IM Planontwikkelaar JobTrack.nl Banen PRODUCTMANAGER PRONTO WONEN (M/V) ACCOUNT EXECUTIVE (M/V) DIGITALE DUIZENDPOOT (M/V) COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Rotating equipment Engineer E/l Engineers Designers Piping Engineers Designers Piping Werkvoorbereiders Piping Tekenaars Maintenance manager Kijk ook op PZC Zaterdag 17 november 2007 I 1 3 Fï INTERNATIONALE bT MEUBEL GROEP Euretco Wonen B.V. levert diensten aan zelfstandige ondernemers die zip gespecialiseerd in meubelen, woningtex- tiel en slapen. Euretco Wonen is een businessunit van de Euretco-Groep. Het biedt aangesloten ondernemers on der andere inkoopvoordeel, regelt het betalingsverkeer en maakt gezamenlijke promobe mogelijk. Maar ook biedt Euretco Wonen deskundig advies over bijvoorbeeld financiën, juridische kwesties en winkelinrichting. De branches waarin Euretco Wonen acteert zijn constant in beweging en trendgevoelig. Binnen Euretco Wonen heerst een infor mele cultuur waar deskundigheid wordt gecombineerd met flexibiliteit, creativiteit en gevoel voor ondernemerschap. Bij Euretco Wonen B.V., is binnen de Internationale Meubel Groep (PROIMTO WONEN) de vacature vrijgekomen: □oei van de functie: Het coördineren en begeleiden van het inkooptraject van A tot Z voor Pronto Wonen. Functie-inhoud: het in samenwerking met de inkoopcommissie ontwikkelen en samenstellen van een collectie en het coördineren en begeleiden van alle bijkomende commerciële werkzaamheden; het fungeren als aanspreekpunt voor leveranciers en vraagbaak voor ondernemers (met betrekking tot het inkooptra ject); het beheren en bewaken van het collectieraamwerk het zorgdragen en bewaken van de vastgestelde marge doelstellingen; het regelmatig bezoeken van (inter)nationale beurzen, ondernemers en leveranciers en het onderhouden van relaties; het toezien op de naleving van afgesloten inkoopovereenkomsten: het fungeren als intermediair tussen ondernemers en leveranciers (troubleshooter); het intensiveren van contacten met de Duitse inkooppartner; het bewaken en uitvoeren van gemaakte afspraken met ondernemers en leveranciers; het volgen en in kaart brengen van marktontwikkelingen; inventariseren en analyseren van het leveranciersaanbod, waaronder het selecteren aancragen van potentiele leveranciers, onderhandelen over en vastleggen van prijzen, condities en overige leveringsvoorwaarden met leveranciers in opdracht van en/of in samenwerking met de inkoopcommissie; het beoordelen van kwaliteitssystemen van bestaande en nieuwe leveranciers; het maandelijks rapporteren aan de directie; het bijdragen aan een verhoging en/of verbetering van ons serviceniveau Functie-eisen: hbo-niveau relevante werkervaring van minimaal 5 jaar productkennis is een vereiste onderhandelingsvaardig en doelgericht communicatief geen 9 tot 5 mentaliteit teamplayer groot incasseringsvermogen goede mondelinge beheersing van het Duits en Engels goede beheersing van Windows en Officepakket Bij Euretco Wonen B.V., is binnen de Internationale Meubel Groep (IMG) de vacature vrijgekomen: Doel van de functie: Het formuleren van een communicatieplan en het initiëren, begeleiden en bewaken van de reclame-uitingen ten behoeve van de formules INhouse, Antonio Ricci en Siesta Slapen. Functie-inhoud: marketing- en communicatieplannen van de betreffende formules formuleren; promotiebudgetten/begrotingen van de betreffende formules opstellen en bewaken, diverse reclame-uitingen begeleiden en coördineren; presentaties voor ondernemers(groepen) verzorgen; pro-actief anticiperen en reageren op wensen van ondernemers en interne partijen; contacten met de leveranciers (reclamebureaus, fotostudio, stylisten, webdesigners, media, etc.) onderhouden; financiële projectplanning inclusief voor- en nacalculatie. Functie-eisen: hbo-niveau bij voorkeur NIMA-A/SRM-A praktische instelling met creatieve geest minimaal 3 |aar relevante ervaring geen 9 tot 5 mentaliteit teamplayer groot incasseringsvermogen kennis van het MS office pakket en internet communicatief vaardig stressbestendig en accuraat bekendheid met de meubelbranche is een pré DTP/TRAFFIC/W2P/BEELDBANK/INTERNET CMS Doel van de functie: Het verzorgen van een optimaal relatiebeheer met leveranciers en het begeleiden van grafische ontwerpen/producties en de administratieve taken daarvan. Functie-inhoud: uitwerken van grafische ontwerpen organiseren van optimale afstemming tussen DTP-ers, projectleiders en de ontwerp/concept verantwoordelijkheden mede verantwoordelijk voor het opstellen en aanvragen van offertes, onderhandelingen met leveranciers en budgetbe waking beheren van relaties voor productietechnische zaken met drukkers, lithografen en opdrachtgevers zorgdragen voor de archivering, orderadministratie en bijhouden van de beeldbank, W2P applicatie/internet CMS Functie-eisen: mbo- opleidingsniveau (richting grafische technieken) minimaal 5 jaar ervaring ruime kennis van het vakgebied, gangbare software en grafische productieprocessen Indien je aanvullende informatie wenst over deze functie neem contact op met Rudi Van Der Eist, Marketing S. Communicatie Manager IMG, tel. 076-5798128, r.van.der.elst@euretco.net goede communicatieve vaardigheden, kostenbewust en enige calculatie ervaring werkt planmatig en kan zowel zelfstandig als in teamver band werken onder tijdsdruk Bij Euretco Wonen B.V., is binnen de Internationale Meubel Groep (PROFIJT MEUBEL) de vacature vrijgekomen: Doel van de functie: Het bieden van commerciële, administratieve en secretariële ondersteuning aan de formulemanager en productmanager van Profijt Meubel Nederland Functie-inhoud: Verwerken weekomzetten in omzetoverzicht dat wekelijks wordt verstuurd Opstellen en verzorgen van berichten en informatie op Winkelfocus Ledenvergaderingen en importdagen notuleren Versturen, doorbelasten en bestellen van POS-materialen Verzorgen van algemene archivering, correspondentie en mailing Nakijken van de folder op teksten, prijzen en afmetingen Telefonisch aanspreekpunt voor vestigingen, ondernemers en leveranciers Zorgen dat wijzigingen worden doorgevoerd op de website (prijswijzigingen, collectiewijzigingen etc.) Ondersteunen van de productmanager Hieronder vallen: -Uittypen en versturen groepsorders op WF plaatsen -Uittypen en versturen contracten op WF plaatsen -Mutaties prijsbladen controleren op fouten en volledigheid archiveren -Nieuwe prijsbladen controleren op fouten en volledigheid archiveren -Prijskaarten maken Functie-eisen: Commercieel en klantgericht Stressbestendig Goede contactuele eigenschappen Zelfstandig Accuraat Enthousiast Flexibele instelling Opleiding MBO+ niveau Goede tot zeer goede beheersing van Windows en het office pakket De vaardigheid om nieuwe software snel te beheersen Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Redelijke beheersing van de Engelse en Duitse taal Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u richten aan Euretco B V., afdeling Personeel Organisatie, t a v Hans Absen. Postbus 3254. 4800 ME Breda of e-mailen naar absen@euretco net Voor meer informatie over IMG en haar formules, www.internationalemeubelgroep.eu heppyliving AKDEEbv. engineering detacher zoekt voor diverse projecten op kantoor en bij relaties in de regio's Zeeland en NW Brabant Ervaring met AutoCad, INtools of Autoplant is een pre Tel.. 0164-242305 fax 0164-265450 Postbus 431 4600 AK Bergen op Zoom E-mail dvdhooven@ardee.nl www.ardee.nl Wegens sterke groei van het aantal projecten is uitbreiding van het huidige personeelsbestand op korte termijn noodzakelijk. Daarom zoeken wij een: Bedrijf Arcus Projectontwikkeling B.V. is een zelfstandig opererende vastgoedontwikkelaar, gevestigd te Goes. Commercieel vastgoed, reguliere woningbouw en recreatief vastgoed worden gerealiseerd op basis van de doelstelling. 'Het ontwikkelen en realiseren van kwalitatief hoogwaardige en rendabele vastgoedprojecten waarbij maximaal wordt tegemoet gekomen aan de wensen van alle partijen die bij het project betrokken zijn. In dit proces streeft Arcus in nauwe samenwerking met de gemeentelijke en provinciale overheden naar een optimaal product voor haar eindgebruikers.' In de afgelopen jaren heeft Arcus een zeer sterke groei (projecten en personeel) doorgemaakt, die zich ook in de komende jaren zal doorzetten. Rol Planontwikkelaar De Planontwikkelaar is de spil bij het (laten) opstellen van vastgoedplannen. Hij coördineert op een inventieve manier het opstellen en voorbereiden van visies, plannen, achtergrondonderzoeken en bestemmingsplannen en begeleidt de noodzakelijke (planologische) procedures. Op een creatieve wijze weet hij de doelstellingen van Arcus te combineren met de publieke wensen en beleidsdoelen van gemeenten. Werkzaamheden Planontwikkelaar Is verantwoordelijk voor de projectcoördinatie van meerdere vastgoedprojecten; Stelt haalbaarheidsonderzoeken op voor nieuwe plannen; Bewaakt de voortgang van de ontwikkelprocessen en signaleert tijdig problemen en vertragingen; Voert structureel overleg met de diverse betrokken overheden: Coördineert de werkzaamheden van ingeschakelde adviseurs, stedenbouwkundigen en planologen; Coördineert achtergrondonderzoeken (onder meer bodem, flora/fauna, archeologie) en vertaalt de resultaten in planuitgangspunten; Stuurt vanuit zijn brede inhoudelijke achtergrond de ontwikkeling van visies en plannen; Onderzoekt en initieert bestemmingsplanwijzigingen; Draagt zorg voor het correct voorbereiden en doorlopen de noodzakelijke (vergunningen-)procedures. Functie-eisen Planontwikkelaar Minimaal HBO-niveau met minimaal enkele jaren relevante werkervaring in een vergelijkbare functie; Resultaatgerichte en enthousiaste werker; Flexibele instelling met gevoel voor prioriteit; Uitstekende managementcapaciteiten: Gestructureerde werkwijze: Gedegen kennis van projectmanagement in relatie tot de planontwikkeling van vastgoedprojecten; Kennis en ervaring met planologische, m.e.r.- en vergunningenprocedures; Kennis van (bestuurlijke) processen met betrekking tot de ruimtelijke ordening; Op de hoogte van de recente (beleids-)ontwikkelingen in de ruimtelijke ordening en woningmarkt; Een uitgebreid netwerk bij de (semi-)overheidsinstellingen en adviseurs in Zuidwest Nederland is een nadrukkelijke pré. Algemeen Zelfstandige fulltime functie met veel interne en externe contacten, binnen een collegiaal team. Wij bieden een marktconform salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Kijk voor meer informatie op onze website www.arcusprojectontwikkeling.nl. Solliciteren kan vóór 3 december 2007 bij voorkeur per e-mail of per post t.a.v. de directie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Piet Heinstraat 35, 4461 GL Goes of infq@arcusprojectontwikkeJing.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 93