Christine Ie Due Ervar.n Offsetdrukker mg) Grafisch afwerker pre-press DTP Banen Proces-Operator JobTrack.nl groen en recreati 2 senior beleidsmedewerkers civiele techniek MARKETING COMMUNICATIE MEDEWERKER m/v INTERNET SHOPMANAGER m/v Wij zijn op zoek naar: (Leerling) Medewerker drukkerij lanfe 28 I Zaterdag 1 december 2007 PZC Kijk ook op De gemeente Rucphen is een gemeente waar ruim 22.000 inwoners in een groene omgeving wonen. Rucphen, Sjchïjf,.Sprundel, St. Willebrord, Zegge De gemeente zoekt voor de sector Gemeentewerken voor 36 uur per week Een van de functionarissen zal het taakveld 'wegen' krijgen, de andere het taakveld 'water/riolering'. Vacaturenummer: PZ07/000314, schaal 10 (uitloopschaal 11) Opleidingsniveau: hbo-diploma, hts civiele techniek Nadere informatie over deze vacatures is verkrijgbaar bij de heer John Morsink, tel. (0165) 34 96 41. Voor de volledige vacaturetekst en verdere informatie kunt u terecht op onze website www.rucphen.nl of op www.werkeninwestbrabant.nl Graag ontvangen wij uw sollicitatie voor 15 december 2007, waarbij u eveneens duidelijk aangeeft voor welk taakveld u solliciteert. U kunt deze sturen naar: College van burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen of via de website. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Is onderdeel van het Beate Uhse Concern. Met haar 33 winkels is zij marktleider binnen de erotische detailhandel. Door uitbreiding van haar activiteiten is zij voor haar kantoor te Walsoorden (Zeeuws-Vlaanderen) op zoek naar een (FULLTIME 38 UUR PER WEEK) In deze creatieve en avontuurlijke functie verzorg je de interne en externe communicatie van Christine Ie Due. Als Marketing Communicatie medewerker ben je o.a. verantwoordelijk voor het: - mede opstellen en realiseren van de marketingstrategie en het marketingplan. - begeleiden van de productie van de POS-materialen. - beheren van loyalty en klantenkaart. - ontwikkelen en bewaken van de huisstijl. - opstellen van persberichten en presentaties. - opstellen en inkopen van advertenties. - organiseren van beursevenementen. Profiel: - een afgeronde HBO opleiding (bij voorkeur richting marketing en/of communicatie). - uitstekend communicatief onderlegd (zowel mondeling als schriftelijk). - beheerst de Nederlandse taal uitstekend, je hebt goede kennis van de Engelse en Duitse taal. - kennis van MS office. - creatief en initiatiefrijk. - flexibel en accuraat. Tevens is zij op zoek naar een In deze funtie ben je verantwoordelijk voor de Christine Ie Due communicatie op en via de website.Tevens bewaak je het Christine Ie Due imago in woord en beeld. Als Internet Shopmanager ben je o.a. verantwoordelijk voor het: - omzetten van de marketingdoelstellingen van Christine Ie Due op internet. - realiseren van de omzettargets. - volgen van nieuwe ontwikkelingen op internet en nieuwe ideeën initiëren. - genereren van traffic. - maken en analyseren van rapportages. - bewaken van de kwaliteit en inhoud van de website. - ontwerp en de redactie van Club Ie Due op de website. - Algemene redactie van de digitale nieuwsbrief. Profiel: - een afgeronde MBO+ opleiding of gelijkwaardig niveau door kennis en ervaring. - kennis van geautomatiseerde bestandssystemen ten behoeve van Internet. - inzicht in nieuwe ontwikkelingen in websites. - een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. - beschikt over perfecte schriftelijke en communicatieve vaardigheden. - creatief, betrouwbaar en toegankelijk. Wij bieden een zelfstandige en afwisselende functie in een bedrijf dat volop in beweging is, een informele werksfeer kent binnen een dynamische omgeving. Wat verwachten wij van u: Ervaren met GT052 /SM52-2 SM74-2; Zelfstandig en secuur kunnen werken; Collegiaal; Geen 9 tot 5 mentaliteit. Wat verwachten wij van u: Alle voorkomende binderijwerkzaamheden; Afleveren van bestellingen; Goede communicatieve eigenschappen; Geen 9 tot 5 mentaliteit; In bezit van rijbewijs B. Wat verwachten wij van u: Goed bekend met de volgende grafische programma's: Quark-Xpress, Indesign, Illustrator en Photoshop; Ervaring in drukwerkvoorbereiding; Zelfstandig en secuur kunnen werken; Goede communicatieve eigenschappen; Geen 9 tot 5 mentaliteit. Interesse??? Stuur uw brief met cv E-mail met cv naar: t.a.v. Dennis Sinke Postbus 2190, 4460 MD Goes Nobelweg 10, 4462 GK Goes www.drukkerijdelange.nl info@drukkerijdelange.nl AXEL CHRISTIERNSSON Axel Christiernsson Axel Christiernsson is een toonaangevende producent van hoogwaardige smeervetten, met vestigingen in Nederland, Frankrijk en Zweden. In Zweden is tevens het hoofdkan toor gevestigd. De onderneming ontwikkelt, produceert, verpakt en verkoopt een grote diversiteit aan producten voor zowel professionele handelspartijen als grote oliemaat schappijen. De producten worden breed toegepast binnen sectoren als automotive, scheepvaart en transport. Vanuit Heijningen wordt met 60 enthousiaste medewerkers vooral de West-Europese markt bediend. Taken en verantwoordelijkheden: Zorgdragen voor de productie van smeervet volgens de standaard werkinstructie. Bedienen, controleren en bijsturen van apparatuur bij het productieproces om de kwaliteit en kwantiteit te waarborgen. Verrichten van alle operationele taken binnen het productieproces Bijhouden van productiegegevens Toezien op en in acht nemen van de bedrijfs-, veiligheids- en milieuvoorschriften bij de uitvoering van werkzaamheden. Zorg dragen voor het schoon en ordelijk houden van installaties en werkomgeving Werken aan continue verbetering op het gebied van kwaliteit, veiligheid en procesverbetering Wij vragen: Afgeronde MBO opleiding richting MTS procestechniek, Vapro B, MLO chemisch of gelijkwaardig. De kandidaat de wij zoeken is gemotiveerd beschikt over teamgeest, is betrokken en heeft plezier in het werken. VCA Het betreft een fulltime functie in een tweeploegendienst. Axel Christiernsson is een ambitieus, gezond en internationaal opererend bedrijf met unieke producten en een organisatie met korte communicatielijnen. Indien u geïnteresseerd bent stuur dan binnen 14 dagen uw onderbouwde reactie met CV naar: Axel Christiernsson T.a.v. Personeelszaken 1 Februariweg 13 Industrieterrein Dintelmond 4794 SM Heijningen Tevens is het mogelijk uw sollicitatie te versturen naar:personeelszaken@axelch.com Acquisitie na aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV binnen 10 dagen na het verschijnen van' deze advertentie naar: Christine Ie Due, t.a.v. mevrouw M. Seghers, afdeling Personeelszaken, Postbus 27, 4587 ZG Kloosterzande. Reacties per e-mail: mseghers@beate-uhse.nl Voor inlichtingen kunt u eveneens contact opnemen met mevrouw M.Seghers, telefoonnummer 0114-687272 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78