Sta je dagelijks in de file? sJïm Banen- NORTH QJobTrack.nl Reageer dan direct ICT professionals voor Brabant en Zeeland Auris ambulant begeleider(s) m/v een pedagogisch begeleider m/v twee pedagogisch begeleiders m/v invalkrachten pedagogisch begeleiders m/v Jongerenwerker voor 36 uur per week m/v Safety Products Kijk ook op PZC Zaterdag 1 december 20071 41 Mulix ICT heeft in de afgelopen jaren een sterke groei doorgemaakt. Wij leveren ICT diensten en specialisten ten behoeve van opdrachtgevers in Zuid-Nederland. Ons streven is ICT talent uit de regio in te zetten bij opdrachtgevers in de regio. Dit verhoogt de efficiëntie en beheersbaarheid van de bedrijfs voering van onze klantenterwijl de kosten omlaag gaan en de klant tevredenheid toeneemt. Op basis van detacheringbudget of fixed price projecten leveren wij de volgende ICT diensten: Internetoplossingen Applicatiebeheer Systeembeheer o Netwerkbeheer Maatwerk Outsourcing Als u geïnteresseerd bent in onze diensten neem dan vrijblijvend contact met ons op. U kunt ons bereiken op onderstaande contactgegevens. Voor opdrachten bij klanten in Zuid Nederland willen wij ons team uitbreiden met: C++ .NET Oracle consultants Van deze kandidaten verwachten wij een HBO werk- en denkniveau. Systeembeheerders Unix en Microsoft Wij zoeken voor deze functie kandidaten met een HBO werk- en denkniveau en ervaring. Projectleiders met een technische achtergrond verzoeken wij ook te reageren op deze vacature. Data Center leader Deze functie vereist leiderschapscapaciteiten om een Data Center te managen en mee op te zetten. De kandidaat beschikt over HBO plus niveau en heeft grondige kennis van storage oplossingen, Unix, Microsoft en databases (o.a. Oracle). Voor informatie over deze uitdagende functies kun je contact opnemen met Ton Verbunt. Email: ton.verbunt@mulix.nl, of bel 0164 298 220. $0* Mulix ICT biedt goede arbeids- voorwaarden en een inspirerende, informele werkomgeving waar je blijft werken aan je kennis en kwalificaties. Mulix ICT Antwerpsestraat 37 Bergen op Zoom postbus 198 4600 AD Bergen op Zoom telefoon +31 (0164) 298 220 www.mulix.nl Maastricht Eindhoven Bergen op Zoom mulix iet Royal Sponsor v Koninklijke Auris Groep Auditieve Communicatieve Expertise Auris Dienstverlening Goes, Auris Zorg Goes en Bergen op Zoom De Koninklijke Auris Groep is dé partner voor mensen die moeite hebben met horen, spreken, lezen, schrijven en begrijpen. De organisatie is eigenzinnig, mensgericht, maatschappelijk betrokken, transparant en flexibel. Voor Auris Dienstverlening Goes zijn wij op zoek naar (0,6 - 1.0 fte) Voor Auris Zorg zijn wij op zoek naar: voor de locatie Bergen op Zoom: 16 uur per week (met mogelijk uitbreiding naar 24 uur per week) op de werk dagen dinsdag, vrijdag voor de locatie Goes: 24 uur per week op de werkdagen maandag, woensdag, donderdag In verband met toekomstige uitbreiding behoort een combinatie van deze functies niet tot de mogelijkheden. Ook zijn we op zoek naar: Voor meer informatie over de functies en de organisatie verwijzen wij naar onze website: www.auris.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. StichtingWelzijnMiddelburg Stichting Welzijn Middelburg voert activiteiten en projecten uit gericht op het prettig wonen en leven in de gemeente Middelburg.Ter ondersteuning van het jongerengebouw Dauwendaele is SWM op zoek naar iemand die stevig in de schoenen staat voor de functie van: Wij vragen het volgende van je: - Dagelijks beheer van het jongerengebouw - Zorgdragen voor een prettige sfeer - Structureren van de werkzaamheden - Opstellen en handhaven van gedragsregels Voor deze functie beschikt je over: - Een afgeronde MBO-opleiding - Goede contactuele eigenschappen - Ervaring met het werken met jongeren - Ervaring met beheer van een gebouw - Flexibele inzet, met name in de avonduren en het weekend SWM biedt je: - Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Welzijn en Maatschappelijke Dienstverlening - Een salaris van minimaal 1.835,-- en maximaal van 2.582,— bruto per maand bij een dienstverband van 36 uur per week - Een tijdelijk dienstverband voor een jaar - Werkbegeleiding Inlichtingen over de vacature: Nadere informatie over deze vacature is te verkrijgen bij Marjolein Kraaijeveld, jongerenopbouwwerker, telefoon 0629462543. Bezoek ook onze website www.welzijnmiddelburg.nl Sollicitaties Sollicitatiebrieven kunnen vóór 15 december gericht worden aan SWM, personeelszaken t.a.v. de heer P. van der Linden,Vrijlandstraat 33 C,4337 EA Middelburg of per email aan p.v.d.linden@welzijnmiddelburg.nl North Safety Products Europe BV is een wereldwijd opererende fabrikant en leverancier van Persoonlijke Beschermings Middelen. Wij leveren een zeer uitgebreid assortiment producten welke worden geproduceerd door ruim 3500 medewerkers verspreid over meer dan 20 productievestigingen in diverse continenten. In Middelburg is het hoofdkantoor gevestigd voor Europa en het Midden Oosten. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij ervaren medewerkers voor de volgende fulltime functies Hoofd Assemblage Eindverantwoordelijk voor de diverse montage afdelingen. Vormt het aanspreekpunt binnen de organisatie met betrekking tot alle afdelingsoverstijgende montage aangelegenheden. Legt de nadruk op een resultaatgerichte coördinatie en planning van de werkzaamheden door middel van analyses en rapportages. Overlegt daartoe regelmatig met andere afdelingen. Heeft speciale aandacht voor verbeterprojecten Wij vragen een MBO/HBO opleiding, technische affiniteit en leidinggevende ervaring in soortgelijk productie omgeving. Afdelingshoofd Oogbescherming (meewerkend) Geeft leiding aan een team productiemedewerkers. Controleert en produceert halffabrikaten en gereed product volgens voorschrift/recept of order met behulp van machines en gereedschappen. Instellen en bedienen van o.a. top-sterkte-meter, hardingsoven, CAT-scan, slijp-, CNC- en markeermachine. Wij vragen de opleiding Opticien met ervaring binnen de optiek en leidinggevende kwaliteiten. Kwaliteitscontroleur met laboratorium/chemische achtergrond Verricht keuringswerkzaamheden ten aanzien van inkomende en zelf geproduceerde goederen. Test producten volgens beschreven procedures/instructies. Adviseert in het nemen van corrigerende maatregelen. Wij vragen de opleiding MTS werktuigbouwkunde of MLO of gelijkwaardig. Affiniteit met werkzaamheden in een laboratorium is een pré. 4 Productiemedewerkers (waarvan één met elektrotechnische achtergrond) voor de productielijn gas- en stoffi Iters. Verricht tevens inpakwerkzaamheden. De productiemedewerker met elektrotechnische achtergrond verricht tevens kleine onderhoudswerkzaamheden en is in staat storingen te verhelpen. De werkzaamheden worden in 2-ploegendienst verricht. Wij vragen een opleiding op LTS/VMBO niveau of gelijkwaardig en ervaring met productie processen. Wij bieden voor alle functies een tijdelijk contract met uitzicht op een vast dienstverband. Daarbij volgen wij de cao Metaal en Techniek met enkele aantrekkelijke eigen arbeidsvoorwaarden. Schrijf of email uw sollicitatiebrief onder vermelding van de functienaam uiterlijk dinsdag 11 december 2007 naar: North Safety Products Europe BV, Anodeweg 1, 4338 RA Middelburg, tav. mw J. van Aerde (personeelszaken). Emailadres: sollicitatie@northsafety.eu Kijk voor meer informatie over onze organisatie op www.northsafetv.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 137