4 ft Familieberichten X 1 ARENSMAN JfWTIS JL I Van der Hooft Uitvaartzorg 30 I Vrijdag 30 november 2007 PZC Herinner mij, maar niet in sombere dagen, als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon Met verdriet geven wij kennis dat veel te jong van ons is heengegaan mijn lieve vriend, onze lieve vader, zoon, broer, zwager en oom Gerard Leendert Stoel Gerrie 14 juni 1957 t 28 november 2007 Michelle Brondgeest Wendy en Arnold Bianca en Jeffrey Casper J. Stoel C. Stoel-Kouwen Jannet en Ad Remco, Pascal, Lindy Margrietstraat 11 4528 BW Haamstede De herdenkingssamenkomst zal dinsdag 4 december om 13.30 uur gehouden worden in dorpshuis "De Schutse", lulianastraat 22 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorps huis "De Schutse". Gerrie hield van bloemen Zwaar werden de dagen, bang voor de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven, zijn wij dankbaar dat ju nu eindelijk rust hebt gekregen. Dag lieve Gerrie, voor altijd in ons hart Zierikzee, Pa en Ma Stoel Jannet en Ad Koster-Stoel Remco, Pascal, Lindy Haamstede, 28 november 2007 Veel te jong overleden Gerrie Stoel lieve en trotse vader van mijn zoon Casper Haamstede: Petra Noordijke Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen hebben wij afscheid genomen van Gerrie Moedig ging je door tot het laatste moment, maar het ging niet meer, je hebt nu rust. Je was een vriend, een maatje en collega waar je er maar één van hebt, wij zullen je missen. Wij wensen Michelle en verdere familie alle kracht toe om dit zware verlies een plaatsje te geven. Harry en Cynthia Haamstede, 28 november 2007 Bedroefd ontvingen wij het bericht dat de zoon van onze vrienden is overleden Gerrie Stoel Wij wensen Joop en Corrie en verdere familie heel veel sterkte. Zierikzee: Kor en Corrie Verwest Zwolle: Ad en Virginia Zierikzee: John en Elselinda Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden op 28 november 2007 van onze medewerker en collega Gerry Stoel Hij is 50 jaar geworden. Wij verliezen in hem een gewaardeerd medewerker en collega. Gerry is ruim 30 jaar verbonden geweest aan ons bedrijf en hij was het laatst werkzaam als autobuschauffeur te Haamstede. Onze gevoelens van medeleven gaan in het bijzonder uit naar zijn partner, kinderen en naaste familie. Middelburg, 28 november 2007 Vestigingsteam en collega's Connexxion Openbaar Vervoer Stil en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze collega en vriend Gerrie Stoel Wij zullen Gerrie blijven herinneren als een warme persoonlijkheid. Wij wensen Michelle en verdere familie veel sterkte toe met dit zware verlies. Leo en Rietje Achter je ligt een leven van werk en plicht En juist dat bepaalde in alles jouw eigen gezicht. Flink was jij je hele leven, Moedig ben je tot het einde gebleven. jij was mijn grote engel Mijn hulp in alles Mijn trouwe wachter. Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles was hij voor mij is geweest, geef ik u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve, zeer zorgzame man Adrianus Hendrikus Verboven In de leeftijd van 70 jaar. C. Verboven-Dellebeke 4353 BN Serooskerke, 28 november 2007 Bisschopstraat 25 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 3 december in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Gezien de omstandigheden geen bezoek aan huis. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze dierbare broer, zwager en oom Adrianus Hendrikus Verboven Vlissingen: M. Verboven M. Verboven-de Ridder neef en nicht Vlissingen: J. Monteny-Dellebeke (in herinnering) M. Monteny (in herinnering) Vlissingen: T. Dellebeke Middelburg: I. Dellebeke J.L. Dellebeke-de Kam Zetten: A. Polak-Dellebeke (in herinnering) L. Polak (in herinnering) Middelburg: N. van Biemen-Dellebeke G. van Biemen Hansweert: J.A. Dellebeke A. Leendertse Concord CA (U.S.A.): C. Dellebeke S. Dellebeke-Knevel neven en nichten Plotseling is overleden onze vriend en vismaat Ad Verboven Wij wensen Riet en familie veel sterkte toe. Je visvrienden Jaap en Teeuw Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze lieve vriend Ad Verboven Zijn liefde en zorg voor Riet en zijn liefde voor de natuur en alles wat leeft, zal ons heel lang bijblijven. Wij wensen Riet en de familie veel liefde en kracht, om dit verlies te verwerken. Henk en Neel Meijers Serooskerke, 28 november 2007 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen dat plotse ling is overleden onze behulpzame buurman en vriend Ad Verboven Wij wensen Riet en de familie heel veel sterkte toe. Leendert en Janny Tange Jo en Mina Louwerse Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Ad Verboven Wij herdenken Ad als een enthousiast imker, die zich jaren lang als bestuurslid en als depothouder heeft ingezet voor onze afdeling. Veel beginnende imkers heeft hij met raad en daad bijgestaan bij het uitoefenen van hun hobby. Wij zullen Ad missen. Wij wensen zijn vrouw en familie heel veel sterkte toe. Bestuur afdeling Walcheren van de Nederlandse Bijenhoudersvereniging BEVORDERD TOT HEERLIJKHEID Bedroefd, maar dankbaar voor alle zorg en aandacht die we met hem mochten delen, geven wij u kennis dat na een langdurig ziek zijn is overleden 'onze geliefde broer, zwager en oom Dirk Was sinds 17 mei 1997 weduwnaar van Elisabeth Lena Louwerse in de leeftijd van 87 jaar. "Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en ik zal u rust geven" (Mattheüs 11 28) Onze dank gaat uit naar allen die hem met zorg hebben omringd. Goes: M.K. Verhaart-Was A.P.M. Verhaart Rotterdam: L.Ph.J. Verhaart V.J. Meijer Marina Kijkduin: J.C.M. Wezenbeek-Verhaart O.C.M.J. Wezenbeek Eline Cosmo Middelburg: J.M. Weststrate C.J.T. Weststrate-Roovers Thijs Eva Goes, 28 november 2007 Correspondentieadres: Familie Verhaart-Was 's-Gravenpolderseweg 9 Appartement 422 4462 CD Goes De uitvaartdienst, geleid door Kapitein J. Timmer, wordt maandag 3 december om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan 1A te Yerseke. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. MMM uitvaartverzorging vooreen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP ADMINISTRATIE-ADRES GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND POSTBUS 75 TELEFOON 0111-412877 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC - 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mail: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 56