doen vandaag?' MORE Basisschoolleerlingen mogen gratis het ijs op Scepsis over Masquerade niet terecht Politie zoekt getuigen Wandeltocht Lunchconcert in kerk Souburg PZC Vrijdag 23 november 2007 2 7 vrouwenpolder - De politie zoekt getuigen van een botsing die gistermiddag rond vier uur plaats vond op de kruising van de Dorps- dijk en N57 in Vrouwenpolder waarbij een vrouw gewond raakte. Een 89-jarige automobilist uit de gemeente Veere kwam op het kruispunt in aanrijding met een vrachtwagen, bestuurd door een 22-jarige man uit Numansdorp. De bestuurder van de personen auto raakte lichtgewond. Zijn echt genote, die naast hem zat, moest met onbekend letsel naar het zie kenhuis. De politie roept getuigen van het ongeluk op te bellen met 0900-8844. mode I i.nterieur I accessoires I servies i and ir nieuwe burg 39- middelburg vlissingen - Wandelvereniging de vrolijke tippelaars houdt 24 no vember een St. Nicolaaswandel- tocht van 5, 10, of 15 km (vertrek tussen 10.00 en 13.00 uur of 25 km (vertrek om 9.00 uur). Start punt is het clubhuis van Zeeland Sport op Baskensburgplein 40 in Vlissingen. Sint en Piet zijn tussen 12.00 uur en 14.00 uur aanwezig. Marjan en Peter Dreessen van (zorg)boerderij Pitteperk. foto Lex de Meester Annemiek en Jan van de Velde van hotel Green White. foto Lex de Meester Lou, Hans en Piet Minderhoud van Juwelier Minderhoud. foto Lex de Meester Markt 73 Middelburg 0118 -650151 Langstraat Zoutelande 0118-566003 zondag geopend 13 Tommy hilfiger Scapa Sports Gaastra McGregor Part Two Hampton Bays River Woods [.'Argentina O-four van Santen van Santen MAC Napapijri New Zealand Aeronautics North Sails Vanguard Organisator dancefeest baalt van negativisme na fiasco in de zomer. goes - Ter ere van het tienjarig be staan van Brooklyn in Middelburg vindt in de nieuwjaarsnacht een dancefeest plaats in de Zeelandhal len in Goes. Het feest - Masquera de NYE - wordt georganiseerd door Martin Priem, eigenaar van Brooklyn en organisator van de Danceparade in Middelburg. In de eerste week is al dertig pro cent van de kaarten verkocht. Vol gens Priem zou de party bij succes wel eens een terugkerend feno meen kunnen worden. Priem merkt naar eigen zeggen dat het debacle van afgelopen zomer met het dancefeest Hard Bass nog niet is vergeten door de partygan- gers in Zeeland. 'Het zal wel weer niet doorgaan', is volgens hem de tendens onder veel liefhebbers over Masquerade NYE. Hij ver wijst naar de populaire website 'partyflock' waarop veel feesten staan aangekondigd en aan elke party een forum is gekoppeld. Een paar berichten over het feest van Priem in de Zeelandhallen: „Ik heb zo'n voorgevoel dat dit een grote flop wordt. Als het über haupt al doorgaat en niet op het laatste moment wordt afgelast", zegt ene Men-oh. iumpmaster stelt: „Maar ff afwachten of het dit keer wel door kan/mag gaan! Ik ga niet weer voor )an Lui een ticket halen net als met Hard Bass." Priem zegt te balen van deze reac ties. „We worden nu allemaal over één kam geschoren, maar wij heb ben onze zaken wel op orde. Het feest gaat gewoon door." Organisator B2S wilde in de nacht van 21 op 22 juli Hard Bass organi seren in de Zeelandhallen. Het dancefeest kon niet doorgaan, om dat de gemeente weigerde een ver gunning te verlenen omdat er te weinig politiemensen beschikbaar waren. Boos is Priem niet op B2S. „Het was vooral lullig voor hen zelf Het heeft wel een smet geworpen op andere dancefeesten in de provin cie." Voor het Dancefeest Masquerade NYE, dat in de nieuwjaarsnacht in de Zeeiandhallen gehouden wordt, is dertig procent van de kaarten verkocht. Vlissingen in Beweging en Lions Club leggen 10.000 euro bijeen. door Wendy van den Hurk vlissingen - Alle kinderen uit de bovenbouwklassen van de basis scholen in Vlissingen en Souburg mogen in december een ochtend gratis schaatsen op de ijsbaan, die dan in de Spuikom ligt. Dat hebben Vlissingen in Bewe ging en de Lions Club uit Vlissin gen voor elkaar gekregen. Zij heb ben tienduizend euro bij elkaar ge legd om de kinderen van Vlissin gen in beweging te krijgen. De tweeduizend kinderen uit de groe- oost-souburg - In de kerk aan het Oranjeplein in Oost-Souburg, wordt op zondag 25 november voor de tweede keer een lunchcon cert gehouden. Om 11.30 uur be gint het concert dat gegeven wordt door het Kuiperspoortorkest, een amateur-symfonieorkest. Tussen door wordt er een pauze gehou den waarin de lunch genuttigd wordt. Kaarten zijn alleen in de voorverkoop verkrijgbaar voor 7,50 euro in de Bruna, de Primera en de Vrijbuiter in Souburg. pen vijf tot en met acht van de ba sisscholen zijn verdeeld over och tenden tussen 7 en 21 december. El ke keer mogen er honderd kinde ren twee uur lang de ijsbaan op. Ze krijgen gratis schaatsen aan en ze krijgen allemaal iets te drinken. De kinderen gaan niet zonder be geleiding het ijs op. Studenten van de Vlissingse pabo en de toeris tische opleiding blijven erbij. Ook scholieren van de sportopleiding van het Scheldemond houden de kleine schaatsertjes in de gaten. Het Ijspaleis, zoals initiatiefnemer Louis van Heulen de ijstent beti telt, blijft liggen tot 6 januari. Vrij dag 7 december wordt een 'gran dioze openingsavond', belooft hij. Grote Kade 40/42 GOES Segeersstraat 66/68 H II00ELBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 51