Markiezaat College zoekt Topper JobTrack.nl BN/deStem I PZC twee Verpleegkundigen id Wijk of Wijkziekenverzorgenden (m/v) Janet Productmanager m/v WGGGN6R dagbladen Markiezaat College Docent Motorvoertuigentechniek Voor extra informatie zie www.zorgstroom.nl 8 I Zaterdag 1 december 2007 PZC Kijk ook op Voor de afdeling Productmanagement van het Advertentiebedrijf zoeken wij per direct een fulltime (36 uur per week) Omschrijving afdeling Het advertentiebedrijf is verantwoordelijk voor de verkoop van advertenties voor de regionale dagbladen BN/DeStem en PZC. Binnen deze afdeling wordt op een professionele manier gewerkt aan het realiseren van de omzetdoelstellingen door verkoop- en marketingactiviteiten. De sector bestaat uit een aantal verkoopteams en een productmanagement team. Functieomschrijving: In deze functie ben je verantwoordelijk voor het optimaliseren van de totale omzet van advertenties en andere verkoop producten van de dagbladen BN/DeStem en PZC door: het actief, ten behoeve van klanten, initiëren en ontwikkelen van (nieuwe) advertentieproducten en het verbeteren van bestaande producten; het signaleren en uitwerken van regionale marktkansen; het bewaken en zorg dragen voor de uitvoering van de communicatie-uitingen naar de adverteerdermarkt en de relatiemarketing-activiteiten (product promotiemateriaal en mediadocumentatie ten behoeve van regionale acties). Je werkt daarbij ook nauw samen met de salesmanagers van de verkoopteams Fucntie-eisen: Je hebt een afgeronde HBO/WO opleiding (bv. Commerciële economie of NIMA B/C); Minimaal 3 jaar ervaring als productmanager (ervaring binnen de media is een pre); Kennis en ervaring met product ontwikkeling marketing tools; Je bent ondernemend, commercieel en creatief; Je weet prioriteiten te stellen en bent flexibel; Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden; Goede beheersing van de Nederlandse taal. Informatie en sollicitatie: Belangstellenden voor deze functie kunnen informatie inwinnen bij Ester van Tiggelen, Senior Productmanager Advertentiebedrijf, tel. 076-5312518. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 17 december 2007 richten aan Marjolein van der Werf, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 3229,4800 MB Breda. E-mailen kan ook naar m.vdwerf@bndestem-pzc.nl. Meer bereiken. MetWegener Voor gemiddeld 16 uur per week. Vacaturenummer 7.230. De functie richt zich op de zorgverlening in de thuissituatie, waarbij werkzaamheden van curatieve en preventieve aard, revalidatie, reactivering en gezondheidsvoorlichting en -op voeding in samenhang met elkaar plaatsvinden. Regelmatig vindt afstemming plaats over de werkmethoden met collega's en zorgsadviseur. Je bent minimaal in het bezit van een diploma A-verpleeg- kundige of verpleegkundige niveau 4 en een BIG -registratie of van het diploma ziekenverzorgende, MDGO-VP of verzorgende niveau 3 IG. )e bent zelfstandig, collegiaal en klantgericht. Daarnaast heb je affiniteit met de thuiszorg, bij voorkeur enige relevante werkervaring en woon je in ons werkgebeid. )e bent in het bezit van een rijbewijs, beschikt bij voorkeur over een auto en je bent zeer flexibel inzetbaar. Wij bieden een afwisselende baan in een dynamische werkomgeving. Salariëring volgens CAO Thuiszorg, voor Verpleegkundige FWG 45, minimaal 12,18 en maximaal 16,43 bruto per uur. Voor Wijkziekenverzorgende FWG 40, minimaal 10,11 en maximaal 14,96 bruto per uur. Informatie is te verkrijgen bij Ellen Poppe, zorgadviseur, tel. (0113) 2736 36. De schriftelijke sollicitatie kun je voor 10 december a.s. richten aan de heer L.O. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323,4330 AH Middelburg. Ruim 2.700 medewerkers, alphahelpenden en vrijwilligers zetten zich in een gezonde werksfeer in voor goede zorg. Ze leveren producten en diensten die het mensen mogelijk maakt zo gezond en zelfstandig mogelijk te leven en te wonen. 8181111 Voor onze afdeling Mobiliteit Logistiek zijn wij op zoek naar een inspirerende, innovatieve en dynamische collega voor de functie van: 1,0 fte Vacaturenummer: 6110 De aanstelling van deze vacature is in eerste instantie tot 1 augustus 2008. Voor informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer A.Boer, afdelingsmanager Mobiliteit Logistiek. Tel.: 0164-281700 Voor een beschrijving van het profiel van de functie en een toelichting op de sollicitatieprocedure, nodigen wij u uit op: www.markiezaat.nl Het Markiezaat College is één van de MBO-colleges van het ROC West-Brabant en specialiseert zich in technisch onderwijs. De ambities zijn hoog en we gaan voor topkwaliteit. Samen met het bedrijfsleven bouwen we aan de realisatie van de Techniekboulevard in Bergen op Zoom. Dit past in ons onderwijsconcept 'real life'. De basis hiervan vormt de visie dat onderwijs pas effectief is als het student en bedrijfsleven met elkaar verbindt. Wij beloven onze studenten dan ook een succesvolle carrière: studeren bij het Markiezaat College betekent een garantie op werk. Wij willen het beste uit onze studenten halen. Dat vraagt ook om leergierige en gedreven medewerkers die met passie werken aan het waarmaken van onze merkbelofte. Westwal 7,4461 CM Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8