familieberichten Zoek, Vind... fTlensen .nl r J Een bekende overleden? 4www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 8 I Maandag 19 november 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Iedereen mag het horen bij Matthijs. Coby en Joël de Kam Hugo de grootlaan 22 4334 AV Middelburg is Demi geboren. Iedereen mag het weten dat de trotse opa en oma Leo en Willy in 't Veld heten. Helpen was je leven. voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Na een leven van werken en zorgen, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en omi Willemina Catharina van den Broek-Burgs echtgenote van J.M. van den Broek In de leeftijd van 87 jaar. J.M. van den Broek Truus van den Broek Kees Anderiesse Piet en Maaike van den Broek-van der Stel Ben en Marlies van den Broek-Rijk klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgstroom Walcheren. 17 november 2007 Buitenruststraat 113 4337 EL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 20 november a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 De crematieplechtigheid zal worden gehouden op woens dag 21 november om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bezoek aan huis. wa Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bram Haak Bram is van 2001 tot heden bij ons werkzaam geweest als congiërge en als docentassistent. Bram dwong vanaf het begin respect af door de manier- waarop hij met de leerlingen omging, door zijn taakopvatting, zijn plichtsbesef, zijn kameraadschap en zijn loyaliteit aan de school. Ook de afgelopen jaren als docentassistent op de A2 gaf Bram op eigen wijze vorm aan zijn toezichthouderschap. We wensen zijn vrouw Marga en andere familieleden heel veel sterkte toe. Moge God hen de kracht geven dit verdriet te dragen. Temeuzen, 16 november 2007 Leerlingen, ouders, medewerkers, medezeggenschapsraad, schoolleidingen bestuur van het Zeldenrust-Steelantcollege Weer een afscheid. Onze zwager en oom Nico van Kasteren is plotseling overleden. Je was een man met een gouden hart. We zullen je missen. We wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Familie E. Akkerman-Martens Gij hebt, o Vader van het leven, de aarde aan de mens gegeven. Gezang 480 Met verdriet om de leegte die hij bij ons achterlaat, geven wij u kennis, dat na een werkzaam leven, de Here tot Zich heeft genomen mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Leendert Berrevoets 4 mei 1924 t 16 november 2007 We zijn dankbaar voor zijn liefde en zorg. Riet Berrevoets-Duine Leen Berrevoets Cobi Berrevoets-Schellevis Ganpat Meenakshi Mathé Berrevoets Hennie Berrevoets-Schrier Marleen Jan-Thijs Marijn Zierikzee, Vrije 25 Corrrespondentieadres: Werckendetstraat 8 4301 MP Zierikzee De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden dinsdag 20 november in de Gereformeerde kerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 12.45 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de kerk. Dag lief Omaatje We gaan je missen Chantal en Hans Vivian en Erik Bas en Lara Met dankbaarheid denk ik terug aan onze gesprekken, je zorgzaamheid en steun Ik zal je missen Corry Oma van den Broek Dag lieve Oma, rust zacht Kleinkinderen en achterkleinkinderen: Wouter, Corina Rohan Leonie, Ronald, Bart Rick Yvette Kymo Roel Daniëlle Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante Willemina Catharina van den Broek-Burgs in de leeftijd van 87 jaar. Vlissingen: C.M. Timmer-Burgs R. Timmer Terneuzen: M.J. Vinke-Burgs t A. Vinke neven en nichten Mia We zullen je missen Wij wensen de familie veel sterkte toe de komende tijd Volksdansvereniging Scaldis Met veel verdriet hebben wij te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve broer Piet Grim Riet, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Nel en Gerard Jo en Bert Jannie en Bram Jan en Gerdie neven en nichten Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Nico van Kasteren van 1998 tot heden gewaardeerd lid van onze parochie vergadering. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe met dit verlies. Parochie 'Onze LieveVrouw Hemelvaart' Ovezande i i i s EL,. teken het condoleanceregister

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8