Hoe kan een 'zomerzegel rnijn orv\o helpen?? c Koop nu www.ouderenhulp.nl Genieten in het SAUERLAND voor de lezers van deze krant! 4-/5-/8-daaqse autovakantie Duitsland ES KRAS.NL 50 I Donderdag 29 november 2007 PZC ALL 1 INCLUSIVE! jM vanaf Normaal vanaf 109, nü met actiecode... Wilt u er even tussenuit, maar heeft u geen zin in een lange autoreis? Wat dacht u van het mooie en heuvelachtige landschap van het Sauerland? Ook deze winter kunt u als lezer van deze krant weer een heerlijke vakantie boeken naar deze afwisselende streek. Een 4-daagse autovakantie naar het sfeervolle familiehotel Haus Keuthen boekt u nu al vanaf slechts 109! Als lezer van deze krant ontvangt u bovendien met de speciale actiecode WEG40002 een korting van 10 per persoon! Maar dit is niet alles, want u verblijft op basis van all-inclusive, d.w.z. dat het ontbijt, picknicklunch, 3-gangen diner en drankjes van 18.00 tot 21.00 uur inbegrepen zijn. HAUS KEUTHEN Het sfeervolle familiehotel Haus Keuthen, ligt in het centrum van het pittoreske plaatsje Elleringhausen. Het hotel beschikt over o.a. een restaurant, Poststube en een fitness en televisieruimte.Tegen betaling kunt u gebruik maken van sauna, whirlpool en solarium. De kamers zijn voorzien van televisie, radio en een badkamer met douche en toilet. U verblijft in het hotel op basis van all inclusive. TIPS VOOR UITSTAPJES Het Sauerland wordt tot één van de meest aantrekkelijke streken van Duitsland gerekend. Niet zonder reden, want het verrassende gebied heeft ook wel de naam 'land der duizend bergen'. Door de gunstige ligging van het hotel, kunt u talrijke uitstapjes maken in deze prachtige omgeving. Vanuit het hotel rijdt u in slechts 30 minuten naar het natuurgebied van de Kahler Asten, waar diverse uitgezette wandelroutes zijn. Bezoek Warstein met de Warsteiner Bierbrouwerij. Breng ook zeker een bezoek aan het dorpje Altastenberg, met vele vakwerkhuizen. En wat dacht u van het vestingstadje Attendorn, waar u de druipsteengrotten de Attahöhle kunt bekijken? Ook het bruisende Winterberg, die naast zijn prachtige skimogelijkheden, over een zeer ge zellig centrum beschikt, mag in uw programma niet ontbreken. In het Sauerland kunt u ook heerlijke wandel en fietstochten maken. U ziet het... er is genoeg te zien en te beleven! 4 dagen, vr. van 23/11 t/m 28/3 Normaal v.a. €H-Ö9 nu v.a. 99 5 dagen, ma. van 19/11 t/m 24/3 Normaal v.a. €H-39 nu v.a. €129 8 dagen, ma. en vr. van 19/11 t/m 24/3 Normaal v.a. €-229 nu v.a. €219 Inclusief: verblijf in Haus Keuthen in een 2- persoonskamer met ontbijt, picknicklunch, 3-gangen diner (buffet of keuzemenu) en drankjes (fris, wijn, bier, koffie en thee) van 18.00 tot 21.00 uur. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsver zekering. Toeslagen: 1 -persoonskamer v.a. 26 en reser- veringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/lr73611 |jj|| 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 73.611, actiecode WEG40002 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. ESfl waarom zou je verder zoeken GOEDE DOELEN zomerzegels! En steun het gevecht tegen eenzaamheid en armoede onder ouderen! O.a. te koop bij postkantoren en op: NATIONAAL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 70