9§s Gratis DVD-pakket bij internet van Het Net agenda mêêêêêëi Be voordelen van Het Net: 38 I Donderdag 29 november 2007 PZC OP PAD VRIJDAG 30 NOVEMBER Adventsmarkt Adventsmarkt voor alleen goede doelen. Zierikzee, Nieuwe Kerk, 19-21 uur Topmodel Middelburg's Next Topmodel. Meiden tussen de twaalf en zestien jaar krijgen onder meer les in lopen over catwalk. Middelburg, De Spot, 19.00-23.00 uur Winterfair Kleindieren Opvang Zeeland houdt een winterfair voor het goede doel. Kattendijke, Kleindierenopvang, 10 uur Zeewater-aquarium Peter Oranje houdt een lezing over het houden van een zeewater-aquarium met als titel 'Zeewater en Zeewater' voor de Zeeuwse vereniging voor aquarium-, ter rarium- en vijverliefhebbers De Vuur- neon. Kapelle, De Basis, Bruelisstraat 21, 20 uur Miss Verkiezing De eerste Miss en Mister verkiezing van Hulst moet tot een jaarlijks terugkerend evenement leiden. Voor meisjes en jon gens vanaf 16 jaar. De verkiezing wordt omlijst door een discoavond onder lei ding van dj Joris Schirris uit Sint Jansteen. Hulst, Den Dullaert, 20.00 uur Orgel-cd Presentatie cd '50 jaar kerkmuziek Van Vulpen orgel', samengesteld naar aanlei ding van de 50-jarige verjaardag van het kerkorgel, met orgelmuziek, samenzang, en uitleg over het orgel. Zierikzee, Gereformeerde Kerk, 20 uur Spaanse Rijschool Witte hengsten uit Wenen demonsteren hun danskunsten. Rotterdam, Ahoy, 20.30 uur ZATERDAG 1 DECEMBER Kerstmarkt Met kerstkoren, een indoor ijsbaan die da gelijks tot en met de eerste week van ja nuari open is en creadagen op kerstplein. Goes, Zeelandhallen, 10.00 uur Winterfair Kleindieren Opvang Zeeland houdt een winterfair voor het goede doel Kattendijke, Kleindierenopvang, 10.00 uur Adventsmarkt Adventsmarkt voor goede doelen. Zierikzee, Nieuwe Kerk, 10-16 uur Modeltreinen Modeltrein Scenery Club Zeeuws-Vlaanderen houdt een ruilbeurs. Sas van Gent De Speye, 11 - 17 uur Workshop Arno Lugtenburg en Joeri Beerens geven een workshop voor jumpers tot 14 jaar. DJ Killa-B draait tegelijk vette beats. Middelburg, De Spot, 14.30 uur Sinterklaasfeest In een tent wordt een sinterklaasfeest voor kinderen gehouden. Zierikzee, Havenplein, 14.00 uur Wandelen Wandelen door duinen, over dijken en op strand over 10, 25 en 35 kilometer tij dens de traditionele snertwandeltochten. Ouddorp, Hotel Akersloot, 8.00 uur Pietendisco Kinderen tussen de zes en vijftien jaar zijn welkom bij de pietendisco. Zierikzee, De Driehoek, 19.30 uur Documentaire Bruno Gröning: op het spoor van een wondergenezer is een zes uur durende documentaire (inclusief twee pauzes). Zierikzee, De Driehoek, 11.00 uur Keramieksalon Digna Blauw geeft een demonstratie. Grijpskerke, Galerie De Osseberg, 14 uur Spaanse Rijschool Witte hengsten uit Wenen demonsteren hun danskunsten. Rotterdam, Ahoy, 20.00 uur Rondleiding Rondleiding in malende korenmolen.. Schoondijke, Stenen Korenbeltmolen, 11.00-16.30 uur Viswedstrijd Hengelsportvereniging De Krabbe houdt een viswedstrijd op het strand van Wes- terschouwen. Voor informatie of opgave kunt u terecht bij: 0111-651401 of 0111-654181 (na 19.00 uur). Burgh-Haamstede, De Schutse, 11.00 uur Dansavond Maandelijkse dansavond. Meer informatie via 0111 642582 of 06 42918807. Ouwerkerk, 't Ouwe Pak'uus, 20.30 uur ZONDAG 2 DECEMBER Kerstmarkt Met kerstkoren, indoor ijsbaan en creada gen op het kerstplein. Goes, Zeelandhallen, 10.00-17.30 uur Strandjutten Met de jutter van museum Terra Maris struinen langs het strand op zoek naar aanspoelsels. Aanmelden bij Terra Maris tel. 0118-582620 Oostkapelle, Terra Maris, 14.00 uur Modeltreinen Modeltrein Scenery Club Zeeuws-Vlaanderen houdt een ruilbeurs. Sas van Gent, De Speye, 10-15 uur Kunst- Cultuurroute Tijdens 'Kjoek op Zo'n dag' kunnen 90 kinderen schrijfster Francine Oomen ont moeten voor een gesprekje en een hand tekening. Aanmelden verplicht.. Middelburg, De Drukkery, het Binnen plein, 15.00, 15.30 of 16.00 uur Vogelbeurs Vogels ruilen, kopen of verkopen. Sluiskil, 't Meulengat, 10.00-12.30 uur Spaanse Rijschool Witte hengsten uit Wenen demonsteren hun danskunsten. Rotterdam, Ahoy, 14.00 uur WOENSDAG 5 DECEMBER Sinterklaas Nog net op tijd voor zijn verjaardag maakt Sinterklaas een rijtoer, onder bege leiding van de kinderen van de Helcher- seeschool. Scharendijke, jachthaven, 9.00 uur Mysterie Holiday On Ice IJsschaatsspektakel, met artistieke choreo grafieën, muziek, fantasierijke kostuums en special effects, en met een trip naar een fantasiewereld op ijs. Antwerpen, Lotto Arena 15 en 20 uur MUZIEK VRIJDAG 30 NOVEMBER Troost Egon Kracht the Troupe presenteren het theaterconcert 'Troost'. Met Gerard Maasakkers, Jeroen Zijlstra en Lydia van Dam. Muzikale leiding Egon Kracht. Goes, theater De Mythe, 20 uur Singer/songwriter Zanger Michael Weston King zingt onder meer liedjes van zijn nieuwste cd 'A New Kind Of Loneliness'. Nieuw- en Sint Joosland, Theater De Weg wijzer, 20.30 uur Lewinsky Het trio Lewinsky presenteert zijn cd. Met Arno Krijger (Hammondorgel), Rolf Delfos (saxofoon) en Pascal Vermeer (drums). Terneuzen, Porgy en Bess, 21.00 uur The Bluespotatoes Belgische bluesformatie. Terneuzen, Irish pub The Pennywhistle, 21.30 uur 40+ Danceclassics Revival Met muziek van de jaren '80 en '90. Goes, Café de Post, 21.30 uur UB40 De Britse reggaeband UB40 treedt op. Roterdam, Ahoy, 20.00 uur Clouseau 20 Viering van 20 jaar plaatjes maken en het achtste megaconcert van Clouseau met al le grote Clouseauhits. Antwerpen Sportpaleis vr. za. en di. 20.30 uur. Boudewijn de Groot Concert en vervolg op zijn tournee De La ge Landen Antwerpen, Koningin Elisabethzaal 20.00 uur ZATERDAG 1 DECEMBER Women in Rock Festival Zeven formaties nemen deel aan het Wo men In Rock Festival. Met Autumn, Pim- persticker, Jeremy's, Massive, A New Da wn, All For Nothing en Kopkaas. Tholen, Meulviet, 16.00 uur Maike Boerdam Concert van Maaike Boerdam met Wiene- ke Remmers. Het musicalprogramma be vat bekende en minder bekende songs. Retranchement, N.H. Kerk, 16.00 uur Adventzang Advent Samenzang- en koorzangavond o.l.v. Henriette de Bat- van Maelsaeke, met Lenard Verkamman op orgel. Collec te voor weeshuis in Roemenië (stichting Ghiroda). Tevens cd-presentatie Langs 't Kerkepad deel 3 (advent, kerst, oud- en nieuwjaar) Tholen, Grote Kerk, 19.30 uur Dialect bij de Zee(uwen) Optredens van drie dialectbands, de Ket- talankas, Surrender en Bestel Me. Heinkenszand, De Stenge, 20.00 uur Luisterliedjes Deo Volente en Eva zingen luisterliedjes. Deo Volente bestaat uit Gijs Kamphuis (drum en zang), Christiaan van der Hou wen, (piano, zang en melodica), Michiel de Haan (bas en gitaar) en Marjos Schee- Ie (gitaar en bas). Eva zingt dromerige luisterliedjes achter haar piano. Waterlandkerkje, het kerkje, 20.00 uur Danceparty Baroque Night is een danceparty met dj Extin. Goes, historisch stadhuis Grote Markt, 21 uur Gospelkoor Gospelkoor Revelation verzorgt een koor- en samenzangavond. Terneuzen, Grote Kerk, 20.00 uur Raymond Raymond van het Groenewoud viert dat hij 35 jaar op het podium staat. Oostburg, Ledeltheater, 20.15 uur Stips Robert Jan Stips speelt solo. In pianover sies komen hits te voorschijn, maar ook materiaal uit onverwachte hoek. Nieuw- en Sint Joosland, theater De Weg wijzer, 20.30 uur Lost Key Avond The Nuclear Brothers (speedrock), F.O.D (hardcorepunk), Moederkoek (punk) en Scallywags (punkrock) staan op het po dium. Vlissingen, Walk-lnn, 20.30 uur Jumpspot Jumpavond voor 15+ met dj Hardforce, Davy-D en E-Volution, dj Stanza en Kil la-B. Middelburg, De Spot, 21.00 uur p Local Underground Vier groepen staan op het podium tijdens Local Underground VII: Mr. Double U And The Young Girls, GoFish, Loyd en Ter rible Harry. Zierikzee, Brogum, 21.00 uur p Dutch Courage Dutch Courage is een tour van drie bands. Aux Raus (techno punk) bestaat uit het duo Bastiaan Bosma en Luuk Bouwman. Jane aka J-ass en Kiki aka K-ass treden op als The Bimbo's, met Bram aka Malle-P als malle Piet. Malkovich staat voor rock uit Rotterdam. Goes, Podium 't Beest, 21.00 uur p Covers Dr. Jekyll speelt covers. In het voorpro gramma One Dollar. Terneuzen, Porgy Bess, 21.30 uur p Ska Mark Foggo's skasters treden op. Vlissingen, De Piek, 22.00 uur p Rock De bands Crow Jane en Open spelen on vervalste rock. Renesse, De Stulp, 22.00 uur p Tribute Physical Graffiti speelt werk van Led Zep pelin. Oostburg, The Lane, 22.00 uur p Clouseau 20 Viering van 20 jaar plaatjes maken en het achtste megaconcert van Clouseau met al le grote Clouseauhits. Antwerpen Sportpaleis 20.30 uur. p Boudewijn de Groot Concert en vervolg op zijn tournee De La ge Landen. Antwerpen, Koningin Elisabethzaal 20.00 uur ZONDAG 2 DECEMBER Jazz De uit 's-Heer Arendskerke afkomstige trompettist Rik Mol treedt op met zijn kwartet. Dat bestaat verder uit Rob van Bavel (piano), Marius Beets (bas) en Joost Patocka (drums). Ellewoutsdijk, 't Kerkje, 14.30 uur Accordeon De zussen Anny en Paula van Wanrooy uit Klaaswaal wonnen in 1981 de wereld kampioenschappen voor accordeonduo's. Hun vier dochters Teresa, Annapaola, Ju- anita en Rosita treden in de voetsporen van hun moeders met een eigen aanpak. Nieuw- en Sint Joosland, theater de Weg wijzer, 15.00 uur Toonkwintet Toon Teilegen treedt als verteller op sa men met een vijfkoppig ensemble het Toonkwintet. Corrie is vooral bekend van haar band de Grote Brokken. Middelburg, Doopsgezinde Kerk, 15.30 uur Robert Jan Stips Robert Jan Stips speelt solo. In pianover sies komen hits te voorschijn, maar ook materiaal uit onverwachte hoek. Terneuzen, Porgy Bess, 15.30 uur Cantatedienst Het Bachkoor zingt cantate BWV 140 Wa- chet auf, ruft uns die Stimme van J.S.Bach en het Magnificat van Zelenka. Met me dewerking van een barokorkest en de so listen Dorine Mortelmans (sopraan), Joris Derder (bas) en Arco Mandemaker (te nor). Dirigent is Hans Smout. Veere, Kleine kerk, 16.30 uur DVD-pakket met Baas in eigen bos gratis Rider, Nu exclusief bij Primafoon: 6 topfilms, waaronder Ghost en Perfect Stranger. Snel en onbeperkt internet Niet vast aan een jaarcontract Tijdelijk met gratis DVD-pakket t.w.v. 100,- Op=Op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58