Zoek, Vind... Mensen inq.nl I Een bekende overleden? teken het condoleanceregister Familieberichten www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 28 I Vrijdag 30 november 2007 PZC sd Liefdevol en met respect nemen wij afscheid van een bijzonder mens Johannes Wiersma 18-11-1970 t 28-11-2007 Wij hebben veel van hem gehouden. Lidy Wiersma-de Kok Marten en Thea Wiersma-Zeilinga Martine en Gert Jan van der Kolk-Wiersma Femke Mario van de Wege Johannes is thuis bij Marten en Thea. Wij willen hem op maandag 3 december, in een kleine kring van mensen, aan de aarde toevertrouwen. Na afloop daarvan is er vanaf 15.00 uur gelegenheid tot condoleren en samenzijn in café "de Viersprong", Nieuwe Rijksweg 17 te 's-Heer Hendrikskinderen. Deze advertentie kunt u als uitnodiging beschouwen. Correspondentieadres: Nieuwe Rijksweg 15 4472 AA 's-Heer Hendrikskinderen Jo In mijn gedachten was je. In mijn gedachten ben je. In mijn gedachten zul je altijd blijven Liefs Lidy Moe gestreden is overleden onze schoonzoon, zwager en oom, op de leeftijd van 37 jaar Johan Wiersma echtgenoot van Lidy de Kok s'HeerArendskerke: Wim en Sien de Kok-de Vos Yerseke: Jan en Corina de Kok-Bliek Natalie en Colinda Wissenkerke: Marco en Wilma Hendrikse-de Kok Rianka en Michel Wissenkerke: Ina de Kok en Jan Westerweele Geslagen maar niet verslagen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Johannes Wiersma zoon van Thea en Marten Wiersma. Ons medeleven gaat uit naar onze gewaardeerde gedepu teerde, Thea en de familie. Het provinciaal bestuur van Zeeland Karla Peijs (Commissaris van de Koningin) Het bestuur en de statenfractie van GroenLinks Zeeland zijn verbijsterd na het overlijden van Johannes Wiersma Zoon van Marten en Thea. Onbegrijpelijk is het verlies van dit jonge leven. Onze gedachten en steun gaan uit naar Marten, Thea en familie. Maaike Walraven, voorzitter bestuur Leen Harpe, fractievoorzitter Wij hebben geschrokken kennis genomen van het op jonge leeftijd overlijden van Johannes Wiersma zoon van de heer M. Wiersma, lid van het Algemeen Bestuur van Zeeland Seaports. Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Bestuur en directie Zeeland Seaports, Temeuzen A.J.G. Poppelaars, voorzitter J. van der Hart, algemeen directeur Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we:Dank je voor wat je hebt gedaan Na moeilijke laatste levensjaren is overleden onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma D. Wirtz-de Regt sinds 1989 weduwe van A.J. Wirtz in de leeftijd van 95 jaar. Temeuzen: Lien Smallegange-Wirtz Dirk Smallegange Marion en Ron Dian, Rick Edith en Herman Sander, Kirsten Goes: Leny Schog-Wirtz Karei Schog Kees en Miranda Kelly, Quinty André en Esther Jesse, Ymke Goes, 28 november 2007 Verpleeghuis Ter Valcke' Correspondentieadres: Abelenstraat 16,4462 BR Goes De crematieplechtigheid zal gehouden worden maandag 3 december om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.50 uur aanwezig te zijn. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verpleeghuis Ter Valcke" voor de goede en liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader en opa Dirk-Jan Hubregtse hebben wij veel meeleven mogen ontvangen. Het deed ons goed om onze gevoelens van respect voor de wijze waarop hij de ziekte droeg, te delen met degenen die hem bezochten. Na het overlijden gaven velen blijk van hun betrokkenheid. Uw handdruk, uw troostende woorden en uw vriendschap hebben ons gesteund. Daarvoor willen we u heel hartelijk dank zeggen. E.W. Hubregtse-Sinke Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, november 2007 Zo vrolijk in het leven, oprecht geïnteresseerd We zouden eens willen weten, waar ze dat toch heeft geleerd Over alles kon ze praten, het maakte haar niet uit Nooit hoorde je haar klagen, geen negatief geluid Wanneer je er ook kwam, er was gezelligheid Nu is ze uit ons midden, na een hele lange strijd Oma(-oma) we zullen je missen, en hebben nog slechts één wens Dat we net als u mogen worden, een warm, bijzonder mens Liefs van Kees, Miranda, Kelly Quinty, André, Esther, Jesse Ymke uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Zoeken Voer minimaal een achternaam of een titel n Achternaam Alle titels Datum PerKxU: Kies de gevmtwte pehode voor uw zoekopdracht. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVELAND" Rien de Bruune Johan Hoekman Werckendetstraat 4, Postbus 189,4300 AO Zierikzee Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 44