Drama eist drie levens opgeschrikt 6 25, 36 en 37 KRAS.NL Politie schrijft 818 bekeuringen uit op omleidingsroute van A58 HET WEER: O Bewolkt Belgen straat op uit protest tegen gekissebis politici Maandag 19 november 2007 - PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT - 249e jaargang nr. 273 - los nummer 1,40, zaterdag 2,00 Jean Paul de Bruijn kampioen driebanden www.pzc.nl 'Olietekort mogelijk grond wereldconflict' AMSTERDAM - Tekorten aan olie kunnen leiden tot een wereldoor log. Dat zegt de Amerikaanse hoog leraar Vrede en Veiligheid Michael Klare. Regeringen moeten er vol gens hem alles aan doen om min der afhankelijk te worden van olie. pagina 7: crisis kan tot oorlog leiden Regeringen zijn te laks met het ontwikkelen van nieuwe energiebronnen Verjaringstermijn moet van de baan voor zedendelicten 84% oneens 16% aantal reacties: 451 Familieleden vinden vader en kinderen dood in woning. door Henk Postma MIDDELBURG - Een gescheiden le vende vader heeft gistermiddag in Middelburg zijn twee jonge kinde ren gedood en daarna de hand aan zichzelf geslagen. Het familiedra ma speelde zich af in een woning aan de Noordpoortstraat, schuin tegenover het Gasthuis. De kinderen, een jongen van vijf en een meisje van drie, woonden bij hun moeder, maar brachten het weekend door bij de 38-jarige vader. Die had hen tegen het eind van de middag weer thuis moeten brengen. Toen dat niet gebeurde besloten hevig verontruste familie leden poolshoogte te nemen. Ze vonden de deur gesloten, maar wisten uiteindelijk, tegen zeven uur 's avonds, na eerst de politie te hebben gebeld, binnen te komen. Daar troffen ze eerst de dode va der aan. Daarna werden ook de le venloze kinderen gevonden. De ontdekking werd gedaan door de vader van de dader, en de moe der van de kinderen. De politie, die kort na de ontdekking van het drama ter plaatse was, zette de straat meteen af De forensische technische recherche begon kort daarop met een zeer uitgebreid sporenonderzoek. Daarvoor werd ook een brandweercontainerwa- gen ingezet. De politie wilde gister avond nog niet kwijt hoe de man en de kinderen om het leven zijn gekomen. Ook over toedracht of omstandigheden is nog niets be kendgemaakt. De moeder en haar schoonvader werden opgevangen, en gehoord op het politiebureau. Voor omwonenden kwam het dra ma volledig onverwacht. Ze om schrijven de vader als een 'sympa thiek overkomende man' die veel bezig was met muziek, en 'rumoer- Een gescheiden vader heeft giste ren in Middelburg zijn twee jon ge kinderen en zichzelf gedood. Het drama werd ontdekt door verontruste familieleden. loos' door het leven ging. De man was aan het begin van de middag nog gesignaleerd, en uit niets bleek dat er problemen waren. Aanvankelijk bleef het drama in de buurt dan ook onopgemerkt. Pas toen de familie ontdekte wat er gebeurd was, en kreten van ont zetting uit de woning naar buiten kwamen, werd duidelijk dat iets ergs in de woning was gebeurd. Het duurde zo'n drie uur totdat de forensische technische recherche klaar was met het 'veilig stellen' van sporen, en de politie bevestig de dat niet alleen de vader, maar ook de kinderen dood waren aan getroffen. De straat werd gistera vond laat pas weer vrijgegeven na dat de lichamen waren geborgen. VLISSINGEN - Leden van voetbal club Vlissingen zijn vrijdagavond massaal naar het clubhuis gerend waar op dat moment een gewapen de overval plaatsvond. De daders sloegen bij hun nadering echter op de vlucht. Terwijl de eerste selectie op een bijveld trainde, sloegen de overval lers toe. Zij bedreigden mensen die in de kantine aanwezig waren. Trainer Ruud Pennings zei giste ren dat de overval een grote im pact heeft gehad op zijn selectie. „Tijdens de training hoorden we mensen naar ons roepen. We zijn massaal naar het clubhuis gerend. De daders waren inmiddels op de vlucht geslagen. Na discussie heb ben we besloten om zondag toch tegen Steen te spelen. De jongens hebben het fantastisch opgepakt. In verband met het onderzoek kan ik weinig zeggen", vertelde Pen nings na de met 6-3 gewonnen wedstrijd tegen Steen. Volgens voorzitter Piet de Jong hebben cri minelen het vaker gemunt op het Vlissingse clubhuis. „Er is al vijf keer eerder ingebroken." Een van de levenloze lichamen wordt uit het pand aan de Noordpoortstraat in Middelburg gehaald. foto Rolf de Feijter 5 dagen boeken 4 dagen betalen! Wilt u er even heerlijk tussenuit in eigen land? Dat kan met KRAS! U verblijft in het Best Western Hotel Spaander*** vanaf slechts 89! Maar dit is niet alles, want als u t/m half maart een heerlijke vakantie boekt, profi teert u van onze 5=4 actie! Dit betekent dat wanneer u 5 dagen boekt, slechts 4 dagen betaalt. Liever 4 dagen weg? Dan betaalt u slechts 50% voor de laatste dag! INCLUSIEF: verblijf in een 2-persoonskamer in Best Western Spaander met ontbijt. Aankomstdata: maandag, woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 23/11 t/m 28/3 3 dagen 4 dagen 5 dagen v.a. 89 v.a. 115 v.a.€135 Res.kostenC 15 per boeking (verplicht) Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 pers. Voor reisbeschrijving/ reservering, zie www.kras.nl/26111 waarom zou je verder zoeken boek online of bel 0900 - 9697=» RITTHEM - De politie heeft zaterdag ruim 800 bekeuringen uitgeschre ven op de omleidingsroute die was ingesteld in verband met de af sluiting van de A58. De controle werd zaterdag gehou den tussen 09.30 en 16.00 uur. De flitsapparatuur stond opgesteld bij het viaduct over de Schroeweg- noord ter hoogte van de Engeland- weg en was gericht op het verkeer dat richting Middelburg reed. Over de flitser was een groen zeil getrok ken om de apparatuur een zo on opvallend mogelijk uiterlijk te ge ven. Op de Schroeweg-noord was het zaterdag extra druk, omdat de weg onderdeel was van de omleidings route die was opengesteld omdat de A58 was afgesloten voor werk zaamheden. In totaal passeerden 2565 voertuigen de radar en kre gen 818 bestuurders een bekeu ring. De hoogst gemeten snelheid bedroeg 170 kilometer per uur. De maximum snelheid aldaar be draagt 100 kilometer per uur. Zeeland: 2, 3, 15 t/m 19; Binnen land: 4 en 5; Buitenland: 6 en 7; Meningen: 11; Cultuur: 20; Weer: 22, Strips: 23; Sport: 25 t/m 43; Te levisie: 46 en 47.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 1