trouwe huurders met feestje jSpES" n Zeeland Alles moet weg! Estio Makelaars neemt concurrent over Op Zoek Zoek Op Nu al grote kortingen tot 50 /O. asMr Vuurwerkbom blaast telefooncel in stukken 'Les in de gang' blijkt gewoon de bedoeling 'Franklin Roosevelt' gaat naar Tholen Wij gaan verbouwen maar eerst moet onze winkel leeg. Profiteer mee en kom snel langs! JASPERSE SPEED FASHION MOTORKLEDINGSHOP www.rijschooljasperse.nl STELLENDAM - Een 'vuurwerkbom' heeft er donderdagavond voor ge zorgd dat er stukken telefooncel door het Goereese Stellendam vlo gen. Vandalen staken het explosief af in een cel aan de Brielsestraat. Brokstukken werden tot dertig me ter verderop teruggevonden. Er raakte niemand gewond. De politie vraagt getuigen zich te melden. www.abab.nl/werken GOES - Zitten je kinderen twee da gen in een gloednieuw schoolge bouw, krijgen ze al les in de gang. Ouders van leerlingen op de Goe- se basisschool 't Noorderlicht trok ken meteen aan de bel: de nieuwe school bleek veel te klein! Directeur A. van Reenen hielp het misverstand uit de wereld: de 'gang' blijkt een leshal, speciaal in gericht om onderwijs in te verzor gen. „We geven er leerlingen uit de groepen vijf en zeven extra aan dacht. Twee, drie dagen per week zitten ze daar." Een leerling met astma klaagde wel over de ventila tie in de 'gang'. OUD-VOSSEMEER - Een olieverfschil derij met daarop Franklin Delano Roosevelt gaat binnenkort naar Tholen. Het college van die ge meente wil er 2500 euro voor uit trekken. Het portret is gemaakt door schil der Willem van Nieuwenhoven (1879-1973) en is nu nog in het be zit van een Nijmeegse kunststich ting. Het college wil het overne men, omdat Oud-Vossemeer een band heeft met de Roosevelts. De voorouders van de twee latere pre sidenten - Theodore en Franklin - zouden in het dorp zijn geboren. S PZC Zaterdag 1 december 2007 31 Onze openingstijden zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 9.30 uur tot 17.00 uur. Het feestje voor 'gouden huurders' van woningbouwvereniging Zeeuwland werd besloten met een drankje bij hotel Arion aan de boulevard in Vlissingen. foto Dirk-Jan Gjeltema ZIERIKZEE - Estio Makelaars in Zie- rikzee neemt concurrent Lagendijk/In 't Veld in Schudde- beurs over. Het kantoor van Lagendijk/In 't Veld sluit januari. Aanleiding van de overname ligt in het feit dat één van de partners te kennen heeft gegeven te willen stoppen. De andere partner wil niet alleen verder. Aangezien Lagendijk net als Estio lid is van de NVM lag overname door Estio voor de hand. „Maar inderdaad, door de ovename worden we zelf een beet je groter en raken we een concur rent kwijt", licht Rinus Hanse van Estio toe. Lagendijk heeft geen per soneel in dienst. Klanten worden persoonlijk door Estio benaderd. t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 109