Commercieel talent opgelet ^Creyf's JS0HM1SS1I185?# i t fSS§§ te^Maiii^5i^lrr1yanformfat! - Garage Verbrugge b.v. MONTEURS BANKWERKER LASSER WERKPLAATSCHEF O JobTrack.nl O Intercedent m/v Voor meer vacatures kijk op: www.ask-romein.com 1 O I Zaterdag 17 november 2007 PZC Kijk ook op i Met 90 vestigingen door heel het land zorgt Creyf's Uitzendbureau er dagelijks voor dat duizenden uitzendkrachten aan het werk zijn bij onze opdrachtgevers. Dat doen we met zo'n 400 enthousiaste en ondernemende collega's die deel uitmaken van een ambitieuze en dynamische organisatie, waar je meer van mag verwachten. Voor onze vestiging in Goes zijn wij op zoek naar een enthousiaste: Waarom zoek jij ons? Je vindt het boeiend om contact te houden met onze bestaande relaties en nieuwe opdrachtgevers binnen te halen. Je bent op zoek naar een dynamische, uitdagende en afwisselende functie waarbij je in contact komt met veel verschillende mensen. Je werkt graag voor een werkgever waar ruimte is voor jouw inbreng en creativiteit. Je wilt graag dat jouw prestaties goed worden beloond d.m.v. een aantrekkelijke bonusregeling. Je vindt het belangrijk dat er binnen een bedrijf voldoende ruimte is voor eigen ontwikkeling en opleiding. Waarom zoeken wij jou? Jij vindt het een uitdaging om kandidaten en opdrachtgevers op een professionele wijze bij elkaar te brengen. Jij bent commercieel gedreven, hebt een winnaarmentaliteit en wordt gestimuleerd door het werken met targets. Jij bent een communicatief talent. Jij bruist van energie en bent ondernemend. Jij bent stressbestendig, werkt in een hoog tempo en kunt uitstekend tegen hectiek. Jij hebt hbo werk- en denkniveau en bij voorkeur een jaar commerciële werkervaring. Pas jij bij Creyf's? Kijk op www.creyfs.nl of wij ook bij jou in de buurt op zoek zijn naar nieuwe collega's en mail je cv en motivatie naar recruitment@creyfs.nl. Meer informatie over de functie, de mogelijkheden en de organisatie? Kijk dan op www.creyfs.nl, of neem contact op met Femke Meijer, recruiter, op nummer (073) 687 25 52. Creyf's Uitzendbureau, afdeling recruitment Stationsweg 21, 5211 TV 's-Hertogenbosch Tel.: (073) 687 25 52, recruitment@creyfs.nl Van ons mag je meer verwachten www.creyfs.nl Onderdeel van USG People UITZENDBUREAU Voor onze locatie in Vlissingen zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandidaten voor de functie van: Functie U bent verantwoordelijk voor het zorgdragen voor een vloeiend productieproces in onze werkplaats. Tot uw takenpakket behoort onder andere: vervangen productieleider bij diens afwezigheid, coördineren productiewerkzaamheden, afdelingsplanning, toezien op handhaving van orde netheid en veiligheid arbeidsomstandigheden, troubleshooting, voortgangscontrole, waarborging efficiëntie productiviteit, kwaliteitswaarborging, productiegerichte budgetbeheersing, monitoring omtrent ziekteverzuim productie medewerkers in samenwerking met P&O. Binnen deze functie stuurt u een groep van ongeveer 15 vaste productiemedewerkers en 15 ingeleende krachten aan. Profiel U heeft inmiddels zo'n 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie in de metaalindustrie. U bent in het bezit van een technische opleiding op MTS-niveau. Daarnaast bent u initiatiefrijk, kritisch, beschikt u over een hands-on mentaliteit en kunt u goed zelfstandig functioneren. Werken in een gevarieerde en uitdagende functie binnen een uniek bedrijf? ASK Romein biedt u aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Contact Marjolein Schuurmans, Personeelsadviseur, Postbus 1013, 4700 BA te Roosendaal. E-mailen heeft onze voorkeur: m.schuurmans@ask-romein.com. Voor meer informatie over de functie kunt u desgewenst bellen met Hans Schoonen (Vestigingsmanager Vlissingen), telefoon 06-20619558. Voor algemene vragen kunt u terecht bij Marjolein Schuurmans, telefoon 0165 750 300. U kunt ook onze website raadplegen www.ask-romein.com '933 - 2008 De Nederlandse Bond van Vogelliefhebbers is een vrijwilli gersorganisatie met ca. 30.000 leden. Bij de bond zijn 600 plaat selijke afdelingen aangesloten. Het bondsbureau in Bergen op Zoom zorgt voor de professionele ondersteuning van de bond en de bestuurders. Tevens worden er jaarlijks 1,5 miljoen vogelringen gemaakt t.b.v. de leden. Het bondsbureau telt 6 medewerkers. De dagelijk se leiding van de bond berust bij het hoofdbestuur; de bondsraad heeft een wetgevende en con trolerende taak. NEDERLANDSE BOND VAN VOGELLIEFHEBBERS te Bergen op Zoom. Wij zoeken kandidaten voor de functie van HOOFD VAN HET BONDSBUREAU (m/v) De taak: - het geven dagelijkse leiding aan het bondsbureau, waarbij een efficiënte inzet van mensen en middelen een belangrijk aspect is - het ondersteunen van de vrijwillige bestuurders van de bond, door het functioneren als secretaris van het hoofdbestuur, bondsraad en algemene vergadering - het verzorgen van de noodzakelijke verbindingsfunctie tussen bestuur en bondsbureau - het voeren van de financiële administratie - het voeren van correspondentie - het verstrekken van informatie aan leden en plaatselijke bestuurders Wat wij vragen iemand, - die heeft laten zien op een natuurlijke manier leiding te kunnen geven aan een kleine groep mensen - die het een uitdaging vindt om de bond en de bestuurders van de bond zo goed mogelijk te laten functioneren - met een financiële en administratieve achtergrond Wat wij bieden: - Een full time functie, die met een grote mate van vrijheid kan worden ingevuld - een klein goed ingewerkt team - een goede beloning U kunt nadere informatie over deze functie krijgen bij de heer Henk Marinus, voorzitter van de bond, telefoon 0516-542642 of bij de heer Loek Bertina, secretaris, tel. 070 - 3294383. Veel informatie over onze organisatie kunt u vinden op onze website www.nbvv.nl Het personeel wordt bij de selectieprocedure betrokken. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Sollicitaties kunt u zenden aan de secretaris, Middenstede 237, 2543 TK Den Haag. Garage Verbrugge is een onderneming met 45 medewerkers. De bedrijfs wagenafdeling is dealer van DAF trucks en MAXUS bestelwagens. Verder repareren en onderhouden wij havenequipement, alle getrokken materieel, opbouwen, laad - loskleppen, airconditioning en alarmsystemen. De personenwagenafdeling is dealer van Daihatsu en verkoopt en onder houdt daarnaast BMW personenwagens en andere merken. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn we voor onze afdeling bedrijfswagens op zoek naar: Opleiding of ervaring: niveau LTS/MTS autotechniek Functie eisen: In staat zijn zelfstandig reparatie- en onderhoudswerkzaam heden uit te voeren. Kennis van hydrauliek en pneumatiek. Bij voorkeur APK keurmeester zware voertuigen. Opleiding of ervaring: niveau LTS/MTS Functie eisen: In staat zijn zelfstandig reparatie- en onderhoudswerkzaam heden uit te voeren. In het bezit van lasdiploma's. Wij bieden een prettige werksfeer, een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse of wilt u meer informatie, neem dan kontakt op met onze aftersales manager: Eric Temmerman. 0115-681237 of 06 22 66 08 03 Wilt u mailen, doe dit naar: eric.temmerman@verbrugge.nl Een schriftelijke reactie kunt u richten aan: Garage Verbrugge B.V. Postbus 530 4530 AM Terneuzen Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen tel.: 0115-681200 www.qaraqeverbruqqe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 90