Familieberichten Al bertus Verhart giro 103400 26 I Woensdag 21 november 2007 PZC be Is dit echt het einde, of nog maar het begin Dat zullen we pas weten als we zelf aan de beurt zijn. Als we 's avonds naar de hemel kijken Zullen we een ster uitzoeken en denken; Daar is Cora, ze is toch nog een beetje bij ons. Verdrietig omdat we haar niet meer kunnen zien, dankbaar dat ze nu niet meer hoeft te lijden, moeten we helaas toch afscheid nemen van onze schoondochter, schoonzus en tante Cora Koole-Hartog G. Koole v/d Ketterij Gert ie. Nan en Liza lohn, Carolien en Evan Cora Koole waarom al dat vechten waarom al die pijn je wilde hier niet weg je wilde bij ons zijn de strijd was oneerlijk geheel niet terecht je wilde nog graag verder maar verloor dit gevecht lieve Cora we zullen je missen Yvonne en Arie t Hartog Ria en Hans Jeroen en Annelies Kevin- Yentel Danny en Maaike Loes en Denny Stevie-Ray Jimmy-Dean André Een lieve vrouw Een fantastische moeder Haar leven moesten wij loslaten In ons leven houden wij haar vast in ons hart Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Ondanks ons verdriet zijn wij dankbaar dat zij nu haar rust heeft gevonden en nemen afscheid van mijn lieve vrouw en onze fantastische moeder Cora Koole-Hartog 28 november 1955 t 19 november 2007 Klaas Sandra en Tijan Bas en Stephanie Bloemenlaan 97 4382 SG Vlissingen Cora is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1waar u donderdag 22 november a.s. van 20.00 tot 20.30 uur afscheid van haar kunt nemen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 23 november om 17.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. 21-11-1977 21-11-2007 onze pa Piet Wilhelm omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij Adri Riet INMEMOR1AM 21 november2007 Soeginie Kromopawiro Konden we nog maar even bij je zijn, jou te moeten missen doet ons heel veel pijn. Rust zacht Bertus Jan, Anneke, Mirjam en Peter You'll never walk alone Diep verslagen en bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede dat op 60-jarige leeftijd is overleden, mijn lieve man, vader, zoon, schoonzoon, broer, zwager, oom en jarenlange vriend "Bertus" Katwijk, Hansweert 19 februari 1947 19 november 2007 Ria Verhart-van den Berg Rik P.H. Scholten-Mooten C. van den Berg-Roos Wim (t) en Loekie Nel en Herman Thea Ronald en Astrid Neven en nichten Ria en Marius Lange Geer 1 4417 AK Hansweert Wie wil kan van Bertus afscheid nemen op zaterdag 24 november van 10.45 tot 11.15 uur in Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. Aansluitend nemen we gezamenlijk afscheid van Bertus aldaar. Bertus houdt van bloemen Bertus kende heel veel mensen. Mocht u geen kaart hebben ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, een stille pijn. Dat je nooit meer bij ons zult zijn. Rust zacht lieve Cora Hanny, Erick en Dylan Maak uw bijdrage vandaag nóg over op t n v Veilig Verkeer Nederland o.v.v. gift. Donateur worden ot' meer weten? Bel (035) 524 88 00, mail irrfo@vyn.nl of ga naar www.veiligyerkeenledeflahd.nl Met leedwezen hebben wij het droeve bericht ontvangen dat na een ernstige ziekte, toch nog onverwachts is over leden Bertus Verhart We bewaren zeer goede herinneringen aan de periode dat hij als voorzitter van Horeca Nederland, afdeling Zuid- Beveland deel uit maakte van ons bestuur. We wensen zijn vrouw Ria en zoon Rik veel sterkte in dit grote verlies. Namens het bestuur: Diana de Munck Petra van Tatenhoven Auke de Voogd Frits van Vliet Ko Wagenaar Johan Wisse Peter Arkenbout JjU ijfyts*»«lfJf t-1111 Er is één zin Die alles omvat, Waarin geen woord teveel. Geen woord te weinig slaat: "Je was een schat om van te houden We herinneren ons een zeer lieve, open, eerlijke en bovenal I dierbare vriendin. Lieve Cora Dankjewel dal je in ons leven was. Ga in liefde en vrede, op weg naar het licht, Daar waar we elkaar weer zullen tegenkomen. Suus& Anton, Lenie& Rob, Els Ron, f Tea Yann, leannette Peter, Mieke Adrie, Loes Willem Wist u dat er elke dag drie mensen omkomen in tiet verkeer en velen blijvend letsel oplopen? Een stille ramp waar we als samenleving veel te weinig bij stilstaan. Veilig Verkeer Nederland is dé organisatie die in heel Nederland knokt voor verkeersveilige buurten voor u en uw (klein)kinderen. U kent Veilig Verkeer Nededand van het Verkeersexamen, maar ook van de Straatspeeldag en de Verkeersbrigadiers. Belangrijk werk dat niet kan zonder üw steun. Geef voorrang aan verkeersveiligheid en steun Veilig Verkeer Nederland! Geef voorrang aan verkeersveiligheid en steun Veilig Verkeer Nederland I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30