DOMINICUS BV Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Familieberichten 'W 1.2 I Maandag 26 november 2007 PZC God keek rond in zijn tuin en zag een lege plaats, Toen keek hij neer op onze aarde en zag jouw moe gelaat. Hij deed zijn armen om je heen en nam je mee om uit te rusten. Gods tuin moet wel prachtig zijn. Hij neemt alleen de beste. Dankbaar dat zij niet langer heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder en mijn schoonmoeder Maria Maatje Ventevogel-Dalebout ~Rie~ in de leeftijd van 82 jaar. Willemstad (Curacao): Matty en Luc Nieuwegein: Wim Vlissingen, 23 november 2007 Ruys de Beerenbrouckstraat 55 Correspondentieadres: Zaanseschans 35 3432 ED Nieuwegein Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag, 29 november van 12.45 tot 13.10 uur in kerkcentrum "Open Hof", Alexander Gogelweg 59 te Vlissingen. Aansluitend vindt de afscheidsdienst, waarin ds. J. H. de Koe voorgaat, om 13.15 uur plaats. Na de dienst zullen wij moeder begeleiden naar de Algemene Begraafplaats te Vlissingen waar om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in uit vaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Overeenkomstig haar wens vragen wij u, om in plaats van bloemen te sturen of mee te nemen, een gift te schenken voor het Koninklijk Wilhelminafonds. In het kerk- en uitvaartcentrum zal hiervoor een collectebus aanwezig zijn. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, verzoeken wij deze advertentie als zodanig te beschouwen. r0° De strijd is gestreden louw pijn is voorbij We probeerden te helpen Maar stonden er machteloos bij Je vechtlust was enorm Je werd alleen zo moe Onze liefde is voor eeuwig In ons hart ga je overal mee naar toe Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, papa en opa Robert Emiel Verheyden echtgenoot van Miriam Rozalia Franciscus Maria van den Brande Hij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Clinge: Miriam Verheyden-van den Brande Doorn: Kim St. Jansteen: Tessa, Lisanne, Robin 24 november 2007 Kennedylaan 14567 CT Clinge U kunt afscheid nemen van Robert in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 28 november van 18.00 tot 18.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 30 november om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibror- dus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Robert houdt van rode rozen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN Ad de Klerk Niemand is in staat het gemis te vergoeden, dat er is na het overlijden van iemand, die helemaal bij je hoorde. Een blijk van medeleven kan je in zo'n situatie erg goed doen. Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Ad heeft dat ook gedaan. Daarvoor zeggen wij u hartelijk dank. Wilma de Klerk-van Hengst Gerard de Klerk en verdere familie Zoutelande, november 2007 i ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zandweg 2 Goes Vern|n Stuartweg 10 Dordrecht M.Curiestraat 10 Rotterdam Burg van Walsumweg 530 Zwanenburg Dennenlaan 81a Lieve familie, vrienden en kennissen Bedankt voor alle telefoontjes, kaarten en gebaren, op welke manier dan ook, na het overlijden van ons dochtertje Milou Alle belangstelling en medeleven doet ons goed en is hart verwarmend. René en Chantal Steinmeier-Nuyten 's Heerenhoek, november 2007 Op maandag 3 december 2007 is er een openbare vergadering van het Algemeen Bestuur van LétÉ De vergadering wordt gehouden in de bestuurskamer van LétÉ, Grevelingenstraat 16 te Middelburg. Aanvangstijd 9.30 uur. Stukken liggen ter inzage bij de bestuurssecretaris. Zoek, Vind... iïlensen nq.nl Woorden zullen nooit in staat zijn gevoelens uit te drukken zoals ze bedoeld zijn. Er zullen ook nooit genoeg woorden voor zijn Bedroefd en verbijsterd zijn we omdat, midden in een voor hem zeer moeilijke periode, geheel onverwachts is over leden onze lieve vriend Hans-Caro de Vrieze We koesteren de herinneringen die hij achterlaat. Familie Padmos Renesse - Noordwelle - Londen 22 november 2007 Stil zijn wij door het overlijden van ons medebestuurslid Mw. W. Wattel-Glas Cliëntenraad Zorgcentrum Cederhof Kapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12