Alles moet weg! ml CL LU X O CO _J Wij gaan verbouwen maar eerst moet onze winkel leeg. LU Q Nu al grote ^ft/ kortingen tot 50 /O. i Profiteer mee en kom snel langs! Erik de Bruijn komt naar Fizi voor première Sint op bezoek in Zierikzee S PZC Woensdag 28 november 2007 2 7 Ester Verwoest uit Zierikzee verslindt al van jongsaf aan boeken. foto Dirk-Jan Cjeltema Provincie betaalt mee aan Kraaijensteinweg MIDDELBURG - De provincie Zee land betaalt mee aan de recon structie van de Kraaijensteinweg bij Burgh-Haamstede. Eigenaar Rijkswaterstaat (RWS) wil de weg in 2010 veiliger maken. Dat kost 5,1 miljoen euro, en dat heeft RWS niet. Net als eerder de gemeente Schouwen-Duiveland komt de pro vincie met de gevraagde 275.000 euro over de brug. Gereformeerde kerk presenteert orgel-cd ZIERIKZEE - De Christelijk Gerefor meerde Kerk aan de Zevengetijd- straat in Zierikzee presenteert vrij dag de cd 50 jaar kerkmuziek Van Vulpen orgel. Die is samengesteld naar aanleiding van de 50-jarige verjaardag van het kerkorgel. De kerk viert dat met orgelmuziek en samenhang. Ook krijgen bezoe kers uitleg over het orgel. Na afloop is de cd te koop. De avond begint om 20 uur. Aanhoudingen na handel in vuurwerk MIDDELHARNIS - Met december in zicht zien sommige jongeren hun kans schoon om een flinke duit bij te verdienen door te handelen in vuurwerk. Zo ook op Goe- ree-Overflakkee, waar de politie een 16-jarige jongen uit Melissant en een 19-jarige uit Dirksland aan hield wegens verkoop van strij kers. Bij de 19-jarige bleek een flin ke voorraad in de schuur te liggen. Die is vernietigd. Vader en stiefzoon steken elkaar neer VLISS1NGEN - Een 58-jarige Vlissin- ger en zijn 27-jarige stiefzoon uit Sas van Gent hebben elkaar giste ren neergestoken. Ze kregen voor het huis van de Vlissinger ruzie, waarna ze over en weer met mes sen aan de slag gingen. Beiden werden gewond naar zie kenhuis gebracht, waar de zoon meteen geopereerd werd. De poli tie onderzoekt de zaak. Onze openingstijden zijn: dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 9.30 uur tot 17.00 uur. DELSCHER Grote Markt 11-13 4461 AH Goes www.delscher.nl ZIERIKZEE - Cineast Erik de Bruijn zal persoonlijk aanwezig zijn bij de Zeeuwse première van zijn tweede lange speelfilm Nadine op vrijdag 14 december in filmtheater FiZi in Zierikzee. Bijna vijfjaar ge leden introduceerde FiZi zichzelf- toen nog in voormalig theater Mondragon - met Wilde Mossels, de debuutfilm van De Bruijn. Ook toen kwam deze van oorsprong Zeeuwse cineast daarvoor speciaal naar Zierikzee. Ook nu heeft hij zich bereid verklaard even terug te keren naar zijn Zeeuwse roots om een toelichting te geven op zijn nieuwste film. Nadine gaat over een carrèrevrouw van begin veer tig die plotseling door haar biologi sche klok wordt geobsedeerd. In een vlaag van radeloosheid kid napt ze een baby. Nadine is in FiZi te zien op vrij. 14, zat. 15, zon. 16 (matinee) en di. 18 (matinee) november. ZIERIKZEE - Kinderen in Zierikzee hebben geluk: de Sint bezoekt de plaats dit jaar twee keer. Na zijn aankomst, anderhalve week gele den, is hij morgenmiddag te gast op de wekelijkse markt. Hij is dan onder meer jurylid; Sint beoor deelt kleurplaten die de kids bij de muziektent kunnen inleveren. Miss Zeeland toont oude bruidsjurken VLISSINGEN - Stichting Werkt voor Ouderen toont morgenmiddag 'bruidsjurken uit het verleden'. Miss Zeeland 2007, Judith Maas, is een van de modellen die de jurken tonen. De oudste jurk dateert uit 1943. De bruidsshow wordt in het atrium van Ter Reede, Vredehoflaan 370 in Vlissingen gehouden. De show is gratis te bezoeken en begint om 14.30 uur. Geen probleem hoor! Ook zo komt u in deze krant de introductie van de kindertoeslag wel tegen! Leuker kunnen we't niet maken. Wel makkelijker.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 43