Familieberichten t 28 I Donderdag 22 november 2007 PZC sd Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www. pzca d ve rte re nn I Mike (kruimeltje) april 2002 -18 november 2007 WmT Lisa (prinsesje) 29 januari 2005 -18 november 2ÖÓ7 Liefde, Het ligt niet in de lengte of zwaarte van tijd of iets je lief en dierbaar is Het ligt in de diepte van het verlangen in de liefde waarmee je lief hebt In de liefde ligt het verdriet als je verliest En je huilt omdat in je tranen je liefde ligt Natascha Pierhagen Herman Pierhagen t Mattie Pierhagen-Spruyt Balou Albert en Gaby Anouk en Manon Mike en Lisa zijn thuis. Natascha Pierhagen, Briljant 28, 4337 ME Middelburg Gelegenheid tot afscheid te nemen op donderdag 22 en vrijdag 23 november van 1 3.00 tot 15.00 uur. Maandag 26 november zullen wij Mike en Lisa herdenken om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Als wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Diep geschokt en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van Mike Lisa Natascha we zullen je blijven steunen. Els en Elbert Erik, Monique en Rens Richard, Esther, Thirza en Beau Lieve Mike en Lisa nooit meersamen op het pleintje... we zullen jullie heel erg missen We wensen Natascha en verdere familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. joëlle, Jeroen, Corina en Raimond Wilmer, Lisette, Peter, Heieen en Erik Diep geschokt zijn we door het overlijden van Mike en Lisa de kinderen van onze collega Natascha Woorden schieten tekort. We wensen Natascha en familie veel sterkte toe. We zullen er altijd voor je zijn! Team de Oesterschelp: Marleen, Christel, Dingena, Wilma, Jos, Elsbeth, Irene, Ciska, Corinda, Kati, Liesbeth, Truus, Kim, Dora, Rosalien, Hanna, Ankie, Anneke, Elly Lieve Mike en Lisa Geen woord drukt uit de droefheid En niets geeft weer de pijn J\ Aan alles wat wij voor jullie wensten \J}-~ En dat niet zo mocht zijn.. Wij wensen Natascha en familie veel sterkte toe. Medewerkers Verpleegcentrum Buitenrust 21 november 2007 Eén van onze kinderen is ons ontvallen. Lisa Samusamu Wij zijn bedroefd en leven mee met haar familie, die wij kracht en liefde toewensen. Medewerkers Kinderopvang Walcheren Cliëntenraad, Raad van Toezicht Edwin van Alphen, directeur Zoals een licht en waakzaam vogeltje Loopt door de tere witte sneeuw Zo liep jij door ons hart Oplettend kleine afdrukjes achterlatend Verdrietig zijn wij door het overlijden van Lisa Lieve Lisa, wij zullen je heel erg missen. Wij wensen haar moeder en anderen die Lisa en haar broer Mike lief hadden veel sterkte toe. Kinderen, medewerkers, ouders en ouderwerkgroep peuterspeelzaal Koekepeer Kinderopvang Walcheren Heden hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Krijn Codjn één van de oprichters van voetbalvereniging FC Dauwendaele in Middelburg. Gedurende vele jaren heeft hij met veel inzet de vereniging gediend. Wij denken met waardering aan Krijn terug. Wij wensen zijn vrouw, kinderenkleinkinderen en overige familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van FC Dauwendaele Middelburg Heel verdrietig zijn wij omdat onze lieve opa overleden is. We zullen hem heel erg missen. George, Bernice en Juliëtte Romée en Jami Tess en Mell 19 november 2007 Met veel verdriet, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven aan ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze broer en zwager Antonius Klaassen Ton 's-Heer Arendskerke, 18 november 2007 Amsterdam, 28 juni 1925 Neeltje Klaassen-Heijboer Familie Klaassen Familie Heijboer Goes, 19 november 2007 Correspondentieadres: Hoge Stelle 59,4339 AP Nieuw en Sint Joosland De crematiebijeenkomst vindt plaats in besloten kring. Dankbaar voor de liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze vader en grandpa Anthonius Johannes de Kok weduwnaar van Adriana Ceulemans Rotterdam, Middelburg, 5 september 1918 18 november 2007 lan en Agnes de KokIslamabad Pakistan Otto en SanjaSydney (Australië Llewelyn BernardMelbourne, Australië SabrinaLondon, Engeland Zorgcentrum St. Willibrord Correspondentieadres: EC Delegatie Islamabad Wetstraat 200 1049 Brussel- België Onze vader en grandpa is overgebracht naar uitvaart centrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 24 november om 11.00 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat te Middelburg, waarna om 14.30 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cora Koole-Hartog Cora was vanaf april 1994 een zeer gewaardeerd medewerkster van Zorgstroom. Wij wensen allen die Cora liefhadden veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Raad van Bestuur, leidinggevenden en medewerkers Zorgstroom Cora Veel te vroeg hebben wij van jou afscheid moeten nemen. Als collega zullen wij jouw enorme betrokkenheid en inzet voor het werk missen. Wij wensen iedereen die Cora lief heeft veel sterkte toe. Namens alle collega's HZ basis Vlissingen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cora Koole-Hartog Levenspartner van onze collega Klaas Wij wensen Klaas, de familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers Sorteerbedrijf Vlissingen Op woensdag 21 november 2007 kwam haar rust en ging zij naar de andere kant zo stierf onze lieve moeder en oma Corry Neve-Graauwmans Cornelia Antonetta echtgenote van Jan Neve Breda 25-02-1925 Vlissingen 21-11-2007 zij is nu weer samen met Jan beiden leven voort in onze gedachten Rotterdam: John, Gerda, Leon, Igor Middelburg: Willy, Jack, Niek Damiët, Lieke Joost Delft: Marianne, Sjaak, Astrid Eric, Sebastiaan Arlene Kapelle: Carin, Fred Correspondentieadres: Berkenlaan 21,4334 BS Middelburg Corry is opgebaard in het rouwcentrum Bachweg 2 te Middelburg. Alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op 24-11-2007 van 11.30 tot 12.00 uur. De crematiebijeenkomst zal plaatsvinden op 24-11-2007 om 13.00 uur aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40