24 I Woensdag 21 november 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Lieve Opa Een sterretje aan de hemel is verlicht Het sterretje is aiïeen op jou gericht Heb je pijn of verdriet Kijk dan naar bovenwant verdwijnen doe ik niet Ik fonkel je 's avonds tegemoet en geef je voor het slapen gaan een lieve groet Heel veel liefs We houden van je Cisca, Chantal, Stefan, Mariah, Damian, Charona, Stijn, Timo en Laurie Onze vader, opa en overopa is plotseling zacht en kalm overleden Theophilus Daane weduwnaar van Dina Josina Scheele sinds 14-8-1999 in de mooie leeftijd van 89 jaar. Hij was een bijzonder man. Wemeldinge: Coby Bol-Daane loos Bol t Hansweert: Theo Daane t Julliëtte Daane-Buitink Yerseke: Marian van de Plasse-Daane f Jan van de Plasse Yerseke: Madeleine Hoogstrate-Daane Jaap Hoogstrate Yerseke: Dini Zuydwegt-Scheele Piet Zuydwegt Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 19 november 2007 Correspondentieadres: Steeweg23 4401 AN Yerseke De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Plotseling is overleden onze Opa Fiel Eric Jos en Joke Jacko en Miranda Theo en Marlies Irene en Sjaak Lydia en Toon Denise en Marco Janneke en Edwin Mellanie Peter en Margreet Dennie en Frank Yerseke, 19 november 2007 Nooit zal je meer in je tuin lopen, waar ieder gewas en iedere plant getuigde van je zorgzame hand. Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat toch nog onver wacht is overleden mijn innig geliefde man, onze trotse vader en opa Pieter Andries Dekker - Piet - Koudekerke, 29 september 1930 Wij ontvingen het droeve bericht dat onverwachts is over leden mijn lieve zwager en onze oom Piet Dekker Middelburg: Mattie Deurwaarder-Simonse en kinderen Bedroefd met het overlijden van onze lieve broer en zwager L.J. van Dongen - Leen C.J. van Dongen C.J. van Dongen-Schouwenaar C. Vane-van Dongen C. Vane in herinnering P.F. Schoonen S. Schoonen-van Dongen A. van Dongen-Speelman S. van Dongen in herinnering J. Groot J. Groot-van Dongen Geschokt en bedroefd zijn wij door het plotselinge over lijden van mijn zorgzame schoondochter, onze schoonzus en tante Catrien Fokke-de Wijze Goes: M. Fokke-Lavën Wijchen: Nelie Fokke Goes: Jan Fokke Ans Fokke-Kornman Neven en nichten Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van Mevrouw C. Fokke-de Wijze Vrijwilligster van Stichting Poelwijck - De Kraayert Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe met dit ingrijpende verlies. Namens directie, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Poelwijck - De Kraayert t Middelburg, 19 november 2007 Annie Dekker-Simonse René en Loes Mark en Annet Els en Wim Jeroen Michiel Bart Marianne en Jack Tim Lotte Olleke Reza Langevielesingel 38 4335 AB Middelburg Piet is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 1 U kunt daar afscheid van hem nemen op vrijdag 23 november a.s. van 14.45 tot 15.10 uur. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden gehouden, waarna we hem om 16.00 uur zullen begraven op de alge mene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in eerder genoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In het huis Mijns Vaders zijn vele woningen Heden nam de Heere tot Zich, Zijn moegestreden kind, onze lieve zorgzame vader en opa Jacobus Hamelink sinds 14 januari 2001 weduwnaar van Jacomina Pieternella van Arenthals in de leeftijd van 92 jaar. Terneuzen: Piet en Jo Hamelink-Leunis Sjaak en Petra - Marjolein, Jasmijn, Florian Gerrit en Willeke - Annelies, Mieke Zaamslag: Betsie en Adri van de Velde-Hamelink Jan en Linda - Tresemiek Jacquelien - Nicky, Natasja Anita en Lucien - Reinhard, Diana Ali en Rudi - Stein, Zaamslag: Jannie en Frans Bruggeman-Hamelink Peter en Marian - Johnny, Wilco Jacky en Marleen - Jari, Davy Zaamslag, 20 november 2007 Corr. adres: Fam. Hamelink, Johannes Vermeerstraat 7, 4532 HE Terneuzen. De rouwdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt ge houden op zaterdag 24 november om 10.30 uur in de Chr. Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Dank aan het personeel van De Molenhofen "DeBlaauwe Hoeveafd. Elzeboom, voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Heden is overleden onze broer, zwager en oom Abraham van der Hulle broers, zussen, zwagers, schoonzussen, neven en nichten Oosterland, 19 november 2007 Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Mevrouw A. Bult: Mijn schoonmoeder is ongeneeslijk ziek en zij heeft geen uitvaartverzekering. Omdat we geen enkel idee hadden wie we zouden moeten bellen als mijn schoonmoeder komt te overlijden hebben we contact gezocht met de Uitvaart Informatie Hulplijn. Zij heb ben deze vraag voorgelegd aan één van hun partici panten, 0800-sterfgeval. Daarna heeft de SCU weer met ons contact gezocht om ons verder te informeren. Dankzij hun informatie weten we nu precies waar we terecht kunnen. Wilt u ook weten wat het antwoord is op deze vraag, kijk dan NU op onze website SCU.NU. Voor al uw vragen rondom een overlijden bel gratis: De Uitvaart Informatie Hulplijn op 0800 - 44 44 000. Stichting Centrum voor uitvaartinformatie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28