Familieberichten ■Ctoariastaju Peter Butler 28 I Vrijdag 30 november 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Onbevreesd, ongeduldig en helder van geest ging hij de dood tegemoet onze lieve Amsterdammer is niet meer... Na een kortstondige ziekte is, tot onze grote droefheid, van ons heengegaan Henk Aal echtgenoot van Joke Aal-Homan Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Hulst: Joke Aal-Homan Eindhoven: Victor Aal 29 november 2007 Leegbwaterstraat 54,4561 MB Hulst U kunt afscheid nemen van Henk in de familiekamer 1 van DELA in de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zondag 2 december van 15.00 tot 16.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 3 december om 14.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Plotseling is overleden onze altijd meelevende lieve moeder en oma Wilhelmina Martina Hardeman-Mahutte Sinds 25 maart 1987 weduwe van Augustinus Martinus Hardeman In de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: G.V.A. Hardeman T. Hardeman-van Rotten Willie en Joop Vincent Marianne Oostkapelle: J.J. Hardeman P.M.M. Hardeman-van Elsacker Monique en Marcel Rotterdam, 24 november 2007 Correspondentieadres: Dhr. G.V.A. Hardeman Vinkenhof 50 4332 DL Middelburg Op verzoek van onze moeder en oma heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Colijnsplaat en 's-Gravenpolder www.öltvaartzorgcentrum.n Ieder dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder. De levenswil bleef.... Het leven niet. Na een leven dat gekenmerkt werd door goedheid, bezorgd heid, eerlijkheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Annie Verleije echtgenote van Piet Koster t geboren te Sluis op 13 januari 1932 overleden te Knokke op 28 november 2007 Connie en Alex Edwin, Karin en Ona Familie Koster Familie Verleije Correspondentieadres: Familie Koster Hoogstraat 30,4524 AC Sluis De uitvaart, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op maandag 3 december 2007 om 14.00 uur in Verzorgingstehuis Rozenoord, Hoogstraat 58, 4524 AD te Sluis waarna de begrafenis aansluitend plaatsvindt op de r.-k. begraafplaats aldaar. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de dienst. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Annie Verleije echtgenote van Piet Koster t Sluis: C. Verleije t M. Verleije-Lampo t Heist(B): A. Verleije E. Verleije-Robesin Sluis: A. Verleije- De Guesquière f M. De Guesquière Moerkerke(B): M. De Love-Verleije G. De Love f Sluis: F. Bassie-Verleije P. Bassie Neven en nichten Sluis. 28 november 2007 God staat aan het begin en Hij komt aan het einde. Zijn woord is van het zijnde oorsprong en doel en zin. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, oma en overoma Jacoba Gideonse gehuwd geweest met Nelis de Looff Veere Arnemuiden 24 september 1925 29 november 2007 Arnemuiden: ICees de Looff Sannie de Looff-Meliefste Jaconely en Ronald Anna, Willemijn, Eline Coby en Freddy Fedde, Corné Trudy en Willem Julian Nw. en St. Joosland: David de Looff Carla de Looff-de Wolf Maja Arnemuiden: Gerda Dijke-de Looff Kees Dijke Jan en Miranda Wesley Jacqueline en Leonard Lara Ellen en Emiel Biggekerke: Anja Schreijenberg-de Looff Willem Schreijenberg Wim Anna 4341 GC Arnemuiden Oranje Nassaustraat 8 Onze moeder is thuis opgebaard. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 1 decem ber 2007 van 16.00 uur tot 17.30 uur. De afscheidsdienst, welke geleid wordt door Ds. C. Bijman, zal gehouden worden op maandag 3 december 2007 om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Kerklaan 4 te Arnemuiden. Aansluitend vindt om 14.15 uur de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Er is gele genheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het ontmoetingscentrum van de Gereformeerde Kerk te Arnemuiden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. Haar strijd is over en ook haar pijn, een ieder denkt: zo zal het beter zijn. Maar het is voorbij en dat doet zeer, want wij beseffen heel goed. Wij zien haar niet meer. Lieve oma, we zullen je missen Jaconely en Ronald Anna, Willemijn, Eline Coby en Freddy Fedde, Corné Trudy en Willem Julian Maja Jan en Miranda Wesley Jacqueline en Leonard Lara Ellen en Emiel Wim Anna "Mijn genade is Ugenoeg" (2 korint. 12:9) Tot onze droefheid is na een moeizame levensavond over leden onze lieve zuster, schoonzuster en tante jacoba Gideonse op de leeftijd van 82 jaar We wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Veere: J. Gideonse (in herinnering W. Gideonse-Boonse (in herinnering) Ritthem: A. Gideonse (in herinnering) N. Gideonse-Wondergem (in herinnering) Middelburg: J.D. Gideonse (in herinnering) Gideonse-Melse Veere: M. Geerse-Gideonse (in herinnering) P. Geerse Arnemuiden:Nijsse-Gideonse ).A. Nijsse (in herinnering) Veere: D. Gideonse N. Gideonse-Poppe (in herinnering) Gapinge: M. Goedbloed-Gideonse J. Goedbloed Gapinge: A. Blok-Gideonse P. Blok (in herinnering) Zoutelande: W.A.M. Wolf-Vermeulen Wolf Veere: W. Schuurmans Neven en nichten Gapinge, 29 november 2007 Heden is toch nog onverwachts overleden onze goede buurvrouw mevrouw de Looff Paula van de Gruiter en Kees en Geert van Belzen De Fiere zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Ps. 121:8 In vrede ontsliep, mijn lieve vrouw Elizabeth Scheele-Knibbe echtgenote van Eggebert Scheele in de leeftijd van 90 jaar. 9-10-2007 f 29-11-2007 E. Scheele Familie Knibbe Familie Scheele Verzorgingscentrum "De Burght" Ringlaan 4-408 4511 HH Breskens De dienst van woord en gebed, zal D.V. worden gehouden in de Gereformeerde kerk, Molenberg te Oostburg op maandag 3 december om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Oostburg. Daarna is er gelegenheid om de familie te condoleren in gebouw Pro Rege.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 48