Banen QJobTrack.nl Engineer Netten G/W (Aankomend) Planner Industriële Reiniging Niet bang voor een beetje verantwoordelijkheid? Beveiligingsbeambte 40 I Zaterdag 1 december 2007 PZC Kijk ook op DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Infra zorgt voor aanleg, beheer en onderhoud van de verschillende netwerken voor elektriciteit, gas, water, warmte en telecommunicatie. Binnen de afdeling Projecten Werkvoorbereiding, met als standplaats Soes, bestaat de vacature voor een fulltime Engineer Netten G/W Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Installatieverantwoordelijkheid voor de bedrijfsvoering van de netwerken. - Het vervullen van een faciliterende rol voor Distributie op technisch gebied. - Engineering en projectleiding bij complexe projecten. - Optreden naar leveranciers, aannemers en opdrachtgevers voor het vakgebied, vakinhoudelijk ondersteunen van werkvoorbereiders. - Monitoring van de keten ten behoeve van de werkprocessen (projectadministratie, inkoop, correspondentie, kredietaanvragen). Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hts-opleiding. - Ervaring met de aannemerij of energie- en watersector. - Ervaring met het aansturen van technische projecten. - Kennis van SAP en MS Office is een pre. - Goede communicatieve en administratieve vaardigheden. - Goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal. Wat bieden wij? Werken bij DEITA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling Is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met René Harinck, Manager Projecten en Werkvoorbereiding, telefoonnummer (0113) 88 ia 21. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Milieu van DELTA levert een integrale aanpak voor afvalmanagement en milieudiensten. Daarnaast biedt deze divisie een breed scala aan zakelijke oplossingen voor uiteenlopende milieuvraagstukken. Het onderdeel Industriële Reiniging houdt zich bezig met het industrieel reinigen van tanks en procesinstallaties. Binnen de Business Unit Industriële Reiniging van DELTA Milieu, met als standplaats Temeuzen, bestaat de vacature voor een fulltime (Aankomend) Planner Industriële Reiniging. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Verwerken van operationele en personele gegevens. - Registeren van de gewenste inzet van mensen, productiemiddelen, transporten materiaal. - Voeren van overleg met de klanten over de inzet van middelen. - Bevorderen dat eigen middelen maximaal worden ingezet. - Doen van voorstellen ten behoeve van het optimaliseren van de inzet van mensen en materieel. - Terugkoppelen van de inzet en resultaten naar de leidinggevende, evenals het verstrekken van managementinformatie over de inzet. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Mbo+ werk- en denkniveau. - Affiniteit met transport en logistiek. - Goede communicatieve en sociale vaardigheden met overtuigingskracht. - Nauwkeurig en initiatiefrijk. - Resultaatgericht, klantgericht en zelfstandig, doch wel een teamspeler. - Geen "acht tot vijf" mentaliteit, stressbestendig, kosten-, kwaliteits- en ketenbewust. Vanuit de functie bestaat de mogelijkheid om door middel van training en ervaring door te groeien naar de functie van Planner. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. DELTA N.V. Postbus 501*8 4330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. tÊÈma Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Raymond Winterswijk, Manager Operations IR, telefoonnummer 06-535 MA 52- DELTA Milieu Postbus £*45 4530 AK Temeuzen T: (0115) 67 88 00 E: pomilieu@dèlta.nl www.delta.nl Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 011207-PZ-068A en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode omoz-BN-oGBit. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan voor 15 december 2007 een brief met CV. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel 81 Organisatie, DELTA Milieu, Postbus AA5, A530 AK Temeuzen of per mail aan: pomilieu@delta.nl ■■■■■li Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. En dat gebeurt echt niet alleen in Den Haag. Het Rijk is namelijk de verzamelnaam voor alle organisaties die zich bezighouden met het bedenken, handhaven en uitvoeren van het regeringsbeleid. Deze organisaties zijn verspreid over het hele land. Dus ook bij jou in de buurt. Daar kun je werken in diverse functies. Zoals bewaarder, secretaresse, technisch onderhoudsmedewerker of administratief medewerker. En nog veel meer. Dus, denk je verder en wil je verder? Kijk dan snel of er hieronder iets voor je bij staat. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en nog meer banen met verantwoordelijkheid. Marinebeveiligingskorps, Vlissingen Opleiding: vmbo. Rijbewijs B. Wij leiden je op tot landelijk erkend beveiliger (niveau 2). Salarisindicatie: brutomaandsalaris bedraagt minimaal 1.425,- bij een 38-urige werkweek. Je bewaakt Marineobjecten. Je loopt in uniform en bent bewapend. Het werk omvat toegangcontrole, toezicht houden via camera's en rondes, en door alarmsystemen. Verder assisteer je bij calamiteiten, onregelmatigheden en evenementen. Je verleent eerste hulp bij ongevallen en treedt op bij verstoringen. Je controleert op diefstal (visitatie). Je krijgt een interne opleiding. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/DEF07097-PZ www.werkenbijhetrijk.nl Werken bij hetltttIA Als je verder denkt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 136