met levende Photographiën' Koffieconcert Mannenkoor uit de Westhoek WILLEM'S WINKEL Rondje Kunst last winterstop in S PZC Donderdag 22 november 2007 27 Kindertheater maakt reis door de jungle middelharnis - Kindertheater Op- tater speelt zaterdag in Middelhar- nis de voorstelling T van Tarzan. Die gaat over een broer en zus die de hoofdprijs winnen in een quiz: een reis door de jungle. Die ver loopt behoorlijk avontuurlijk. De voorstelling vindt plaats in mul tifunctioneel centrum Het Diek- huus en is geschikt voor kinderen vanaf vier jaar. De voorstelling be gint om t4.oo uur. Reserveren is aanbevolen en kan via 0187 482400. Toegang vier euro. Klaverblad te gast bij dorpsraad Zonnemaire zonnemaire - De dorpsraad van Zonnemaire houdt woensdag 28 november een openbare vergade ring. J. Westdorp van patiëntenor ganisatie Klaverblad komt vertel len over de gevolgen van de nieu we Wet Maatschappelijke Onder steuning (wmo). Verder wordt er onder meer gepraat over het on derhoud van openbaar groen. De bijeenkomst in het dorpshuis in Zonnemaire begint om 20.00 uur. Celstraffen voor babbeltruc-duo middelburg - De rechtbank in Middelburg heeft gisteren een 37-jarige Hongaarse vrouw veroor deeld voor een groot aantal dief stallen in heel Zeeland. Ze kreeg een gevangenisstraf opgelegd van dertig maanden, waarvan zes voor waardelijk. Haar 44-jarige Italiaan se vriend kreeg dertig maanden. De vrouw belde aan bij bejaarden woningen en probeerde met een babbeltruc binnen te komen. De man fungeerde als chauffeur. Optreden rockbands in De Stulp Renesse renesse - Liefhebbers van vette rock kunnen hun hart ophalen op zaterdag r december. Om 22.00 uur start de Rotterdamse formatie Crow Jane met een optreden in muziekcafé De Stulp. Na een uur wordt het stokje overgegeven aan de rockband Open. In de maand december zijn meer optredens ge pland. Op 15 december onder meer Destine en met de kerst ko men de Jongens van Jeweetwel weer terug in Renesse. renesse - De Westhoekzangers on der leiding van Elvira Vos geven za terdagmiddag een koffieconcert in de Jacobuskerk in Renesse. Het koor streeft ernaar met dit op treden een indruk te geven van het gevarieerde repertoire. Dat om vat onder meer Oost-Europese en Russische liederen. Ook staat het Welsh lied Dachenka op het pro gramma. Verder treden Marina Eckhardt en Monty van Belzen op. Zij vormen het duo Follie a deux en brengen op mandoline en accor deon werken van onder meer Piaz- zolla en Malando. Verder spelen ze ook Russische en Zuid-Europese volksmuziek. Het concert begint om 15.30 uur. burch-haamstede - Het maande lijkse Rondje Kunst in Burgh- Haamstede op de laatste zondag van de maand staat zondag voor de laatste keer dit jaar open. Daar na wordt tot eind maart een win terstop ingelast. Van 15 tot en met 31 december is in galerie Oude Raadhuis wel een expositie gewijd aan vijfjaar Rondje Kunst. Ooit werden in de open lucht bij Parklust (foto boven, collectie gemeentearchief)'levende photographiën' vertoond. Later werd Mondragon (foto onder, Dirk-Jan Cjeltema) dé cinema van Schouwen. Mondragon staat inmiddels al sinds 2001 leeg. Verrassend goed, zonnig geprijsd! President Rooseveltlaan 735 4383 NG Vlissingen 0118 441944 www.ascozeeland.nl TOT 20% KORTING OP ROLLUIKEN: ACTIE GELDI 21 DECEMBER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 39