m 19 reizen ■N producten t^REISRADRR Mooi en veilig de piste af Wachttijden te lang op Schiphol Graadmeter reizen@wegener.nl 024-3650360 PZC Zaterdag 1 december 2007 8 reizen@wegener.nl 024-3650360 I Helm Sinner heeft een nieuwe versie van de Combat helm: Van quish. Met een verwijderbaar zachte bescherming voor de oren en een ventilatiesysteem. Prijs 49,95. www.sinner.eu Alpineski De nieuwe alpineski van Völkl, de Tigershark, kan via een sim pele klik (power switch) wor den veranderd in een soepele of in een stijve ski. Prijs vanaf 999,95 euro. www.voelkl.nl I Skipak De Survival One Piece Suit van Helly Hansen is een pak-in-één. Met alarmsysteem, waterdicht en ademend. Prijs: 649,95. www.hellyhansen.com Bril De Elevation Climacool skibril van Adidas biedt UV-bescher- ming en de glazen zijn 'anti- fog'. Ze zijn op allerlei manie ren verstelbaar. Te koop voor 199,95. www.adidas.com I Skischoen Behalve het Air System, om de druk in de schoen aan te pas sen, heeft de nieuwe Lowa skischoen XC9, een wegklap- pende schacht. Prijs 249,95 eu ro. www.lowa.nl Wekelijks vragen we lezers om hun mening. Ditmaal waren we be nieuwd naar de vraag: wat vindt u van Schiphol? Onze nationale luchtha ven houdt de gemoederen bezig. Over het algemeen zijn we redelijk tevreden, alleen het lange wachten ergert ons. Lezer ,Je weet van te voren niet of je lang moet wach ten of niet. Dus zorgen we dat we ruim twee uur van tevoren aanwe zig zijn. Als onze vlucht in het weekeinde valt, zelfs drie uur." voegt daar aan toe: „Ik was een keer ruim op tijd, maar heb toch nog mijn vlucht gemist door extreme drukte en lange pas poort- en tassencontroles. Wat kun je daaraan doen?" vindt het parkeren 'schandalig' duur: „Zeker voor ie mand die niet makkelijk met de trein kan komen. Wat zijn de al ternatieven?" voegt daar aan toe: „Het is moeilijk be reikbaar, zeker in de spits. Ik reis liever via bijvoorbeeld Düssel- dorf." Het merendeel van de lezers is erg tevreden over het winkelaanbod en de eet- en drinkmogelijkhe- den. „Het is er altijd erg schoon, ook het sanitair", meent „Als je weet dat je moet wachten, zijn er genoeg mogelijk heden om de tijd te doden. Zoals een boek lezen of internetten", al dus Klaas Wiegersma. Ook de vraag hoe Schiphol kan worden verbeterd, leverde tal van tips op. „Ik was pas op Londen Heathrow en daar zag ik twee ter minals; één voor de kortere, goed kopere vluchten en één voor ver weg. Waarom worden deze ook niet op Schiphol gescheiden? Dan hoefje voor een trip naar Barcelo na geen twee uur van tevoren aan wezig te zijn", merkt op. „En mensen die thuis al via een elektronisch ticket hebben inge checkt, moeten meer privileges krijgen, zodat de rijen kor ter worden," voegt Ouden. f De winterzon is ongekend populair, terwijl de eerste sneeuw al is gevallen in de Alpen. Met de halfslachtige zomer nog in ons achterhoofd rijst de vraag: Gaat u deze winter skiën, naar de zon of blijft u thuis? Wilt u ook uw mening geven, of heeft u nog tips voor ons? Ca naar www.reisradar.nl en doe mee met de Graadmeter! tÊÊM Vorige week vroegen wij u: wat koopt u meestal op Schiphol? U geeft aan vooral lectuur te kopen. Voor tijdens de vlucht of in de strandstoel. Vanwege de lage prijzen blijven parfum en tabak ook populair, maar dat is meer voor na de terugkomst. De uitslag Lectuur 33% (T) Parfum 29% Tabak 14% Alcohol 9% Elektronica 9% Cd, dvd en games 6%

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 51