Juwelier De Gravin wenst u Smit, al 15 jaar onderscheidend flonkerende feestdagen in interieurbouw en advies Zeeland Aanhangwagens Boten heeft de wind in de zeilen Schildersbedrijf Van Iwaarden verhuisd naar superpand mét spuiterij 6 I Donderdag 22 november 2007 PZC advertentie Middelburg - Juwelier De Gravin is - hoe kan het ook anders met zo'n naam -char mant, stijlvol en toch helemaal van deze tijd, met sieraden die de aandacht trek ken. Met de feestdagen voor de deur mag u deze heel bijzondere winkel gewoon weg niet missen. De Gravin is Genieten met een hoofdletter G. Middelburg - Smit Interieurbouw en Advies bestaat 15 jaar. In de begintijd lag het accent nog op het maken en restaureren van meubels, inmiddels voorziet het bedrijf in een volledig dienstenpakket in interieurbouw en -advies op maat. De naam en de gespiegelde G's in het logo op de winkelruit geven de zaak een koninklijk cachet. Juwelier De Gravin, in de rustieke Middelburgse Sint-Janstraat, is een regelrechte grot van Ali Baba. In de vitrines liggen de mooi ste sieraden en horloges van toonaangevende designers als Hugo Boss, Ti Sento, Tommy Hilfiger, Guess, Mexx en Bulova. Neem een merk als Ti Sento, één van eigena resse Aletta Veenemans favorieten: 'Ti Sento maakt prachtige sieraden met een hip en tege lijkertijd klassiek karakter. De toegepaste sier- stenen en zirkonia's in zwart, wit en bruin zijn ongelooflijk subtiel van vorm. Ook met de sieraden en horloges van Guess ben ik heel blij. Ze zijn er voor mannen en vrouwen, varië rend van lekker stoer tot heel verfij nd.' Voor de liefhebbers van goud zijn er de modieuze kunstwerkjes van Blush. Folli Follie zoekt het in vlinders en bloemen aan robuuste schakels. Helemaal hot zijn de arm banden en kettingen van Trollbeads, Zinzi en Spinning: koop ze compleet, of spaar de losse ele- mentjes. Leuk om te geven, nog leuker om te krijgen. De Gravin heeft ook trendy sieraden voor kinderen. En wilt u er zeker van zijn dat zoon- of dochterlief altijd op tijd thuis is, kom dan vooral eens kijken naar de collectie Flik Flak-horloges van Swatch. De Gravin heeft tevens een mooie collectie tas sen van onder andere Tommy Hilfiger en BK-Y, in leer, stof, kunststof en combinaties van deze materialen. De Gravin, Sint-Janstraat 22, Middelburg T: 0118 614001 'Veel onderdelen van het realise ringsproces zijn nog puur hand werk, voor een daadwerkelijk uniek resultaat', zegt Debbie. 'Onze klanten willen zich onder- Danny en Debbie Smit ontmoetten elkaar op het Hout en Meubileringscollege in Rotterdam. Hun gedeelde passie voor interieurbouw en - inrichting leidde in 1992 tot de start van een eigen zaak. Inmiddels hebben Danny en Debbie een trouwe groep vaste medewerkers, freelancers en collega-bedrijven om zich heen verzameld, waarmee al vele mooie projecten werden gerealiseerd. Danny: 'Wij verzorgen zowel kleinere projecten, zoals het maken van een tafel of kast, als grootschalige projecten; de inrichting van een horecagelegenheid, een winkel of een zorginstelling. De eerste stap is het inventariseren van de wensen van de klant en het uitbrengen van een advies op maat. Die fase neemt Debbie vaak voor haar rekening. De daad werkelijke uitwerking is mijn stuk.' Danny en Debbie hebben een iet wat eigenwijze kijk op hun vak en treden graag buiten de platgetre den paden. Zij zijn sterk in het denken in concepten en nemen de klant desgewenst de volledige projectbegeleiding uit handen. scheiden en dat doe je nu eenmaal niet met seriewerk.' Maar Smit Interieurbouw en Advies doet meer. Op de onlangs geheel vernieuwde website www.smitinterieurbouw-advies.nl vindt u een helder overzicht van het complete diensten pakket van het bedrijf, plus een kleurrijke inkijk in reeds afgeronde projecten. Smit Interieurbouw en Advies, Laan der Verenigde Naties 1b, Middelburg T: 0118 611460; I: www.smitinterieurbouw-advies.nl Ondernemend Zeeland Middelburg - Zeeland Aanhangwagens Boten is hét Zeeuwse verkoop- en service punt voor alle mogelijke soorten trailers, motor- en rubberboten, buitenboordmoto ren en watersportartikelen. Het bedrijf heeft het afgelopen jaar een flinke groeispurl doorgemaakt en is onlangs verhuisd naar een bedrijfspand met groeimogelijkheden. Drie weken zitten ze er nu en de voordelen van het gebouw aan de Uiterschootweg zijn, zoals verwacht, groot; de bedrijfshal biedt zeeën van ruimte voor alle bedrijfsonderdelen van Zeeland Aanhangwagens Boten. Om te beginnen is daar het allround aanhangwagen assortiment - waaronder paarden- en boottrail ers - voor professionals en particulieren. De wagens zijn te koop, maar ook te huur. Ook onderhoud en service vallen onder het dien stenpakket. Zeeland Aanhangwagens Boten heeft het merendeel van het wagenprogramma op voorraad en is dealer van o.a. Hapert, Saris, Hotra, Atec, Freewheel en Kalf. Ook bouwt het bedrijf aanhangwagens op maat. Maar behalve trailers staat in de showroom ook een fraaie collectie luxe motorboten en sloepen opgesteld, van merken als Chaparral, Galia en Larsson. De ligging van Zeeland Aanhangwagens Boten, pal aan het Arnekanaal, heeft een aantal belangrijke plus punten: een proefvaart maken is in een mum van tijd geregeld en ook kan eenvoudig op het water service aan boten worden verricht. Dat scheelt niet alleen tijd, maar ook vervoerskosten. Daarnaast is Zeeland Aanhang wagens Boten dealer van Honda Marine buitenboordmotoren. Verder is er een watersportwinkel, voor alle mogelijke onderdelen en accessoires. Ook bij Zeeland Aanhangwagens Boten: superskelters van Mammoet en Berg. Zeeland Aanhangwagens Boten, Uiterschootweg 22, Middelburg T: 0118 613659; www.zeelandaanhangwagens.nl Middelburg - Jaap en Miranda Geluk-van Iwaarden, samen eigenaar van Schildersbedrijf Van Iwaarden, weten van aanpakken. Net als hun "manschappen"; die hanteren de schilderskwast met verve, en niet alleen voor standaardklussen. Enkele dagen geleden verhuisde het bedrijf van de Middelburgse Dampoortweg naar een splinternieuw pand op Industrieterrein Arnestein. U bent van harte welkom alvast een kijkje te komen nemen in het nieuwe pand, dat in januari officieel wordt geopend. De koffie staat klaar! Schildersbedrijf Van Iwaarden, Ampereweg 6, Middelburg T: 0118 640400; I: www.schilders- bedrijfvaniwaarden.nl Miranda Geluk straalt wanneer ze vertelt over het nieuw opgetrokken pand. 'Het is gewoon helemaal af, voorzien van alle moderne gemakken en tot in de kleinste hoekjes efficiënt ingedeeld en ingericht. Er is een showkamer met kleurstalen en voorbeelden van behang, glas, diverse soorten wand- en vloerafwerking, sierlijsten en raamdecoraties. Heel trots zijn we op onze nieuwste aanwinst: een met de modernste apparatuur uitgeruste spuitcabine van 200 vierkante meter, voor het spuiten van onder meer kozijnen, deuren, radiatoren, meu bilair en hekwerk, maar ook winkelinterieurs en zelfs containers.' Schildersbedrijf Van Iwaarden verricht voor particulieren en bedrijven alle voorkomende onderhoudswerkzaamheden binnen- en buitenshuis, zoals schilder- en (meer- kleuren)spuitwerk, sierpleisterwerk en behang- werkzaamheden. Maar daar blijft het niet bij, want ook het vergulden van torenhanen, wijzerplaten, windwijzers en dergelijke en het waterdicht, graffitivrij en graffitibestendig maken van oppervlakken maakt deel uit van hun dienstenpakket. Voor werk zaamheden op locaties waar geen elektriciteit of water voorhanden is maken zij gebruik van een speciaal daarvoor ingerichte bus.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6