Dag opoe Janna Sanuela 4- Neomie 8 I Maandag 26 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl r W, """J*"1 1 t r* ba w "wp" Trots en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon Thomas-Jan 17 november 2007 Floris en Simone Maljers-Jansen Theresiastraat 171 2593 AH Den Haag We gunnen je rust al is vol droefheid ons hart je te zien lijden, niet kunnen helpen was onze grootste smart. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Marie van der Cingel-Leendertse echtgenote van Jan van der Cingel eerder ge hu wdge weest niet Adrie van Liere f25maart 1981 in de leeftijd van 72 jaar. haar man: (an van der Cingel haar kinderen: Joop en Hedi Marjanne en Ronnie Piet en Diana haar kleinkinderen: Carmen Emmie, Adriaan, Marc Pim, Luuk, Maud, Marije Monica 24 november 2007 Pr. Beatrixweg 55,4424 AB Wemeldinge Op dinsdag 27 november is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 28 november om 13.00 uur in de 'Maartenskerk' te Wemel dinge, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn geliefde zorgzame man, onze lieve vader en opa Pieter Markus Bouwense echtgenoot van Cornelia Maria van Schaik in de leeftijd van 91 jaar. C.M. Bouwense-van Schaik Anthonie Bouwense Sebastiaan Marcus en Agnes Bouwense-Nierijnck Eva en Jeffrey Robin en Nikos 24 november 2007 Vredehoflaan 488 4382CJVlissingen Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uitvaart centrum "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar u afscheid van hem kunt nemen donder dag 29 november van 10.30 uur tot 10.45 uur. Aansluitend zal om 11.00 uur de afscheidsdienst, waarbij u bent uitgenodigd, worden gehouden in het uitvaart centrum, waarna om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ont vangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Zaterdagavond bereikte ons het droeve bericht dat onze broer, zwager en oom Pieter Markus Bouwense zacht en kalm is overleden in de hoge leeftijd van 91 jaar. Middelburg: P.A.L. Bustraan-Bouwense Brackwede Duitsland: J. Bouwense-Vinnemeier Wayne USA: L.M. Bouwense Bouwense-Sikkema Middelburg, 24-11-2007 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Marie van der Cingel-Leendertse Biezelinge: Mies en Adrie Corina en Ad, Gerrald, Mariët Na een liefdevolle verzorging van ruim 5 jaar in Zorgcentrum "Simnia" te Domburg overleed tot onze droefheid mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Jacomina Corré-Maljaars in de leeftijd van 87 jaar. Domburg: J. Corré Oostkapelle: Johan Corré Groningen: Wim Corré Elizabeth Dweck Anne Lucas 23 november 2007 Correspondentieadres: Westhovenseweg 14356 RM Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 27 novem ber van 17.00 tot 18.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 28 november om 11.15 uur in de "Frimazaal" van Zorg centrum "Simnia" aan het Simniapad 1 te Domburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats te Domburg (ingang "Schuttershof"). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Simnia". We hebben een schat in aarden vaten, als alles vervalt, dan breekt toch het vat: Maar we willen voor Hem ons leven hier laten, 't Gaat Hem alleen om de schat. Naar: 2 Kor. 4 Vol bewondering voor de moed en de kracht waarmee zij tot het laatst heeft gevochten om bij ons te blijven, en intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, heb ben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw en onze lieve mem Marijke Dijkstra-Stroo 31 juli 1952 t 23 november 2007 Lijsterbeslaan 6 9471 PD Zuidlaren ATZE DIJKSTRA El ma van der Ploeg-Dijkstra Ermo (an van der Ploeg y Nynke Dijkstra Michel Feenstra Klaske Dijkstra )abe Piter Faber Marijke is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 27 november van 19.30 tot 20.30 uur. De dienst van Woord en gebed vindt plaats op woensdag 28 november om 13.00 uur in de "Dorpskerk" aan de Kerk brink te Zuidlaren. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats "De Walakker", Annerweg 61 te Zuidlaren. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum "De Walakker". Marijke hield van bloemschikking. Gelijk het gras is ons kortstondig leven Psalm 103 Met bewondering en respect voor haar moed en optimisme nemen wij, na een lange ziekteperiode, afscheid van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Marijke Dijkstra-Stroo 31 juli 1952 t 23 november 2007 Vlisssingen: D. Stroo Barendrecht: Louw Stroo Willemien Stroo-de Kroo Serooskerke: Ina Melis-Stroo Paul Melis Neef en nichten Na een kort ziekbed is zacht en kalm ingeslapen mijn lieve moeder, onze oma en opoe Janna Klazina Fortuin-Boone in de leeftijd van 84 jaar. Dick Fortuin Marjolein Fortuin en Antoine Hermes Sanuela Sandra Fortuin Neomie Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van Emergisvoor de goede zorg. Goes, 21 november 2007 Correspondentieadres: M. Fortuin, Couwervestraat 40,4461 XD Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacomina Corré-Maljaars in de leeftijd van 87 jaar. 's Gravenpolder: E. Maljaars-Overdulve 's Heer Ardendskerke: W. Maljaars Oostkapelle: Chr. Maljaars A.H. Maljaars-Kleinveld Neven en nichten 23 november 2007 Met droefheid, maar ook met dankbaarheid voor onze herinnering aan haar, nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Janna Fortuin-Boone overleden op 21 november 2007 in de leeftijd van 84 jaar. Zoetermeer: Rinus Boone Gerda Boone-van Wil legen Delft: Anita Boone

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8