Q JobTrack.nl Senior System Engineer Monteur Telecom BRANDWEER Kijk ook op i PZC Zaterdag 17 november 2007 I 11 DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Binnen Network Operations kennen we de afdeling Telecom Networks. Deze afdeling beheert datanetwerken en levert netwerkdiensten aan interne klanten en aan zakelijke opdrachtgevers. Binnen deze afdeling, met standplaats Vlissingen (Vrijburg) bestaat de vacature voor een fulltime Senior System Engineer. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Klanten op professionele wijze helpen en collega's aansturen bij het oplossen van storingen. - Het zelfstandig en in teamverband engineeren, voorbereiden en uitvoeren van projecten. - Vragen vanuit afdeling Sales beoordelen en deze vertalen naar operationele acties. - Het opstellen en implementeren van ontwerprichtlijnen, werkinstructies en voorschrijven van te gebruiken materialen. - In bedrijf nemen van voornoemde netwerkdiensten en voorkomende storingen oplossen. - Jezelf op de hoogte houden van de ontwikkelingen in de techniek en markt en het doen van voorstellen omtrent invoeren van nieuwe technieken. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Een afgeronde hbo-opleiding richting informatietechniek/telematica/informatica. - Relevante werkervaring, aangevuld met specifieke vakopleidingen (MCSE/CCNA). - Ervaring met projectmatig werken en aansturen van projectteams. - Analytisch sterk, pro-actief, overtuigingskracht en in staat om helder en duidelijk te communiceren naar zowel klant als collega. - Resultaatgedreven en klantgericht. - Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: André Meulmeester, Manager Telecom Networks, telefoon (0118) 88 36 61. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SËj tarA -TL, DELTA N.V. Postbus 50148 14330 KA Middelburg T: (0118) 88 20 00 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl Binnen deze afdeling, met standplaats Vlissingen (Vrijburg) bestaat tevens de vacature voor een fulltime Monteur Telecom. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Voorbereiden en uitvoeren van montagewerkzaamheden. - Assisteren en uit handen nemen van werkzaamheden van technici en engineers. - Zelfstandig verrichten van onderhoud en service werkzaamheden. - Het installeren, programmeren en testen van netwerkapparatuur. - Correct verwerken van installatiegegevens in onderhoudscomputersysteem. - Bijdragen aan technische verbeteringsvoorstellen vanuit eigen discipline. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Vbo-mbo niveau, kennis en ervaring op het gebied van elektrotechniek en/of data- en telecommunicatie en CAI-netwerken. - Relevante werkervaring, aangevuld met vakgerichte opleidingen. - Flexibel, nauwkeurig, zelfstandig, maar kan ook goed werken in teamverband. - Je hebt een professionele, klantgerichte werkhouding en zorgt voor een veilige werkomgeving. - Bereid om werkzaamheden buiten normale werktijd te verrichten. - Klantgericht, resultaatgericht en initiatiefrijk. Salarisindicatie Een maximum salaris van 2.357,00 bruto per maand. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met: André Meulmeester, Manager Telecom Networks, telefoon (0118) 88 36 61. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een markconformsalaris, aangevuld met een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Interesse? Ben je geïnteresseerd in één van deze vacatures, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen twee weken na verschijning van de advertentie. Indien je solliciteert naar aanleiding van onze vacature Senior System Engineer in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 171107-PZ-3055 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 171107-BN-3055. Indien je solliciteert naar aanleiding van 'onze vacature Monteur Telecom in de PZC, graag je sollicitatie voorzien van vacaturecode 171107-PZ-0166 en naar aanleiding van BN/De Stem vacaturecode 171107-BN-0166. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van de Backoffice van de afdeling HRM. Wij geven de voorkeur aan solliciteren per e-mail. fjsae mts'SS DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, (digitale) radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Planner Industriële Reiniging De divisie Milieu van DELTA levert een integrale aanpak voor afvalmanagement en milieudiensten. Daarnaast biedt deze divisie een breed scala aan zakelijke oplossingen voor uiteenlopende milieuvraagstukken. Het onderdeel Industriële Reiniging houdt zich bezig met het industrieel reinigen van tanks en procesinstailaties. Binnen de Business Unit Industriële Reiniging van DELTA Milieu, met als standplaatsen Rotterdam en Bergen op Zoom, bestaan twee vacatures voor een fulitime Planner Industriële Reiniging. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Zorgdragen voor het tijdig en correct plannen van mensen en materieel, zowel op de korte als lange termijn. - Correct afhandelen van de administratie. - Zorgdragen en aanleveren van de vereiste documenten. - Documenteren en rapporteren van informatie aan de hand van de door jou opgestelde managementinformatie aan bedrijfsleider/operationeel manager. - Periodiek overleg voeren met bedrijfsleiders, projectleiders en technische dienst inzake de inzet van mensen en materieel. - Streven naar een continue optimalisatie van de inzet van het beschikbare materieel en onze mensen. - Registreren en beoordelen van de gewenste inzet van mensen, productiemiddelen, transport en materiaal en bewaakt de termijnen hiervoor. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Mbo+ werk- en denkniveau (meao, werktuigbouw of administratieve en/of technische affiniteit). - Aantoonbare ervaring in de industriële dienstverlening. - Affiniteit met transport en logistiek. - Ervaring met geautomatiseerde systemen. - Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden met overtuigingskracht. - Nauwkeurig en initiatiefrijk. - Resultaatgericht, klantgericht en zelfstandig doch wel een teamspeler. - Geen "acht tot vijf" mentaliteit, stressbestendig, kosten-, kwaliteits- en keten bewust. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Raymond Winterswijk, Manager Operations IR, telefoonnummer 06-535^1^52. leel and 4* Voorkomen Voorbereiden Verhelpen Verbeteren Verbinden Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Kom werken bij de brandweer! Wij zoeken een: Enthousiaste HBO'er voor de functie officier pro-actie/preventie met mogelijke doorgroei naar de functie van bureauhoofd (Standplaats Goes, op basis van 36 uur per week) Specialist brandpreventie (Standplaats Borsele, op basis van 18 uur per week) Kijk voor de volledige vacatureteksten op: www.vrzeeland.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan voor 1 december 2007 een brief met CV. Richt je brief aan onderstaand adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie, DELTA Milieu, Postbus 1^5, A530 AKTerneuzen of per mail aan: pomilieu@delta.nl DELTA Milieu Postbus/4I45 A530 AK Terneuzen T: (0115) 67 88 00 E: pomilieu@delta.nl www.delta.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 91