Domburg heeft weinig moeite met Victoria'03 Kom kerst proeven bij GroenRijk GroenRijk Middelburg Mortiereboulevard 2 0118-470400 GroenRijk Goes Nieuwe Rijksweg 2d 0113-223359 www.groenrijk.nl GroenRijk Middelburg is elke avond geopend tot 21.00 uur -I 32 Maandag 26 november 2007 PZC Koploper Aardenburg verliest van Robur GOES - Robur boekte gisteren een onverwachte 5-3-zege op Aarden burg. Dennis Weijers was met drie doelpunten de grote man van de Goesenaren. Rik Hopmans en Roy Haerkens maakten de overige Ro- bur-doelpunten. Voor Aarden burg, dat langer dan een uur met tien man speelde, scoorden Niek van Sprundel (2x) en Hylke Stroo. Hulsterloo schakelt Meto in beker uit hoogerheide - Na de bekerzege op HW'24 zorgde Hulsterloo op nieuw voor een verrassing door derdeklasser Meto uit te schakelen. Door treffers van Stefano de Vos en Michiel de Burchgraeve leidde de ploeg uit Nieuw-Namen bij rust met 0-2. Meto kwam via )oey van Hooijdonk en Dennis Verhae- rt vervolgens terug tot 2-2, maar Dave de Booij hielp de bezoekers aan een verdiende zege. Voetbalsters Smerdiek uit bekertoernooi sint-Maartensdijk - Ondanks een 2-3-nederlaag, met uitschakeling in het landelijke bekertoernooi als gevolg, stapte Smerdiek met opge heven hoofd van het veld tegen Wartburgia. De Zeeuwse voetbal sters boden de koploper van de hoofdklasse namelijk prima partij. Anne Hage en Suus Hopstaken maakten de stand draaglijk. Zaamslag in oefenduel te sterk voor VCK ZAAMSLAG - Zaterdag-tweedeklas- ser Zaamslag won in een oefen duel met 3-1 van het één klasse la ger spelende VCK. Mario de Fouw, Tom Nieuwelink en Peter Dieleman scoorden, alle drie op aangeven van Tommy Tis- sink, namens de Zeeuws-Vlamin gen. Simon Voet zorgde voor de rust voor de gelijkmaker van VCK. Terneuzen maatje te groot voor Hontenisse KLOOSTERZANDE - Zondag-vierdek- lasser Hontenisse had stilletjes ge hoopt op een verrassing, maar kon tegen tweedeklasser Terneuzen geen vuist maken. De bezoekers wonnen het bekertreffen eenvou dig met 1-4. Mustafa Yilmaz (2x), doelman Dennis Wondergem (strafschop) en Maik de Wolf zorg den voor de Terneuzense treffers. Jeroen Verschuren (strafschop) maakte tussendoor de 1-3. Opmars van futsallers FM Sranang gestuit westerhoven - De opmars van FM Sranang in de hoofdklasse fut- sal is gestuit door IFCV/B en N. Na drie zeges op rij verloor de ploeg uit Goes in Westerhoven met 5-3 (3-0). Steven Fitsch zorgde na rust voor 3-1, maar daarna werd het 4-1 en 5-1. In de slotminuut zorgden Steven Fitsch en Mootje El-Uarichi voor een 5-3-eindstand. Ruime 4-1-bekerzege op koploper in vijfde klasse zondag. door Ron de Waal DOMBURG - Behalve tegenstander Victoria'03 speelde ook de wind Domburg voor rust behoorlijk par ten in de derde ronde van het be kertoernooi. Met de wind in de rug had Domburg echter weinig moeite om de Brabanders te elimi neren: 4-1. Als ongeslagen koploper in de vijf de klas werd gistermiddag ook voor Victoria'03 uit Oudenbosch duidelijk dat er een niveau hoger toch uit een ander vaatje getapt wordt. In de eerste helft konden de bezoekers gelijke tred houden, maar maakten ze bitter weinig ge bruik van de wind in de rug. Met diezelfde wind na de hervatting pal tegen, had Victoria'03 de grootst mogelijke moeite. Vooral de laatste treffer van Domburg, een eigen doelpunt van verdediger Nicky Masseurs, zou op YouTube zeker niet misstaan. Het vermaak van de slotfase van de wedstrijd was er in de beginfa se nauwelijks. Twee ploegen die nauwelijks een uitgespeelde kans wisten te creëren, kwamen pas na een kwartier een beetje los. Toen lag ook plotseling de bal op de penaltystip, na een ongelukkige handsbal van Bob Maranus. Aan voerder Marius de Ridder had wei nig moeite om Victoria'03 op voor sprong te zetten: 0-1. Voor Domburg was dit meteen een sein om wat meer aan te drin gen, maar de spitsen Wilco van Eij- zeren en Sander Willemse werden nauwelijks bereikt. Toch viel de ge lijkmaker van de thuisploeg. Uit de kluts kreeg Wilco van Eijzeren de bal voor zijn voeten, en oog in oog met keeper Verschuren maak te de spits geen fout: 1-1. Na de rust nam Domburg het heft meteen in handen. Er werd boven dien zeer slim gebruik gemaakt van de wind in de rug. Een verre uittrap van keeper Jacco Leijdek- kers belandde, over de gehele Vic- toria-defensie, voor de voeten van Sander Willemse, die koelbloedig bleef: 2-1. Ruim tien minuten later stuurde Rick van den Driest spits Wilco van Eijzeren de diepte in, die opnieuw doeltreffend afrond- Linksback Nicky Masseurs van Victoria'03 maakt tegen Dom burg een curieus doelpunt. Hij ziet de bal die hij uitverdedigt in zijn eigen doel waaien. de: 3-1. Victoria'03 kwam er daar na, behoudens een aardige moge lijkheid voor Fatih Etlik, nauwe lijks meer aan te pas. Linksback Nicky Masseurs van Victoria'03 kreeg in de slotfase de lachers nog op zijn hand, toen hij trachtte uit te verdedigen. De trap van de ver dediger was hard genoeg, maar door de wind kwam het leer nog harder terug. Over een verbijsterde keeper Verschuren verdween de bal in het Brabantse doel: 4-1. Domburg-Victoria'03 4-1 Domburg - Victoria'03 4-1 (1-1). 15. Marius de Ridder 0-1 (strafschop), 28. Wilco van Eijzeren 1-1, 63. Sander Wil lemse 2-1, 75. Wilco van Eijze ren 3-1, 83. Nicky Masseurs (ei gen doelpunt) 4-1. Scheidsrech ter: S. Dursun (Roosendaal). Ge le kaart: Kasper Mulders (Victo ria'03). Aantal toeschouwers: 100. Domburg: Leijdekkers; B. Mara nus, Bernard, M. Maranus, Basti- aanse; Maljaars, Van de Velde (78. Minderhoud), Van den Driest, De Jong; Van Eijzeren en Willemse. cfc Cyclaam wit De uitbundig bloeiende cyclaam staat graag op een lichte, koele plaats. Houdt de potkluit vochtig. Potmaat 13 cm. Vlinderorchidee Phalaenopsis met 2 takken. Langbloeiende kamerplant in sierlijk wit. Potmaat 12 cm. Exclusief decoratie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 54