Am /~l Familieberichten S Elly Kouijzer Elly Kouijzer 32 I Zaterdag 1 december 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbetuiging Hartelijk dank voor de overweldigende hoeveelheid kaarten, bloemen en andere belangstelling die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 60-jarige huwelijksjubileum J. Wondergem en C. Wondergem-de Voogd Oostkapelle Diep bedroefd nemen wij afscheid van onze dappere Ineke. Levenspartner, moeder, dochter en zus, die tot het laatste moment gevochten heeft om bij ons te blijven, maar de on gelijke strijd niet heeft kunnen winnen. Haar intense liefde voor ons en iedereen, zal ons altijd bijblijven. Ineke Boogaard Krabbendijke,25 april 1964 Gent, 29 november 2007 Levenspartner van: Frits van der Vliet Moeder van: Kevin en Silvie Carlyn en Ties Dochter van: Han en Corrie Boogaard Zus van: Frans en Cidalia Jaap en Annet Ad en Viatrix Correspondentieadres: Rosierlaan 43,4413 HC Krabbendijke De afscheidsdienst, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt dinsdag 4 december om 13.30 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Mama We hebben tekort van je mogen genieten, maar we zijn ontzettend dankbaar en trots dat jij onze mama bent. We houden zielsveel van je, we hebben veel van je geleerd en je zult altijd voortleven in ons hart. Rust zacht lieve mama. Kevin en Silvie Carlyn en Ties Stil en verdrietig zijn wij door het veel te jong en plotseling overlijden van de vriendin van onze broer en oom. Moeder van Kevin en Carlyn. Ineke Boogaard Haar liefde en zorgzaamheid voor anderen zullen wij nooit vergeten. Wij wensen Frits, haar ouders, kinderen en verdere familie veel sterkte toe in de komende tijd. Son en Breugel: Ronny van der Vliet Middelburg: Peter en Hanny van der Vliet Björn en Mardina, Mathieu Stefan Kapelle: Tonny van der Vliet Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd delen wij u mede dat, na een liefdevol leven, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader, opa en broer Cyrillus de Caluwé weduwnaar van Juliana Anna de Fouw in de leeftijd van 82 jaar. Temeuzen: Marian Natascha en Peter Inge en Niki Cliff en Anja Temeuzen: Peter en Katinka Kimberly René Lonneke Dieuwertje Familie de Caluwé Familie de Fouw Westdorpe, 29 november 2007 Corr.adresLaan van Othene 38 4533DB Temeuzen De Crematieplechtigheid, waarbij wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 4 december om 11.00 uur in het crematorium van Temeuzen aan de Bellamystraat 28 C, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Samenkomst in het crematorium Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve Opa Positief en altijd blij met iedereen om je heen, dat was je leven. Je was overal gelukkig, met een bakje koffie en een gezellig praatje. Je zag ons, kleinkinderen, meer dan graag. Meer had je niet nodig om gelukkig te zijn, was iedereen maar zo tevreden als jij. We missen je, maar zijn ook gerust in je vredige heengaan. «sa "4 Wij wisten het, wij hebben het goed gehad, het is voorbij. Als het leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. Je ongelijke strijd is nu gestreden, rust nu maar uit. Het afscheid doet veel pijn. Wij blijven van je houden. Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzame leven voor ons betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Johannes Leendert Gosens Jan echtgenoot van Johanna Petronelia Gosens-Tiecken Hij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Temeuzen: Ans Gosens-Tiecken Middelburg: Etienne en Breifne Gosens-McCabe Siofra, Fionn 30 november 2007 Churchilllaan 316,4532 ME Temeuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 5 december om 12.30 uur in de aula van het crematorium aan de Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hiermede geven wij kennis dat op 57-jarige leeftijd is overleden mevrouw Nanna Kaland 15 januari 1950 23 november 2007 Correspondentie-adres: De Gier en Lindeboom Notarissen Statenlaan 24 2582 GM Den Haag De begrafenis zal plaatshebben op begraafplaats "Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 40 te Den Haag, op dinsdag 4 december om 13.00 uur. "Midnight is where the day begins" Wij zijn verdrietig door het overlijden van de (schoon)- moedervan onze vrienden Claudineen Martijn Wij wensen de familie veel sterkte toe. Aart Claudia Martijn Sabine Sjors, Madeion en Liselore Frank Miriam Matthias en Wessel Michel Anne Mette en Lieke Joseph Heidi Tomas Remi Barbara Lukas Irma Ron Sonja Ma rit en Jesse Feline Marco Wobbien Met droefheid vernamen wij het bericht van het over lijden van onze oud-medewerkster Wij wensen Jo, kinderen, kleinkinderen en verdere familie de kracht toe om dit verlies te verwerken Directie en medewerkers Morres Wonen B.V. Hiermede geven wij kennis van het voor ons nog onverwachts overlijden van onze geliefde schoonzus op de leeftijd van 82 jaar Jacoba Gideonse weduwe van Nelis de Looff Familie de Looff, Middelburg Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen, want Gij hebt het gedaan. Psalm 39:10 Bedroefd en verslagen delen we u mee dat de Heere op het alleronverwachtst uit ons midden wegnam onze lieve levenslustige kleinzoon, achterkleinzoon en neefje Ralph Overbeeke in de leeftijd van 22 maanden Sterke de Heere Amoud en Louise en ons in dit grote verdriet en gemis. Frans en Conny Overbeeke-Labruyère Anne en Gijsbert, Marthe en Jesse Willian Niek en Mellanie, Lukas en Rachel Elise en Jilco Oma Overbeeke-Van der Maas Oma Labruyère-De Ruyter Goes, 29 november 2007 Kortemeet 6,4464 AB Goes Verslagen namen we kennis dat plotseling is overleden het zoontje van onze collega Amoud Ralph Overbeeke op de leeftijd van bijna 2 jaar. Sterke de Heere Arnoud en Louise in dit zware verlies. Namens directie en collega's van Lukasse Dakbedekkingen Goes B.V. Goes, 29 november 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 100