Televisie
commercial voor lipgloss
z
n
Ongebruikelijk is dat de afleveringen een uur duren, wat kijkers wel de kans
ne
geeft zich te hechten aan de vier zusjes 'Related' van start op Net 5
PZC Maandag 19 november 2007 47
OVERIGE
06:15 Justice League
06:35 Droomhuis in de
zon 07:35 Tele 6: Tel sell
08:35 The bold and the
beautiful 09:10 Tele 6:
Tel sell 10:10 CreaTi-
eVl1:10Tele 6: Tel sell
12:10 Money Maker
14:00 De grote verhui
zing 15:00 Make My Day
16:35 The bold and the
beautiful 17:10 The fly
ing doctors
07:00 Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15Teleshop 7:Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
11:20VakwerkNL 11:40
RTL Z Nieuws 13:40
Who's next 14:00 RTL
Z Nieuws 15:20 Truc
ker M/V 15:40 RTL Z
Nieuws 17:45 Who's
next
07:00 Teleshop 8 07:01
Tel Sell 08:45 Astrotijd
09:00 Tel Sell 10:00 Live-
shop 14:30 Astrotijd
14:45 Liveshop 15:45 As
trotijd 16:00 Liveshop
17:00 Everybody loves
Raymond 17:30 Ally Mc-
Beal
06:00 Killer instinct
06:45 Safari 07:10 Cen
ter of the universe 07:40
Roseanne 08:15 Boo!
08:40 Tel sell 09:15 Sa-
menWonen 10:15 Tel
sell 10:45 Astro TV 11:45
Born2Cook 13:05 Tel
sell 14:10 Money Maker
15:15 Disney Feest: The
emperor's new school
15:45 Strong medicine
16:45 Suddenly Susan
17:10 Gilmore girls
06.00-18.00 Jetix, kinder
programma's met onder
meer Bamboe Club, Trac
tor Tom, Bob de Bouwer,
De drieling, Strawberry
Shortcake, De vijfling, De
Club van Sinterklaas, Code
Lyoko en Totally Spies.
o
o
18:05 Medisch cen- 18:00 The A-Team, ac- 18:20 Dr. Phil, talkshow 18:05 Charmed, fantasy- 18:00 Politieachtervol-
trum, realityserie tieserie serie gingen, serie re-
18:55 Law order, ad- portages
vocatenserie 18:05 Two and a half
men, comedyserie
19:00 Hart van Neder
land - Vroege
editie, nieuwspro
gramma
19:20 Shownieuws -
Vroege editie
19:50 DePfaffs.do-
cusoap
19:10 Oprah Winfrey
show, talkshow
19:00 McLeod's daugh- 19:05 Friends, comedy-
ters, dramaserie serie
19:35 Spin city, comedy
serie
20:00 Trauma centrum, 20:30 Johnny Depp 20:00 Een plek onder 20:00 Sex and the city, 20:00 Seinfeld, comedy-
informatief week: From Hell, de zon, realityserie komische dramase- serie
20:30 Catwoman, actie- misdaadfilm 20:30 Het roer om - rie 20:30 NCIS, detectivese-
film Een jaar in Tosca- 20:30 Ugly Betty, come- rie
ne, realityserie dyserie
21:30 Expeditie Robin- 21:20 De co-assistent, 21:30 Numb3rs, mis-
son, realitypro- dramaserie daadserie
gramma 21:55 Friends, comedy
serie
22:30 Hart van Neder- 22:45 De politie op je 22:30 As the world 22:25 Friends, comedy- 22:25 Wanted, actiese
land - Late editie, hielen!, serie re- turns, soapserie serie rie
reportages portages 22:55 Rules of engage-
22:45 Piets weerbe- ment, comedyse-
richt, weerbericht rie
22:50 Shownieuws-
Late editie
23:20 Gevangen Ge- 23:45 RTL Poker: World 23:20 The nanny, come- 23:25 Related, comedy- 23:15 Lost, dramaserie
vaarlijk, serie re- Poker Tour, ver- dyserie serie
portages slag 23:50 4 in het land,
nieuwsprogramma
00:20
Moordzaken
00:45
Teleshop 7
00:15
RTL Nieuws
00:20
Sex and the city
00:10
Veronica Poker
00:45
Nachtprogram
00:46
Nachtlounge
00:25
RTL Weer
(h)
01:30
Nachtprogram
mering: Price Pa
03:00
The hotspot
00:30
Een plek onder
00:55
Nachtprogram
mering
radise
05:30
Astrotijd
de zon
mering: Relax TV
04:10
Hart van Nederl.
04:00
Nachtprogram
01:00
Teleshop 8
04:00
Hart van Neder
05:05
StargateSG-1
mering
01:01
BoysTonight
land Show
05:59
Jetix
02:00
TV Club
nieuws (h)
00
so
O
ro
ro
ro
io
o
ro
ui
wezige Lizzy Caplan (Marjee) sma
ken naar meer.
In Amerika werd de serie redelijk
goed ontvangen - 'warm, slim en
zeer grappig' - al spraken sommige
critici van 'één lange commercial
voor kleding, lipgloss en haarpro-
ducten'.
Al met al toch jammer dat de serie
geen kans heeft gekregen. Related
is inmiddels stopgezet in Amerika,
al is dat niet zozeer vanwege slech
te kijkcijfers. Het WB-network dat
de serie in Amerika bracht, fuseer
de vorig jaar met een ander ka
naal. Het tv-schema van de nieuw
ontstane zender bleek overvol en
Related werd, evenals de Net 5-se-
rie Euerwood, uit de programme
ring geschrapt.
Related, NET 5, maandag om 23.25
uur
Omroep Zeeland
09:00
Tekst-tv
18:00
Journaal
18:23
Nieuws
18:41
Weer
18:43
Doen!
18:45
De Zeeuwse zaak
18:57
10 jaartijd
19:10
Nieuws. Herh
19:28
Weer
19:30
Doen!
19:32
De Zeeuwse zaak
19:47
10 jaartijd
20:00
Nieuws. Herh
20:18
Weer
20:20
Doen!
20:22
De Zeeuwse zaak
20:34
10 jaar tijd
20:46
RegioNed
21:00
Nieuws. Herh
21:18
Weer
21:20
Doen!
21:22
De Zeeuwse zaak
21:34
10 jaartijd
21:46
RegioNed
22:00
De vier zussen van Related.
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één 12:15
De rode loper 12:35 Blokken
13:00 Het journaal 13:30 Het
weer 13:35 Man bijt hond
14:00 Ongerept Afrika 14:30
Thuis 15:00 Ballykissangel
15:50 De drie wijzen 16:30
Rick Stein's French odyssey
17:00 Vrolijk Vlaanderen 17:35
Buren 18:00 Het journaal
18:10 De rode loper 18:35
Blokken 19:00 Het journaal
19:40 Man bijt hond 20:05 Het
weer 20:10 Thuis 20:40 Viva
Victoria 21:30 Het leven zoals
het is: Kinderziekenhuis 22:05
De slimste mens ter wereld
22:50 Het journaal laat 23:11
KENO-uitslagen 23:12 Het
weer 23:15'Allo 'allo! 23:40 De
rode loper 00:05 Man bijt hond
België 2
08:55 De zevende dag 09:55
Herfstbeelden 15:30 Musti
15:35 Bumba 15:40 Pocoyo
15:45 Wizzy Woppy 15:50
Het vergeten speelgoed 16:00
Strawberry shortcake 16:25
Samson Gert 16:50 Smos
17:05 House of Mouse in het
Disney Festival 17:30 Dag
Sinterklaas 17:40 Rocket mijn
raket 17:55 Op schok 18:05
Karrewiet 18:15 Spring 18:30
Go go stop 18:50 En daarmee
basta! 19:10 Zap Jr. High 19:25
Karrewiet 19:35 Instant star
20:00 Terzake 20:50 Into the
arms of strangers 21:40 Cook
ing in the danger zone 22:10
Blackpool 23:10 Zalm voor
Corleone: II Bambino 23:55 De
weg naar Mekka
RTBF1
07:05 Doorlopende herhaling
08:05 Escapade gourmande
09:30 Mise au point 09:35 Les
enquetes d'Agatha: Meurtre au
monastère 11:10,11:35 Tout
Ie monde déteste Chris 11:55
Table des terroirs 12:00 Les
feux de l'amour 12:48 Nieuws
overzicht 12:50 Weerbericht
12:56 Questions d'argent
13:00 Nieuws 13:30 Weerbe
richt 13:40 Télétourisme quo-
tidien 13:50 Brigade du crime
14:35 Élodie Bradford: Une
femme a la mer 16:30 Incante-
simo 17:30 Questions d'argent
17:35 Arabesque 18:30 6
minutes 18:35 Weerbericht
18:45 Au quotidien 19:20
Weerbericht 19:30 Nieuws
20:08 Multimedia.mag 20:10
Weerbericht 20:15 Le royaume
des cieux 22:45 Shark 23:36
Questions d'argent 23:40
50° nord 00:10 Références tv
00:25 Le 12 minutes
RTBF2
07:05 Tekenfilms 10:00 Les
chevaliers du feu 10:50 Théatre
Wallon 11:35 Plus belle la vie
12:00 Toute une histoire 12:59
Tekenfilms 13:55 Ces jours qui
ont changé le monde 14:45
Tout une histoire 15:40 C'est
pas sorcier 16:08 lei bla bla
16:10 Tekenfilms 17:35 Les ni-
ouzz 17:50 Air de familie 17:55
Toute une histoire 18:55 Plus
belle la vie 19:25 Tout le mon
de déteste Chris 19:45 Un gars,
une fille 19:55 Beursberichten
20:05 Minuscule: Une bonne
éductaion 20:10 Football,
('intelligence collective 21:00
Et Dieu créa... le foot 21:50
Autovision 22:15 Matière grise
express 22:24 KENO 22:25
Weerbericht 22:30 Le 12
minutes 22:43 Beursberichten
22:45 Le meilleur du classique
23:50 Doorlopende herhaling
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 To
buy or not to buy 11:00
Homes under the hammer
12:00 Elizabeth and Philip:
60 years together 13:30 Cash
in the attic 14:00 Nieuws en
weerbericht 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht 14:40
Neighbours 15:05 Doctors
15:35 Diagnosis murder
16:20 Nieuws en weerbericht
16:25 Pitt and Kantrop 16:50
Secret show 17:05 Animalia
17:30 Thumb wrestling 17:35
Lizzie McCuire 18:00 The
Sarah Jane adventures 18:25
Newsround 18:35 Neighbours
19:00 Nieuws en weerbericht
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 Watchdog 21:00
EastEnders 21:30 DIYSOS
22:00 Panorama 23:00 Nieuws,
regionaal nieuws en weerbe
richt 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:35 Live at
the Apollo 00:20 Inside sport
BBC 2
07:00 Balamory 07:20 Doodle
do 07:40 Boogie Beebies 07:55
Tweenies songtime 08:00 Yvon
of the Yukon 08:25 Newsround
08:30 Do something different
08:55 Clutter nutters 09:30
In the night garden 10:00 Me
too! 10:20 Pingu 10:30 Jakers:
The adventures of Piggley Wink
10:55 Mr. Tumble 11:00 Pinky
Dinky Doo 11:15 Numberjacks
11:30 See you, see me 11:50
Primary history 12:10 Primary
geography 12:30 Hands up!
12:45 Watch 13:00 The daily
politics 13:30 Working lunch
14:00,14:10 Science clips
14:20 Emotional literacy 14:30
Hands on nature 15:00 Animal
park: Wild in Africa 15:45
Escape to the country 16:45
Flog it! 17:30 Food poker
18:15 The weakest link 19:00
Eggheads 19:30 Strictly CQme
dancing: It takes two 20:00
This world 20:30 Mastermind
21:00 University challenge
21:30 Nigella express 22:00
Dragon's den 23:00 Have I got
news for you 23:30 Newsnight
00:15 Weerbericht 00:20 BBC
Four on BBC Two: 50 years of
the Today programme
Duitsland 1
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Musikantenstadl
12:00 heute mittag 12:15
ARD-Buffet 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00 Tagesschau
14:10 Rote Rosen 15:00
Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10
Pinguin, Löwe Co 17:00 Ta
gesschau um fünf 17:15 Brisant
17:47 Tagesschau 17:55 ARD
vor acht 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Elvis
und der Kommissar 21:00
Unsere 60er Jahre - Wie wir
wurden, was wir sind 21:45 Re
port Mainz 22:15 Tagesthemen
22:43 Das Wetter im Ersten
22:45 Der Queen und ihr Prinz
- 60. Hochzeitstag im Bucking
ham Palast 23:00 Beckmann
00:15 Nachtmagazin
Duitsland 2
09:00 heute 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Wege zum Glück 11:15,11:35
Reich und Schön 12:00 heute
mittag 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 Mit-
tagsmagazin 14:00 heute
14:05 Kerner kocht 15:00
heute - Sport 15:15 Dresdner
Schnauzen 16:00 heute - in
Europa 16:15 Wege zum Glück
17:00 heute - Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO 5113 19:00
heute 19:20 Weerbericht
19:25 WISO 20:15 Erlkönig
21:45 heute-journal 22:12
Weerbericht 22:15 Insomnia
- Schlaflos 00:05 heute nacht
00:20 Dreckfresser
Discovery
07:40 Rides: XLR 08:30 British
biker build-off 08:55 Mean
machines: The transatlantic
challenge: Quad bikes 09:20,
09:45 Buena vista fishing club
10:10 Ray Mears' world of
survival: The red centre 10:35
FBI files: The great Philly mob
war 11:30 The greatest ever:
Ultimate trains 12:25 How
it's made 12:55 Stunt junkies:
Water ski launch 13:20 World's
toughest jobs: Pyrotechnician
14:15 Building the biggest:
Underground Singapore 15:10
American chopper: Senior's
vintage project 16:05 Ameri
can hotrod: '59 Chevy low rider
17:00 Street racing 18:00 How
it's made 18:30 Stunt junkies:
BMX Rail slide 19:00 Mythbus-
ters: Exploding lighter 20:00
World's toughest jobs: Logger
21:00 Deadliest catch special:
Behind the scenes 22:00 Dirty
jobs: Skull cleaner 23:00 Rides:
Tonight's ride 00:00 Mega
builders: Racing to power up
- Algeria
National Geographic
07:00 Squawk box Europe
10:00 Worldwide exchange
12:00 Megastructures: The
ultimate rollercoaster 13:00
Earth investigated: Tsunami
warnings investigated 14:00
Hunter hunted: Baboons 15:00
Guardians of nature: Serbia
Montenegro 16:00 Let's get in-
ventin 16:30 Monkey business
17:00 Get outta town: Paris
17:30 Michaela's wild chal
lenge 18:00 Earth investigated:
Spacemen investigated 19:00
Seconds from disaster: Wa
shington Air Crash 20:00 Mad
labs 20:30 Megastructures:
Oil Mine 21:30 Inside: Tut's
treasure tour 22:30 Ancient
megastructures: Chartres
Cathedral 23:30 Seconds from
death: The last flight of TWA
800 00:00 Seconds from disas
ter: Superstore collapse
TMF
09:00 De videotheek 11:00
Eeuwige hits 12:00 10 X
Timbaland 13:00 De video
theek 14:00 Gamekings 15:00
Gabriel Rios serveert 15:30 In
teractive chart 16:30 Reaction
17:30 Ibiza special 18:30 Kaf
of koren 19:00 Eeuwige hits
20:00 Interactive chart 21:00
Dennis serveert 21:30 TMF
Pure 23:00 Best of De Dagrand
00:00 Nachtdienst
MTV
10:10 Breakfast club MTV
top 1011:00 Top 11 at 11
12:00 Top 5 most wanted
12:30 Brand new 13:00 Top
25 15:00 Da Dogg's EMA diary
15:30 EMA's 2007: Making the
performance 15:55 My super
sweet 1616:20 Dismissed
16:45 Room Raiders 17:15
The real world: Sydney 17:40
Pimp my ride 18:05 Boiling
points 18:35 Punk'd 19:00
Cribs 19:30 Viva La Bam 20:00
Nick Cannon 20:25 Engaged
underaged 20:50 Made 21:40
Fist of Zen 22:05 Room 401
22:30 Pimp my ride UK 23:00
Matroesjka's 00:00 Brand new
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30
Les escapades de Petitrenaud
09:00 Cöté maison 09:25
Outremers 09:50 Kiosque
10:45 Des chiffres et des
lettres 11:15 Tout Ie monde
veut prendre sa place 12:00
TV5monde I'info 12:05,12:15
L'école des chefs - Lapp et
Simon chez Rabaey 12:30 Plus
belle la vie 13:00 Un gars, une
fille 13:30 Belgisch nieuws
14:00 La vie comme elle vient
16:00 Coeur océan 16:30
Questions pour un champion
17:00 Le point 18:00 Nieuws
18:25 Le journal de l'éco 18:30
La discrete 20:30 Frans nieuws
21:00,21:55 La crim' 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:40 Des racines et des ailes/
Vie privée, vie publique
Eurosport
08:30 Inside Euro 2008
08:45 Autosport: Rally 09:15
Motorsports weekend 09:30
Autosport: FIAWTCC 10:30
Rodelen 11:30 Autosport: Rally
12:00 Futsal 13:15 Inside Euro
200813:30,14:30,15:30,
16:15,17:15 Voetbal: Euro
2008 18:00 Inside Euro 2008
18:15 Voetbal 19:00 Futsal
20:30 WATTS 20:45 Inside
Euro 2008 21:00 Futsal 22:30
Fight club 00:15 Voetbal
CNN
09:00 Business international
10:30 World sport 11:00
Larry King 12:00 Business
international 13:00 World
news Asia 14:30 World sport
15:00 World news Asia 15:30
MainSail 16:00 Your world
today 19:30 MainSail 20:00
Your world today 20:30 World
business today 21:00 World
news Europe 21:30 World busi
ness today 22:00 World news
Europe 22:30 World sport
23:00 Business international