-diploma (of studerend hiervoor). U bent communicatief en commercieel sterk en werkt graag in teamverband. WIJ BIEDEN U Meeüs biedt haar medewerkers een prettige werksfeer aan met volop ontplooiings- en doorgroei mogelijkheden. Meeüs heeft een eigen bedrijfs regeling, waarin uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vastgelegd. Kortom: wij bieden een bedrijf dat zoekt! Indien u in aanmerking wenst te komen voor één van bovenstaande functies, dan nodigen wij u graag uit om te solliciteren. Meer informatie over deze functie(s) kunt u krijgen bij Mare Steinkuhler, bereikbaar via telefoonnummer 0165- 584169 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. U kunt uw sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen richten aan: Meeüs Facility bv, t.a.v. Afdeling Personeel Organisatie, Postbus 3234, 4800 DE Breda. E-mail: personeelszaken.breda@meeus.com. Kijk voor meer informatie op: www.meeus.com. VERZEKERINGEN, HYPOTHEKEN, MAKELAARDIJ O.G. Meeüs is onderdeel van AEGON. Goed geregeld dus. m. De GGD Zeeland zoekt per 1 januari een: max. 3.273 (schaal 9) Het werk bestaat uit het uitvoeren van inspecties in risicovoorzieningen, het beoordelen en toetsen van beleid en praktijk, het schrijven van inspectierapporten, adviseren en het geven van voorlichting op het gebied van hygiëne en infectiepreventie. Kijk voor meer informatie over deze vacature op www.ggdzeeland.nl Samen werken aan een gezond en veilig bestaan en een sluitende zorg voor burgers in Zeeland. Ons bedrijf groeit stevig door, daarom hebben wij per direct plaats voor een: U bent in staat om zelfstandig een bouwproject te begeleiden van de eerste schets tot en met de laatste handeling. U beschikt bij voorkeur over een opleiding op HTS-niveau en u heeft relevante werkervaring in een soortgelij ke functie. Als rechterhand van de projectleider draagt u bij aan het welslagen van onze projecten. U stelt planningen op, begeleidt de maatvoering, calculeert meer- en minderwerken. U beschikt bij voorkeur over een opleiding op MTS/HTS- niveau en u heeft relevante werkervaring in een soortgelijke functie. U maakt de voorcalculaties voor de nieuwe projecten en stelt werkbegrotin- gen samen. U beschikt bij voorkeur over een opleiding op MTS/HTS-niveau en u heeft relevante werkervaring in een soortgelijke functie. Bouwbedrijf Rijk biedt u goede arbeidsvoorwaarden, volop doorgroeimoge lijkheden, goede opleidingsfaciliteiten en bovenal een plezierige werkomge ving met enthousiaste collega's. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Dhr. A. Zuydweg, 0113- 561593. Uw sollicitatiebrief kunt u sturen naar: Bouwbedrijf Rijk b.v., Postbus 390, 4460 AT Goes. Het Nationaal Fonds Ouderenhulp zet zich in voor kwetsbare ouderen in ons land. Eenzaamheid, armoede, onveiligheid en verwaarlozing bestrijden wij met concrete diensten en activiteiten. Want iedereen heeft recht op een gezonde oude dag. NATIONAAL Meer weten? Bestel de folder Hersenen en voeding van de Hersenstichting Nederland: www.hersenstichting.nl Postbus 191,2501 CD Den Haag Giro 860 I www.hersenstichting.nl 0 Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 93