dtp-er m c jtfion VESTIGINGSMANAGER DETACHERING Van Velzen b.v. vakbekwame (m/v) [Werk in uitvoering] 1 Traffic Service Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Van Strien bv Chef Receptie Zorg jij voor personeel? HUMARES GROEP I Zaterdag 17 november 2007 PZC Kijk ook op giJobTrack.nl Wij vragen met spoed: Drukkerij en Boekhandel van Velzen BV is een grafisch offsetbedrijf met 20 medewerkers met als voornaamste werkgebied Midden- en Oost Zeeland en West-Brabant. Binnen ons bedrijf vervaardigen wij alles op drukwerkgebied, van adreskaartjes tot full colour folders. Daarnaast verzorgen wij diverse uitgaven van week- en kerkbladen. Tot je taken gaan behoren: - opmaken en vormgeven van alle soorten drukwerk - bij gebleken geschiktheid assisteren netwerkbeheer Functie-eisen: - voltooide middelbare (grafische) opleiding - grafische praktijkervaring is noodzakelijk - kennis en ervaring met Adobe CS2, QuarkXPress en pdf - kennis van automatisering is een pre - flexibele instelling - bereidheid tot het volgen van vakgerichte cursussen - bij voorkeur wonend in de regio of bereid zijn er zich te vestigen Wij bieden je: - beloning conform CAO-Grafimedia - een 36-urige werkweek - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties met c.v. binnen 10 dagen richten aan de directie van Drukkerij Boekhandel van Velzen BV, t.a.v. de heer L.J. Meeuwsen, Postbus 4, 4413 ZG Krabbendijke. Mailen mag ook: ljmeeuwsen@velzenbv.nl Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer W. Verschuure (afdeling prepress), tel. 0113 - 501402. DRUKKERIJ BOEKHANDEL Drukkerij: Zuidweg 19 Krabbendijke T 0113-5014 02 VPCO VEERE NOORD-BEVELAND voor bijzonder onderwijs! Het bestuur van de Vereniging voor Protestants - Christelijk Onderwijs Veere Noord-Beveland zoekt voor haar basisschool "De Kamperschouw": twee enthousiaste collega's (m/v) voor zwangerschapsverlof in groep 7 en in groep 8 Het betreft twee tijdelijke benoemingen met allebei een omvang van WTF 0.6957 Groep 7 (ma, di en do) van 7 januari tot en met 25 april 2008. Groep 8 (ma, do en vr) van 17 maart tot en mét 4 juli 2008. Wij vragen iemand die: Kiest voor christelijk onderwijs. Een christelijke levensovertuiging heeft en openstaat voor andere opvattingen. Op enthousiaste wijze met het team, ouders en kinderen wil samenwerken. Flexibel is en goede contactuele eigenschappen bezit. Ervaring heeft in het werken met een bovenbouwklas en dat als een uitdaging ziet. Kennis heeft van het werken op een adaptieve school. Sterk is in klassenmanagement. Wij bieden: Een school met ca. 165 kinderen, verdeeld over 8 groepen. Een enthousiast team dat functioneert op basis van gelijkwaardigheid en dat streeft naar kwali tatief goed onderwijs en de ontwikkelingen in het onderwijs volgt. Een open overlegstructuur met ouders en alle andere betrokkenen bij de school. Duo-partners die je wegwijs willen maken in de klas en in de school. Voel jij je aangesproken? Schrijf dan een sollicitatiebrief bij voorkeur via de mail), waarin je zoveel mogelijk van jezelf en je onderwijsvisie belicht. Je kunt deze brief tot uiterlijk 20 november a.s. richten aan: Joanne Bol (directeur), E-mail: directie@dekamperschouw.nl CBS De Kamperschouw, Nieuwstraat 32, 4493 BD Kamperland Tel: school 0113-376116/privé 0113-403916 Behoefte aan meer informatie? Bel of kom langs! De sollicitatiegesprekken vinden plaats op maandag 3 december a.s. Traffic Service Van Strien is Nederland's grootste aanbieder in tijdelijke verkeersmaatregelen. - Traffic Service Van Strien is voor haar vestiging te Heerjansdam op zoek naar: FULLTIME MONTEUR(S) VERKEERSMAATREGELEN Functieomschrijving Als monteur verkeersmaatregelen zorg je er dagelijks voor dat verkeersafzettingen bij werk in uitvoering op de juiste wijze op de weg worden geplaatst, onderhouden en weer afgevoerd. Je bent dus het grootste deel van je tijd onderweg om tijdens wegwerkzaamheden de verkeersstromen in goede banen te leiden. Functie-eisen Je hebt een diploma op LBO niveau en bent bereid de nodige certificaten te behalen inzake veiligheid. Je hebt een flexibele instelling als het gaat om werktijden en werklocaties. Daarnaast kun je goed zelfstandig werken en beschik je over een rijbewijs B. Onze aanbieding Als je voor Traffic Service Van Strien komt werken, ben je zeker van een leuke job bij de marktleider in tijdelijke verkeersmaatregelen. Het werk is avontuurlijk en uitdagend. Bij deze baan hoort een marktconform salaris en bijbehorende arbeidsvoorwaarden. Solliciteren Interesse? Neem dan snel contact op met de afdeling personeelzaken van Traffic Service Van Strien via telefoonnummer (0418) 637700. of stuur een brief met c.v. naar Traffic Service Van Strien BV, Postbus 132, 5330 AC Kerkdriel. Reacties via email kan ook: pz@tsvs.nl Jurgen Jochims, bedrijfsleider Regio West, telefoonnummer 06-27850247 AMADORE GRAND HOTEL ARION Amadore Hotels Restaurants bestaat uit verschillende horecabedrijven in Zeeland. Het dynamische team van Amadore bestaat uit bijna 200 gemotiveerde en vakkundige medewerkers. Voor Grand Hotel Arion in Vlissingen zijn wij op zoek naar een: Functie omschrijving: U geeft leiding aan een team van ongeveer 8 dag- en nacht receptionisten en kan desgewenst ook in andere Amadore-bedrijven worden ingezet. Functie-eisen: Bij voorkeur heeft u ervaring met het reserveringssysteem Fidelio (Suite 8 en CCM) of een vergelijkbaar systeem Bij voorkeur enige jaren ervaring Gastvriendelijk en resultaatgericht Wij bieden u een jaarcontract voor 38 uur per week. Beloning en voorwaarden cf de horeca-cao. Aanvang in overleg. Interesse? Sollicitaties voorzien van pasfoto (schriftelijk of digitaal) kunt u richten aan: Grand Hotel Arion, t.a.v. de directie Boulevard Bankerf 266, 4382 AC Vlissingen of info@amadore.nl www.amadore.nl Wij zoeken voor onze vestiging in Vlissingen een resultaatgerichte collega met ambitie die graag de leiding neemt en bij wie het ondernemen in de bloedbanen zit Je functie: Je geeft op inspirerende wijze leiding aan je vestiging. Je neemt het initiatief in de ontwik keling van de commerciële activiteiten. Daarmee ben je een voorbeeld voor je medewer kers, die je stimuleert en motiveert om de beoogde doelstellingen te behalen. Je realiseert je dat een goede werksfeer de basis is voor een efficiënte organisatie. Als meewerkend voorman/vrouw steek je zelf ook graag de handen uit de mouwen. Je zorgt voor een soepele organisatie en een vlekkeloze administratie. Je bent eên graag geziene en volwas sen gesprekspartner voor het regionale bedrijfsleven. Door goede advisering en een proactieve insteek maak je jezelf bij hen onmisbaar. Naast onze Local for Local activiteiten bert je actief betrokken bij een doelgerichte invulling van aanvragen op basis van ons unieke Distance Matching concept. Hiervoor worden nauwe contacten onderhouden met de eigen wervingskantoren in ondermeer Duitsland, Polen en Portugal. De functie eisen: Naast een opleiding op HBO-niveau beschik je over leiderschap en heb je commerciële werkervaring en een dienstverlenende instelling. Mensen werken graag met en voor je en je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Je bent besluitvaardig initiatiefrijk en in staat om prioriteiten te stellen. Zowel organisatorisch als commercieel sta je sterk in de schoenen. Je hebt gevoel voor verhoudingen en je communiceert gemakkelijk met opdrachtgevers, vestigingmedewerkers en leidinggevenden. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en je hebt het verantwoordelijkheidsgevoel dat de vestiging de jouwe is. Je beschikt in ieder geval over de kerncompetenties klantgerichtheid, kwaiiteitsgericht- heid en resultaatgerichtheid. Je bent in het bezit van rijbewijs B en woont bij voorkeur in de regio van je vestigingsplaats. Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Ons aanbod: Een intensieve maar uitdagende en zelfstandige fulltime functie in teamverband binnen een professionele, sterk groeiende internationale organisatie met goede primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden. Je krijgt de beschikking over een auto van de zaak. Persoonlijke ontwikkeling en de groei van de organisatie gaan bij ons hand in hand. Daarom bieden wij een intensief inwerktraject en diverse opleidingen en trainingen binnen de Humares Academie (Humac). Solliciteren: Ben jij de resultaatgerichte collega met ambitie die wij zoeken, stuur dan je reactie, voorzien van een recent curriculum vitae en pasfoto naar: MainTec Contracting B.V. T.a.v. mevrouw Ramona (R.M.) Peters, recruiter Postbus 88,6710 BB Ede e-mail: ramona@humares.com Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Willie van tel. 0318 - 439870 of bezoek onze website: www.maintec.nl bedrijfsdirecteur, MainTec Contracting is een VCU-gecertificeerde werkmaatschappij van de Humares Groep, gespecialiseerd in het uitzenden en detacheren van technisch vakpersoneel, MainTec Contracting opereert vanuit een landelijk netwerk van meer dan 20 vestigingen. onderdeel van de UITZENDEN - DETACHEREN - OUTPLACEMENT - WERVING SELECTIE - PAYROLLING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8