Familieberichten D Natuursteen GENTEN GRAFMONUMENTEN in graniet, glas en RVS OVERTOOM-GROEN 34 Zaterdag 1 december 2007 PZC Zij die ik liefheb, ga ik verlaten. Zij die ik liefhad, daar ga ik naar toe. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gaf, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan, onze lieve zorgzame moeder en oma Ivonne van Acker weduwe van Omer Lodewijk Saey In de leeftijd van 88 jaar. Zelzate (B): Lilian en Frangois Sas van Gent: Carlo (t) Sas van Gent: Marleen en Luc Den Haag: Vanessa en Bas Zoë en Duncan Westdorpe: Kirsten en Steven Familie van Acker Familie Saey Sas van Gent, 30 november 2007 Corr.adres: Stationsstraat 59,4551 EL De crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 5 december om 15.00 uur in het crematorium van Terneuzen aan de Bellamystraat 28 C, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Ps. 121:8 in vrede ontsliep, mijn lieve vrouw Elizabeth Scheele-Knibbe echtgenote van Eggebert Scheele in de leeftijd van 90 jaar. *9-10-1917 t 29-1 1 -2007 E. Scheele Familie Knibbe Familie Scheele Verzorgingscentrum "De Burght" Ringlaan 4-408 4511 HH Breskens De dienst van woord en gebed, zal D.V. worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Molenberg te Oostburg op maandag 3 december om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Daarna is er gelegenheid om de familie te condoleren in gebouw Pro Rege. Iedere dag werd haar wereld kleiner, de mogelijkheden werden minder. Het verlies was er al voor het einde, het verdriet voor dat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring, bezit van haar gedachten nam. Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Pieternella Steketee-Theune (Nel) weduwe van Ko Steketee in de leeftijd van 78 jaar. Koudekerke: Casper Steketee en Dieneke van der Weijden Ellen en Rob Andries en Kathy West-Souburg: Els en Dick Altena Mare en Mirjam Eva, Marlies en Vincent Oost-Souburg: Marijke Steketee en Mario de Regt Nathalie en Menno en achterkleinkinderen Vlissingen, 29 november 2007 4383 XG Vlissingen Albert Cuyplaan 48 Onze moeder en oma is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen op zondag 2 december van 15.00 uur tot 17.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 4 december om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Vertrek vanaf de Albert Cuyplaan 48 om 14.15 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum "Monuta de Voorzorg"Industrieweg 20 te Vlissingen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvan gen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze neef Gerrie Stoel Wij wensen zijn partner Michelle, de kinderen, pa en ma Stoel, Jannet en Ad en verdere familie alle kracht en sterkte toe in de komende tijd. Piet en Lenie Raamsdonk-Stoel Martien en Corrie Gerrie en Marja Peter en Sarien wa Enige en algemene kennisgeving Als je ouder wordt en je niet meer weet waar je bent als je mensen ziet maar ze niet meer herkent als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven Bedroefd, maar vol fijne herinneringen, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Johanna Cornelia Struijk-Blankert sinds 2000 weduwe van Cornells Struijk *6 juni 1927 - Zierikzee t 28 november 2007 Ger en Riet Colinda en Eric Lara Jacco en Marcia Marissa, Chris Kees en Lenie Jolanda Collin en Yolanda Joop en Marjo Anouk en René Ivo Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: J.C. Struijk Zuidwellestraat 39 4301 GS Zierikzee De begrafenis heeft in familiekring plaats gehad op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Wij willen de huisartsen Speelman-V'erburgh en de medewerkers van "Borrendamme" bedanken voor de liefdevolle aandacht en verzorging. Geschokt zijn we door het overlijden van Ad Verboven Een 'bij'zondere man, we zullen hem zo missen. Imkerij Poppendamme Toos en Piet de Meester medewerkers imkerij Dag buur, we zullen je missen! Lenny-Willem-Inge En als ik doodga huil maar niet Ik ben niet echt dood moet je weten 't is maar een lichaam wat ik achter liet Dood ben ik pas als jullie mij zijn vergeten Verdrietig en met een gevoel van groot gemis, delen wij u mede dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Irma Schelstraete In de leeftijd van 83 jaar. Terneuzen: R. Schelstraete Westdorpe: E. Soethaert-Schelstraete E. Soethart Sas van Gent: L. Schelstraete-Doolaege Sas van Gent: J. Schelstraete-van de Velde Sas van Gent: R. Schelstraete-Audenaert Neven en nichten Sluiskil, 30 november 2007 Correspondentieadres: Molenstraat 50 4554 CH Westdorpe De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 4 december om 10.30 uur in de kerk van de H. Antonius van Padua in Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op het parochiekerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis bij HCR Dallinga in Sluiskil. Gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 3 december van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 in Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, /gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel te snel nadat wij hem hebben leren kennen als goede vriend en deel van onze familie moeten wij Gerrie weer missen. Voor altijd in ons hart. Marjory Pat en Marleen Serge en Jeannine Opa en Oma Lou Heden overleed, na een lange periode van ziek zijn, onze zeer gewaardeerde collega Gerry Stoel Wij zullen hem missen. Wij wensen alle mensen die van hem houden en in 't bijzonder Michelle, veel sterkte toe in de komende tijd. Connexxion Chauffeurs en oud-collega's Vestiging "Haamstede" Openingstijden: Maandag gesloten, dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur, en verder op afspraak. Mr. F.J. Haarmanweg 2B, 4538 AR Terneuzen. Tel. 0115 - 530901Fax 0115 - 530902 lnfo@hendnatuursteen.nl - www.hendnatuursteen.nl Begrafenis- en Crematieverzorging Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 72