Familieberichten 30 I Donderdag 22 november 2007 PZC Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cora Koole-Hartog Cora was vanaf april 1994 een zeer gewaardeerd medewerkster van Zorgstroom. Wij wensen allen die Cora lief hadden veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Raad van Bestuur, leidinggevenden en medewerkers Zorgstroom Cora Veel te vroeg hebben wij van jou afscheid moeten nemen. Als collega zullen wij jouw enorme betrokkenheid en inzet voor het werk missen. Wij wensen iedereen die Cora lief heeft veel sterkte toe. Namens alle collega's HZ basis Vlissingen Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Cora Koole-Hartog Levenspartner van onze collega Klaas Wij wensen Klaas, de familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers Sorteerbedrijf Vlissingen Op woensdag 21 november 2007 kwam haar rust en ging zij naar de andere kant zo stierf onze lieve moeder en oma Corry Neve-Graauwmans Cornelia Antonetta echtgenote van Jan Neve Breda 25-02-1925 Vlissingen 21-11-2007 zij is nu weer samen met Jan beiden leven voort in onze gedachten Rotterdam: John, Gerda, Leon, Igor Middelburg: Willy, Jack, Niek Damiët, Lieke Joost Delft: Marianne, Sjaak, Astrid Eric, Sebastiaan Arlene Kapelle: Carin, Fred Correspondentieadres: Berkenlaan 21,4334 BS Middelburg Corry is opgebaard in het rouwcentrum Bachweg 2 te Middelburg. Alwaar gelegenheid tot afscheid nemen op 24-11-2007 van 11.30 tot 12.00 uur. De crematiebijeenkomst zal plaatsvinden op 24-11-2007 om 13.00 uur aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Middelburg, 21 november 2007 Met intens verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden is, voorzien van de HH Sacramenten der zieken, in alle rust van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa Johannes Henricus Stouthart Pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontif ice Ridder in de orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 71 jaar. We blijven van je houden! Middelburg: Mia Stouthart-Hek Papendrecht: Anneke en Erwin Rik Krimpen a/d I Jssel: Mischa en Cristy banien Ravi 4336 XD Middelburg Van Reigersbergstraat 117 Johan is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 24 november van 16.30 uur tot 17.00 uur. De gezongen uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 26 november om 10.00 uur in de Parochiekerk van de HH. Petrus en Paulus, Lombardstraat 1 te Middelburg waarna de crematie om 12.00 uur zal plaats vinden in net crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematie is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Wij zijn 't Gasthuis Middelburg, afd. Watertoren dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Logeren bij opa oma naar de kinderboerderij, eendjes voeren, samen orgelspelen of gewoon lekker bij jou op schoot Lieve opa Jo, we zullen je missen 21 no vember 2007 Dani, Rik Ravi Wij zijn intens verdrietig omdat wij onze broer en zwager moeten missen. Weblijven veel aan je denken. Rust zacht lieve Johan Rie en Jo Miltenburg Vlissingen, 21 november 2007 Met droefheid nam ik kennis van het overlijden van kameraad en oud-medewerker Bertus Verhart Veel sterkte toegewenst aan Ria en Rik. lohn (Taxi Walraven) Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bertus Verhart Zijn liefde voor het horecavak zal in onze herinnering vereeuwigd blijven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en alle andere nabestaan den veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Koninklijk Horeca Nederland Regio Zeeland Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Geschokt dat het zo snel ging, en intens verdrietig door dit grote verlies, hebben wij afscheid moeten nemen van Vader van onze vriend Rik René en Mandy Renato, Nando, Kelly, Anouk Louis en Laura Renze en Kim Stefan en Metha Jackie en Natasja Britt Eelco en Nathalie Tygo, Collin, Merijn Nick Kenny Arnold ZV "be Heer is mijn herder" Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verder lijden bespaard is gebleven, geef ik u kennis van het overlijden van mijn enige geliefde zoon Jakob Westerbeke in de leeftijd van 72 jaar. Koudekerke: J.W. Westerbeke-Roelse 20 november 2007 Verpleeghuis Vliedberg, app. 12 Correspondentieadres: d'Arke 24 4361 AX Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 24 novem ber 2007 om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugagebouw aan de Markt te Westkapelle. Met dankbaarheid voor de liefdevolle verzorging door het personeel van het verpleeghuis "de Vliedberg". Een ieder die geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze neef Jaap Westerbeke in de leeftijd van 72 jaar. Westkapelle: P. Faasse-Roelse Wim en Louise tAarce I Maurice en José A. Hensen-Westerbeke Ger en Anita Alexander en Christien Barbara en Hans Jaap Bram en Wil ma Jacqueline en Leendert Luc, 5ven en Cas Westkapelle, 20 november 2007 We zijn bedroefd door het overlijden van onze goede vriend Jaap Westerbeke We wensen moeder Wanne veel sterkte toe. Kees en Koos Pouwelse Marie Kaland Boord en Zoet Westerbeke Piet van Rooyen Lou en Nee Minderhoud 'Een bijzonder mens is heengegaan Na een moeilijke periode van ziekte is overleden onze vriend Jaap Westerbeke We bewaren de goede herinneringen. We leven mee met het verdriet van zijn moeder. Bram en Sien Roelse Piet Brasser Lein en Leuntje Cijsouw Fien Huibregtsen Leny Hogesteger Overleden is onze vriend Jaap Ko Pier en Annie Huib Blaas en Francien Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van ons gewaardeerd lid Jaap Westerbeke Wij verliezen met hem een vriend en muzikant, welke bijna 60 jaar lid van onze vereniging is geweest. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Westkapelle, 21 November 2007 Bestuur, dirigenten en leden van muziekvereniging 'Oefening Kweekt Kunst', Westkapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34