Familieberichten h.jobse Dankbetuiging Jan van den Braak Leontine Buijsse - van Kemseke Eduard Buijsse 36 Zaterdag 1 december 2007 PZC Toch nog onverwacht is overleden onze lieve en behulpzame zwager en oom Adrie van 't Westeinde echtgenoot van onze zus Corrie Goense Wij wensen Corrie veel sterkte toe. Ko en Clazien jan en Clazien jo en Lau Neven en nichten Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Adrie van 't Westeinde We wensen Corrie veel sterkte toe. Leu t en Adriaan t Sien en Ko Marien t Corrie t en Willem t Kees en Kaatje Bertus en Marietje Nellie t |o t en Arjaan Neven en nichten Hij had de ruimte van de polder lief, 't land van vruchtbaarheid en verte. De weidsheid van wolken boven de zee en het strand, gaven zin aan z'n leven. Hij hield van dit land. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame man Adrie van 't Westeinde echtgenoot van Corrie Goense *'s-Heer Arendskerke, 14 september 1934 f Goes, 29 november 2007 C. van 't Westeinde-Goense OudeVeerweg 12 4456 NW Lewedorp Adrie is thuis opgebaard. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 4 december om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Na de uitvaartdienst is er tot 14.00 uur gelegenheid tot condoleren in "De Zandloöper", Zandkreekstraat 33 te Lewedorp. Hierna zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. We zijn heel erg verdrietig om het verlies van Oom Adrie en Opa Adrie van 't Westeinde We zijn dankbaar dat hij er altijd voor ons was. We zullen hem erg missen. Corrie en Johan Steijn Leandra Jacolien Tante Corrie, veel sterkte gewenst. Na een ernstige ziekte is toch nog onverwachts overleden onze broer, zwager en oom Bart de Willigen Oost-Souburg: Cor de Willigen en Sjaan de Kok de Rijcke Oost-Souburg: Adrie en Francien de Willigen Serooskerke (W): Jo en Lucy de Willigen neven en nichten Oost-Souburg, 29 november 2007 Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo'n pijn. Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijde lijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa Bartholomeus Hubregt de Willigen -Bart in de leeftijd van 75 jaar. N.M. de Willigen-Kolijn Karin en Kees Boeckhout-de Willigen Paul, Selina Sandra en Adrie Hoogerland-de Willigen 4382 CJ Vlissingen, 29 november 2007 Vredehoflaan 532 De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 5 december om 13.15 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar vanaf 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen is. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg waar om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Wij willen alle medewerkers van woonzorgcentrum "Ter Reede" en Ziekenhuis Walcheren, afdeling Geriatrie, bedanken voor hun goede zorgen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Johannes Wiersma zoon van onze buren Marten en Thea Wiersma Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Mevr. D. Steketee-van Strien Dhr. R. Sombroek Farn. H. de Schipper Mevr. M. Rouw Fam. D. Rouw-Proos Fam. M.G. Rouw-Eversdijk Fam. S. Oudkerk Fam. C.A. de Bruine Fam. Oosthoek Onverwacht werden wij geconfronteerd met het overlijden van onze grootste fan Adrie van het Westeinde Carnavalsbouwgroep De lonkies Marius Stephan Jan Ellen Pascalle Tamara Paul Remco Jeroen Vera Wij wensen Corrie en familie veel sterkte toe. Een hand, een woord, een kaart, een gebaar heeft ons goed gedaan na het overlijden van onze lieve zoon, broer en zwager Walter Blaasse De belangstelling was voor ons hartverwarmend. Kees en Tineke Blaasse en kinderen Middelburg, december 2007 uitvaartverzorging bachweg 2 middelburg tel. Q118 46 22 05 www.hjobse-uitvaart.nl Graag bedanken wij iedereen voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Dit is voor ons een grote steun geweest. Betsy, Bregje, Joris Fam. van den Braak Fam. Vinjé Koewacht, december 2007 zv Dankbetuiging Voor de overstelpend vele en hartverwarmende bewijzen van medeleven die wij na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Elizabeth Suzanna Brakman-Meertens mochten ontvangen, zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder danken wij het personeel van "Bachten Dieke" voor de liefdevolle verzorging. Bram Brakman Sarine en Ben Koops Eline en los, Thom, Frank Herman en Ingrid, Amber, Sam Temeuzen, december 2007 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van belangstelling die zijn betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder. echtgenote van Het heeft ons enorm goed gedaan. Hulst, november 2007 Familie Buijsse Familie van Kemseke Langs deze weg willen wij graag onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze vader en opa Cornells Corbijn Alle kaarten, brieven, bezoekjes en Uw aanwezigheid op de begrafenis hebben ons veel troost gegeven. Kinderen en kleinkinderen Vrouwenpolder, december 2007 Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Maatje Dekker-Peene hebben ons bijzonder goed gedaan. Graag zouden wij u persoonlijk bedanken, maar dat is niet mogelijk. Daarom langs deze weg onze hartelijke dank. J.L. Dekker Kinderen en kleinkinderen Middelburg, december 2007 Een hand, een kaart, een gebaar soms zonder woorden, het doet zo goed als je iemand die je lief is verliezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te hebben mogen ervaren tijdens zijn ziekte en bij het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Pie ter Frans Dieleman Hiervoor onze hartelijke dank. Riet Dieleman-van Doezelaar Frank (in herinnering) Johnny en Monique Kayleigh, Meggy Anja en Walter Nicky, Kimberly Marco en Anouk Anne, Jonne Hoek, november 2007 Uw hartelijke reacties, kaarten en andere blijken van mede leven, ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en oud-opa Zacharias Koene hebben ons goed gedaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. N.de Voogd-Koene J. de Voogd klein- en achterkleinkinderen Middelburg, december 2007 Voor al uw blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen na het overlijden van onze zus en tante Levina Tazelaar i willen wij u oprecht dank zeggenM Namens de familif^| Middelburg, december 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 124