U flensen inq.nl iZoek, Vind... VU Familieberichten J Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Hi) iMaiJi^Jlkuj 2e kerstdag geopend Restaurant De Schuithaven 6 m TT X c 32 I Donderdag 22 november 2007 PZC wa Wanneer ik eenmaal onverwacht zou sterven, mijn lieve kinderen, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in 't lei1 en zoveel goeds verwerven, Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. Ik bid dat God mij 't afscheid licht zal maken, scheiden van jullie zal zo moeilijk zijn en dat ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's hemels zonneschijn. Omringd door haar kinderen is rustig ingeslapen onze moeder, groot- en overgrootmoeder Maria de Wolff-van den Broeke weduwe van Lourens Jakobus de Wolff Serooskerke Middelburg 15 februari 1919 21 november 2007 Rini Dingemanse-de Wolff Martin Dingemanse Arie de Wolff Gré de Wolff-Rieske Marianne Verschuren-de Wolff Dolf Verschuren Piet de Wolff Loes de Wolff-Struijk Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Plattendijk 4 4451 RA Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 26 novem ber van 13.00 tot 13.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal in de aula van het uitvaartcentrum de afscheidsdienst worden gehouden, waarna er aldaar gelegenheid is de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving. Ik kan gaan slapen zonder zorgen, Want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis. Psalm 4:3 berijmd Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan hun leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van Chretien Samusamu In de leeftijd van 38 jaar Mike In de leeftijd van 5 jaar Lisa In de leeftijd van 2 jaar Arie en Juul Joram Athalia 4341 MH Amemuiden, 18 november 2007 Maisakker 23 Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Chretien in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg heden avond donderdag 22 november van 19.00 tot 20.00 uur. De Vertroostingsdienst zal gehouden worden op vrijdag 23 november om 20.00 uur in de Molukse kerk "Beth Cherem" te Oost-Souburg. De uitvaartdienst op zaterdag 24 november om 09.30 uur, wordt eveneens gehouden in de Molukse kerk "Beth Cherem". Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Lieve Mikey Lisa Voor altijd in ons hart gesloten. Luv you Oom Joram A tante Athalia "Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien." Selamat Ja!an Chré! Tante Sien en Jaap Tante Willy en oom Mickey Saar, Mona, Robert, Gerson, Sammy, Flory en Bente Dag lieve Mikey Lisa! Wat gaan we jullie vrolijke koppies missen. Ooit gaan we weer samen spelen. oma Sien, opa Jaap, oma Willy, opa Mickey, tante Saar, tante Mona, oom Robert, oom Gerson, Oom Sammy, Flory en Bente Woorden schieten tekort, de pijn is intens en het verdriet ondraaglijk. Ons leven staat voor even stil. 5 Dag lieve Chretien, Mike Lisa Neven en nichten: Sophie, Marco Natascha, Jayliana, Danelso, Asyera, Nella Rivellinho, Danny Desiree, Radna Emiel, Ramisia, Kazimier, Dimitri &Arabelle. Shamara, Jaleesa, Jaimy, Soshana, Eleazar, Stefania, Contessa, Saffira Ooms en tantes opa's en oma's: Ida Bram t, Ferry Maria, Lien, Roy Rina, Jacky Jacqueline, Dawoed Rina, Christien, Jotie Udi, Eva Thomas, Israel Rina, Dina Daarom hebben wij die handen en die armen om als het koud wordt rond het hart elkaar te verwarmen. Met grote verslagenheid vernamen wij het overlijden van de zoon en kleinkinderen van onze collega Juul. Wij wensen Juul en Arie en verdere familie heel veel sterkte toe. Zorgstroom team Arnemuiden: Neeltje, Ria, Jannie, Corrie, Joke, Marja D.Marjolein, Marja F. Jenny, Suzanne, Sannie, Geppie Namens de wijkverpleging: Lenny Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het over lijden van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Martha Hage-Hartog betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: P. Hage Scherpenisse, november 2007 Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgeval. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren. Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 000. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie nes mo soBf SBB BM oêêi si am BHK W OM aav ma ccw MM ag 22 november 1962 22 november 2007 Als je ouders sterven, sterft er een stuk van je verleden Als je partner sterft, sterft er een stuk van het heden Als je kind sterft, sterft je toekomst.... In dierbare herinnering Jan Overleden 2 dagen na het bereiken van zijn 8ste levensjaar In Jezus Christus vinden wij troost om dit ondragelijke verlies te dragen Maria Kodde, herenigd met Jan in 2003 Koos Lieve Jan, was je nog maar op aarde, op zijn tijd en wijze zal de Heere mij met jou herenigen, hetgeen mij troost geeft. Willem Kodde Serooskerke (W) uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Gratis en vrijblijvend informatiepakket. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Voor lunch en diner, genieten van onze internationale gerechten. met feestelijke gerechten. Reserveer snel!!!!! Geopend van dinsdag tot zondag, vanaf 12.00 uur Schuithaven 6 Zierikzee 0111-450033 www.schuithavenft nl O m z

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 58