n klaar voor de toekomst. VAN IWAARDEN www.schildersbedrijfvaniwaarden.nl Schildersbedrijf Van Iwaarden, Ampèreweg 6, Middelburg T.:OI 18 640400 F.: 0118 633122 E.: info@schildersbedrijfvaniwaarden.nl SCHILDERSBEDRIJF www.schildersbedrijfvaniwaarden.nl Praktisch, stijlvol, wervelend Alle praktische en stijlvolle ideeën van Jaap en Miranda voor de indeling en het interieur van het gebouw kregen een plek. Een rondleiding voert van de ene verrassing naar de andere en maakt duidelijk dat over elk detail is nagedacht. Een van de wanden van het kantoor is volledig uit glas opgetrokken, met als speels element raamkozijnen die lijken te zweven. In een andere wand zijn grote glaspanelen van plafond tot grond geïntegreerd, die ruimschoots zicht bieden op de werkplaats. Die is verbazingwekkend hoog en baadt in het licht dankzij de Welkom! Nieuwsgierig geworden? U bent van harte welkom alvast een kijkje te komen nemen in het nieuwe pand, dat in januari officieel wordt geopend. De koffie staat klaar! SCHILDERSBEDRIJF VAIN IWAARDEIN B.V. uampQQPtweg-2-P rvrracretourg Telefoon: (0118) 640400 Het staat als een paal boven water: Jaap en Miranda Geluk-van Iwaarden, samen eigenaar van SchildersbedrijfVan Iwaarden, hebben smaak. En een enorme drive. Samen hebben zij een feno menaal bedrijf uit de grond gestampt, dat op heel Walcheren louter lof oogst. Parel in de kroon is het splinternieuwe bedrijfsgebouw, op industrie terrein Arnestein I. Ja ja, wat een entree: het is er ruim, het is er licht, het geurt naar nieuwigheid (verf!) en het gonst er van de bedrijvigheid. Jaap en Miranda kunnen hun geluk niet op. 'Dit is zo geweldig, we genieten met volle teugen', vertelt Jaap. 'Hard werken was het, en dat is nog zwak uitgedrukt. Maar we hadden heel dui delijk voor ogen dat we wilden innoveren en ruimte schep pen voor een nóg vollediger service aan de klant. Ons vorige bedrijfspand waren we volledig ontgroeid. Dit pand, op deze superlocatie biedt ons de mogelijkheid onze vleugels uit te slaan. En vlak ook ons geweldige schildersteam niet uit; op en top vakmensen, zonder wiens hulp we deze klus niet hadden kunnen klaren. Miranda en ik zijn hun heel dankbaar.' kingsize dakramen. Plaats voor al het grote materieel van het schildersbedrijf - trappen, steigers, behangtafels, karren en ga zo maar door - is er volop. De keuken annex kantine is een en al fleurigheid, met rood en oranje als basiskleuren. Miranda heeft een wervelend interieur gecreëerd met vrolijke design elementen, voor gezellig ontspannen. De toilet- en douche- groep is al even kleurrijk, en superpraktisch bovendien. Showkamer Op de eerste verdieping is een showkamer ingericht met kleurstalen en voorbeelden van behang, glas, diverse soorten wand- en vloerafwerking, sierlijsten en raamdecoraties. Ook is daar - onder andere - het archief, met prachtige antie ke, eikenhouten deuren. Hypermoderne spuiterij Bijzonder trots zijn Jaap en Miranda op hun nieuwste aan winst: een met de allernieuwste apparatuur uitgeruste spuit cabine van 200 vierkante meter, voor het spuiten van onder meer kozijnen, deuren, radiatoren, meubilair en hekwerk, maar ook winkelinterieurs en zelfs containers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 13