Familieberichten Lieve Crey See you in a next lifetime.. Peter Butler 28 I Vrijdag 23 november 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Twee kusjes in een doosje, Twee sterretjes aan de hemel Mike en Lisa Lieve Natascha, Wij kunnen je enkel lege handen geven, een paarwoorden En warmte voor je verdriet.. Willemijn Rick Annelieke Marcel Suus Sc Charles Mike en Lisa 'Bloempjes in de knop gebroken Natascha weet je geborgen in de warmte en liefde die jou omringen. Fam. van Geest-Pierhagen Nisse Hij was onze grote vriend, een sterretje aan de hemel.. Mike Onze dappere, vrolijke klasgenoot is niet meer bij ons. Nu, kunnen we niet meer met hem spelen, lachen, rennen en fietsen. Dat vinden wij heel verdrietig. Zijn lege plek vullen wij met goede herinneringen. Kinderen van groep 1 /2 b, Juf Cobi en juf Annemieke, en zijn vrienden uit andere groepen van Wilgenhof Kwetsbaar en weerloos, zo zijn wij. Mike en Lisa twee schatten van kinderen Mike is leerling van groep 2, Lisa zit nog niet op onze school. Verslagenheid, verwarring, verdriet; woorden die nauwelijks inhoud geven aan onze gevoelens. De kracht die nodig is - voor Natascha en haar familie - moet uitzonderlijk zijn om dit onpeilbare verlies te dragen. Laten er mensen opstaan en hen omringen. Op deze wijze krijgt Liefde een menselijk gezicht, Bestuur, ouders en personeel van Wilgenhof sporen in het zand het tij dat keert, verdwenen voetstappen blijvende herinneringen Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, delen wij u mede dat op zondag 18 november is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omama Jannetje Pieternella van Boven-Ventevogel sinds 7 december 1975 weduwe van fan van Boven In de leeftijd van 91 jaar. Kloosterzande: Ton en Corrie Serooskerke: Ans en Sonny Middelburg: Jan en Melinda Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: J.M. van Boven Dolfijnstraat 26 4337 JS Middelburg De begrafenis heeft inmiddels in besloten kring plaats gevonden. Tot de grens hielden we elkaar bij de hand Nu scheiden onze wegen zich Wat zal blijven is de echo van een karaktervol leven. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve ma en oma Maria Stephania Elodie de Mette sinds 1973 weduwe van Aloysius Bernardus Cortvriendt Spui, 19-11-1918 Temeuzen, 21-11 -2007 Axel: Erna en Frans (in herinnering) Natasja en Johan Ivo en Mirella Lizette en Wim Bennie en Brenda Yorick en Esmee Corr.adres: Erna Vereecken. Kanaalkade 57,4571 CD Axel. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 26 november om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Zondag 25 november is er van 16.00 - 16.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraaf plaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Je maatje Sandra Fagundez Heden ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van ons oud bestuurslid Piet Dekker Wij vergeten nooit zijn tomeloze inzet voor de Ambulante handel. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur C.V.A.H. Z-W Ned. en Stichting Spec. Markten Z-W Ned. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmede zij ons gedurende haar leven heeft omringd, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Jannie Hennekeij-Leenhouts weduwe van Izaak Hennekeij in de leeftijd van 80 jaar. Nijmegen: Sjaak en Marian Hennekeij-Vermue Patrick Luc Ronald Nijmegen: Ron Hennekeij 4507 AK Schoondijke, 21 november 2007 Pr. Beatrixstraat 2 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 26 november om 14.00 uur in de Protestantse Kerk aan het Dorpsplein te Schoondijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Enkel schriftelijke condoleances. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde schoonzus Jannie Hennekeij-Leenhouts weduwe van Izaak Hennekeij Schoondijke: C. Huigh-Hennekeij I. Huigh Enige en algemene kennisgeving. Na een langdurig ziek zijn is in Verpleeghuis "De Vlied berg" overleden Petrus Gradus Harold Gillis Jansen van Galen in de leeftijd van 38 jaar. Koudekerke, 21 november 2007 Peter is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 26 november 11.30 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Jaap Kik echtgenoot van Corrie van Gent 9 febr. 1928 te Bruinisse t 21 nov. 2007 te Amsterdam Enschede: Emmeloord: Yerseke: Terneuzen: Ridderkerk: Vlissingen: Dronten Frans en Rie Maatje en Laurens 1 Adrie en Betsie Dirk en fannie Marien en Jos Tina en Rob Janna en Daan Neven en nichten Correspondentieadres: Lelystraat 114 8265 BH Kampen Overleden op 18-11 -2007 ons enigste erelid Ton Klaassen Club Jeu de Boules Middelburg Een vriendschap in je leven is als brood en wijn. Wij hebben een goede en dierbare vriend verloren Johan Stouthart Nina en Martien van der Elzen Koos Gillissen Jan Jongman Corrie Kort Ina en Adrie Melaard Corry en Herman Sul Wij wensen Mia, de kinderen en kleinkinderen de kracht toe om dit verlies te verwerken. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer J.H. (Johan) Stouthart gepensioneerd senior beleidsmedewerker maatschap pelijke dienstverlening tevens waarnemend hoofd bureau volksgezondheid en maatschappelijke dienst verlening bij afdeling Welzijn van de provincie Zeeland. Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hii gedurende zijn zeer lange dienstverband binnen en buiten zijn werk met grote maatschappelijke betrokkenheid zijn inzet en deskundigheid in dienst heeft gesteld van de provincie Zeeland. Wij wensen zi in echtgenote, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe en hopen dat zij de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. K.M.H. Peijs,voorzitter mr. drs. L.J. M. Verduit, secretaris Middelburg, 22 november 2007 Wetende dat zijn gezondheid snel achteruitging hebben wij bedroefd het bericht van overlijden vernomen van onze gepensioneerde collega en voormalig waarnemend bureauhoof d Johan Stouthart Vanuit een sterk aanwezig rechtvaardigheidsgevoel heeft hij zich binnen en buiten zijn werK met grote maatschappelijke betrokkenheid en met warme menselijke belangstelling ingezet voor het werk van de af deling. In deze geest blijft bij ons de herinnering aan hem bestaan. Wij wensen zijn vrouw Mia, de kinderen en de klein kinderen in deze dagen heel veel sterkte toe. Personeel van de afdeling Welzijn van de provincie Zeelana mede namens de overige collega's Middelburg, 22 november 2007 Met grote droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde dirigent Johan Stouthart Wij zullen zijn grote inzet missen en wensen zijn vrouw Mia, kinderen, kleinkinderen en verdere familie sterkte toe. Bestuur en leden van het RK gemengd koor, OLV kerk te Vlissingen Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30