Wielemaker bv C- Komen in gesprek met jou? Begeleider/ tra iner Banen Hoofd Administratie (Q) JobTrack.nl Middelharnis Juridisch medewerker Servicecentrum Transport-Lifting Containerservices Afvallogistiek fulltime juridisch medewerker RO/BWT (m/v) www.cromstrijen.nl info@cromstrijen.nl Natuurlijk! 28 I Zaterdag! december2007 PZC Kijk ook op Wielemaker bv is een dynamisch familiebedrijf met ongeveer 65 medewerkers. De dienstverlening van dit allround transportbedrijf richt zich - al ruim 90 jaar - primair op de Zeeuwse markt, maar de activiteiten strekken zich uit tot ver over de landsgrenzen. Kenmerkend voor de bedrijfsvoering is het streven naar duurzame relaties, zowel met opdrachtgevers als met medewerkers. De afdeling administratie bestaat uit 6 mensen. Behalve de gebruikelijke financieel administratieve zaken, vindt ook de volledige afvalstoffenregistratie plaats binnen deze bezetting. Wij zijn per direct op zoek naar een: (fulltime) Onder de taken en verantwoordelijkheden van deze functie vallen o.a.: De autorisatie van in- en verkoopfacturen Periodieke vergelijking budget versus realisatie en rapportage aan directie Debiteuren- en crediteurenbeheer BTW-administratie Autorisatie van de loonbetalingen Wij zoeken: Een sociaal sterke, communicatief vaardige, teamspeler met het vermogen om leiding te geven aan onze afdeling administratie Iemand met een sterk analytisch vermogen Wij verwachten: HBO werk- en denkniveau (bij voorkeur HEAO BE of vergelijkbaar) Aantoonbaar voldoende ervaring in een soortgelijke functie Kennis van Exact Globe, of bereidheid deze kennis te verwerven Affiniteit met automatisering van bedrijfsprocessen Wij bieden: Arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de zwaarte van de functie Een uitdagende werkplek De mogelijkheid om op termijn door te groeien in de functie Herkent u zichzelf in bovenstaande omschrijvingen en zou u graag ons team komen versterken, dan ontvangen wij uw reactie graag schriftelijk binnen twee weken na verschijning van deze advertentie. U stuurt uw sollicitatie, voorzien van CV, aan: Wielemaker bv Postbus 8117 4330 EC Middelburg Per e-mail: ronald@wielemaker.nl. Voor vragen naar aanleiding van deze advertentie kunt u contact opnemen met Ronald Wielemaker via 0118-656568. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ga jij deze uitdaging aan? De gemeente Middelharnis ligt op het eiland Goeree-Overflakkee en bestaat uit de dorpskernen Middelharnis, Sommelsdijk, Stad aan 't Haringvliet en Nieuwe-Tonge. Middelharnis is goed bereikbaar en dichterbij dan je denkt. Of je nu vanuit Rotterdam, Breda of Goes komt, binnen 40 minuten sta je zonder fileleed in het centrum van Middelharnis. Bij de gemeente Middelharnis werken we in een prachtige en inspirerende omgeving aan het bereiken van ons toekomstbeeld. Goed teamwork is essentieel om al die plannen waar te maken en om de klantgerichtheid naar onze inwoners te optimaliseren. Daarbij kunnen we extra onder steuning gebruiken. Het liefst van stevige professionals die graag hun schouders eronder zetten en daarbij altijd het belang van de gemeente en haar 17.700 inwoners voor ogen houden. Wij zijn voor de afdeling Gebiedszaken op zoek naar een: In deze functie houd je je bezig met juridisch adviseren van het college op het gebied van ruim telijke ontwikkeling (o.a. bestemmingsplannen) en bouw- en woningtoezicht. Ook lever je een bij drage aan de inrichting en uitvoering van het handhavingsbeleid. Daarnaast vertegenwoordig je het college bij bezwaar- en beroepschriften, schorsingen en openbare voorbereidingsprocedu res. Vraag en aanbod Heb jij een afgeronde Hbo-opleiding, ben je initiatiefrijk en kun je zowel zelfstandig als in team- ver-band werken? En heb je daarnaast kennis van relevante wet- en regelgeving? Dan zoeken we jou! We bieden je een afwisselende baan in een uitdagende werkomgeving. Je krijgt boven dien aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden zoals een salaris van max. 3273 bruto per maand, een einde-jaarsuitkering, scholingsfaciliteiten en een aantrekkelijke regeling woon/werkverkeer in de vorm van het 'fietsenplan' of een reiskostenvergoeding. Een parttime dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Solliciteren Wil je werken bij een gemeentelijke organisatie die continu in beweging is? En ga je de uitdaging aan om van Middelharnis een gemeente te maken waar het prettig wonen en werken blijft? Dan zien wij je sollicitatie graag tegemoet. Richt je sollicitatie vóór 14 december 2007 aan het colle ge van burgemeester en wethouders van Middelharnis, p/a Postbus 1, 3240 AA Middelharnis. Informatie Heb je na het lezen van deze informatie nog vragen over de functie, dan kun je contact opnemen met mevrouw M. Grims, interim afdelingshoofd Gebiedszaken. Voor vragen over de sollicitatie procedure kun je terecht bij mevrouw A. Okkerse, beleidsmedewerker P&O. Beiden zijn bereik baar op 0187 - 47 55 55. Meer informatie is ook te vinden op: www.middelharnis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De gemeente Cromstrijen (13.027 inwoner-s) ligt in het zuiden van het Zuid-Hollandse eiland de Hoeksche Waard, grenzend aan het Hollandsch Diep. De ambte lijke organisatie kent een tweesectorenmodel en bestaat uit de sectoren Ruimte en Cultuur (R&C) en !-ïi l'IgIenl::cc; r;ö::Vï-,'d J ?■-jv I let MgGGGG /-V.; I rechtstreeks onder de gemeentesecretaris» WIL JIJ DE RUGGENGRAAT VAN DIENSTVERLENEND CROMSTRIJEN ZIJN? DAN ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR JOU! Voor het Servicecentrum, onderdeel van de sector Middelen, Economische Zaken en Serviceverlening, zoeken wij een 16 uur per week De gemeente heeft ruimte voor mensen die denken in oplossingen en weten wat 'de klant'wil. Mensen die gaan voor kwaliteiten hun eigen vaardigheden en leerpunten kennen. Die mensen geven wij de ruimte zichzelf te ontwikkelen en een verrassende bijdrage te leveren aan onze organisatie. De gemeente Cromstrijen verwacht van iedere medewerker dat hij/zij competent is op het gebied van integriteit, klantgericht heid, kwaliteitsbewustzijn en samenwerken. Wij zijn op zoek naar iemand met een groot gevoel voor dienstverlening. Hoofdtaken - Opstellen van richtlijnen voor de gemeente Cromstrijen op het gebied van bijzondere wetgeving zoals de Algemene plaatselijke verordening. - Uitvoering van bijzondere wetgeving zoals de Algemene plaatselijke verordening. - Opstellen en vastleggen van werkprocessen voorde producten van het Servicecentrum. De werkzaamheden verricht je samen met collega's. Omdat je deel uitmaakt van het Servicecentrum van de gemeente Cromstrijen ben jij altijd bereid collega's te vervangen. Functie-eisen - hbo-opleiding in bestuur lijke en/of juridische richting; - ervaring op het gebied van dienstverlening, en - klantgerichte instelling. Arbeidsvoorwaarden De gemeente Cromstrijen kent een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Naast de gangbare rechtspositieregelingen (CAR/UWO) beschikken wij onder andere overeen ruime verlofregeling, extra vrije dagen, demogelijk heid tot aan- en verkoop van extra verlof dagen, deelname aan een spaarloon- of levensloopregeling en een fietsproject. Voor deze functie is een salaris mogelijk van maxi maal 2.898,- (schaal 8) bruto per maand op basis van een fulltime aanstelling. Jouw sollicitatie Alsjij geïnteresseerd bent en meer wilt weten over deze functie dan is BasTrouw, coördinator Service centrum, graag bereid de nodige informatie te verstrekken. Ook op onze internetsite, www.cromstrijen.nl vind je meer informatie over de organisatie en de functie. Het aan vragen van een Verklaring Omtrent Gedrag bij Justitie maakt deel uit van de procedure. Jouw schriftelijke reactie moet uiterlijk n december 2007 bij ons binnen zijn. Deze reactie kun je richten aan burgemeester en wethouders van Cromstrijen en sturen naar Postbus 7400,3280 AE Numansdorpof mailen naar Grady Stoopendaal via g.stoopendaal@cromstrijen.nl. gemeente Cromstrijen Stichting Centrum voor Telefonische Hulpverlening Zeeland (CTHZ) is een gedreven organisatie waar vrijwilligerswerk wordt verricht onder begeleiding van een professionele staf. De stichting is gevestigd in Middelburg. Voor de werkeenheid Kindertelefoon zijn wij op zoek naar een geschikte kandidaat voor de functie van: De volledige vacaturetekst staat op: www.zz.nl Opvragen kan ook: 0118-615553. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 60