Heksenwiel ZORGMANAGER M/V banen JobTrack.nl SOFTWARE ENGINEER 0OMO Scholengroep Bergen op Zoom e.o., Bergen op Zoom biologie Nederlands Duits financieel medewerker 8 I Zaterdag 17 november 2007 PZC Kijk ook op WONEN, ZORG EN WELZIJN BIJEEN Woon-zorgcentrum Heksenwiel speelt in op de hedendaagse behoeften van senioren (55+). De bewoners wonen volledig zelfstandig in een van de 156 appartementen. Een team van circa 70 enthousiaste medewerkers staat, indien nodig, garant voor de verzorging en verpleging van deze bewoners. Woon-zorgcentrum Heksenwiel is een innovatieve, zich steeds ontwikkelende organisatie, die er in samenwerking met Aeneas, SOB en Thuiszorg Breda naar streeft om als eerstelijns zorg centrum een belangrijke wijkfunctie te realiseren in de wijk Haagse Beemden Noord. In verband met het vertrek van de huidige zorgmanager zijn wij op zoek naar een voor een dienstverband van 32 - 36 uur per week Functie-inhoud Als zorgmanager bent u verantwoordelijk voor de kwaliteit van de zorg- en dienst verlening binnen de instelling. U bent in samenwerking met de staffunctionaris kwaliteit beleid mede verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren c.q. implementeren van het zorg- en organisatiebeleid alsmede het kwaliteitsbeleid. U bent budgetverantwoorde lijk. Ook voert u een efficiënt personeelsbeleid uit en draagt mede zorg voor de conti nuïteit van de organisatie. Binnen deze functie geeft u direct leiding aan 2 teamleiders. U maakt deel uit van het Management Team van Woon-zorgcentrum De Breedonk. Functie-eisen U dient te beschikken over een relevante afgeronde HBO-opleiding en ervaring in de zorg, aangevuld met voldoende managementervaring. Daarnaast heeft u een coachende en resultaatgerichte stijl van leidinggeven. U bent initiatiefrijk, daadkrachtig, praktisch en enthousiast. U beschikt over een stevige persoonlijkheid en bent in staat anderen te inspi reren en de sterke kanten van een team naar boven te halen. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden u een uitdagende functie voor 32 - 36 uur per week. Het salaris voor deze functie is volgens de methodiek FWG vastgesteld in functiegroep 60 van de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. In beginsel zal er een jaarcontract worden aangeboden. Bij goed functioneren en ongewijzigde bedrijfsomstandigheden zal dit contract vervolgens worden verlengd voor onbepaalde tijd. Informatie en reacties Voor nadere informatie over de vacature kunt u contact opnemen met de heer W. Groenewold, Raad van Bestuur, telefoonnummer 076-5654250. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u tot 28 november a.s. richten aan Woon-zorgcentrum De Breedonk, t.a.v. mevrouw A.M. de Graauw, P&O-functionaris, Willem van Oranjelaan 17, 4837 AJ Breda of via e-mail a.degraauw@breedonk.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Radio Zeeland DMP is een internationaal opererend bedrijf dat zich toelegt op ontwerp, fabricage en verkoop van high profile monitoring- en besturingshardware en (klantspecifieke) software voor de beroepsvaart en de luxe jachtenmarkt. Vanuit ons hoofdkantoor te Terneuzen zorgt een team van 27 enthousiaste medewerkers ervoor dat ook onze klanten de vaart erin kunnen houden. Binnen onze organisatie zijn wij op zoek naar een: (m/v) Functie-eisen: Kennis van en ervaring met SCADA HMI. met name National Instruments LabVIEW, eventueel Citect. Kennis van en ervaring met het ontwikkelen van Embedded Software (Firmware) t.b.v. Micro-Controllers (Renesas H8, Microchip PIC. Freescale Coldfire). Enige kennis van Object Oriented Programming met Borland C. Visual C of Borland Delphi, Naast functionaliteit speelt voor het SCADA HMI deel ook vormgeving een grote rol in deze functie. Wij vragen: Een Teamplayer die beschikt over een no-nonsense mentaliteit en een grote mate van zelfstandigheid en bereid is om zo nu en dan (voor korte tijd) op locatie te werken. Hij/zij is flexibel en heeft geen 9 tot 5 mentaliteit. Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift is een vereiste. Wij bieden: Een dynamische, uitdagende en internationale werkomgeving. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en prima opleidïngs- en doorgroeimogelijkheden. Geïnteresseerd? Stuur dan .je sollicitatiebrief met CV naar: Radio Zeeland DMP BV. T.a.v. Mw. A.M. van Rijswijk, Postbus 1070,4530 GB Terneuzen of mail naar a.van.rijswijk@radiozeeland, com Voor meer informatie omtrent deze functie: tel.nr. 0115 645400 Acquisitie naar aanleiding van de;( personeelsadvertentie wordt met op pn/s gesteld Radio Zeeland DMP B.V. Industrieweg 17 4538 AG Terneuzen Merwecombinatie Zeeland B.V. is een ruim 35 jaar bestaand aannemingsbedrijf, actief in grond-, weg- en waterbouwkunde. Door uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's, voor de functie van: grondwerker/rioleerder straatmaker opperman bestratingen Merwecombinatie Zeeland B.V. biedt u een prettige werksfeer, uitstekende arbeids-voorwaarden en geeft u volop gelegenheid voor het volgen van opleidingen. Werkzaamheden worden uitgevoerd conform ISO- en VCA-normering. De werkzaamheden worden voornamelijk uitgevoerd in de regio Walcheren en de Bevelanden. Wanneer u geen [passende) werkervaring heeft, maar wel de juiste motivatie bezit, biedt Merwecombinatie u een loopbaantraject aan. Uw reactie kunt u richten aan: merwecombinatie Postbus 8094, 4330 EB Middelburg Voor inlichtingen kunt u bellen met: Pieter H. Vink, tel. 01 18 - 65 15 86 of 06-51407902 De 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom e.o. bestaat uit het Mollerlyceum en de Roncalli Scholengemeenschap te Bergen op Zoom, het Mollercollege Zuidwesthoek te Ossendrecht/Hoogerheide en het Mollercollege Steenbergen. De scholengroep biedt breed vmbo, havo, atheneum en gymnasium aan, heeft ruim 3140 leerlingen over vier vestigingen en profileert zich als kansenschool. Kenmerkend zijn de kleinschaligheid van de organisatie en de kwaliteit van onderwijs en leerlingbegeleiding. Alle leerlingen krijgen 'onderwijs op maat' 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom is op zoek naar de volgende docenten: schaal LD, 0,6 fte, per 7 januari 2008 voor bepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstverband schaal LD, 1,0 fte, per 18 januari 2008 voor bepaalde tijd tot 1 augustus 2008 schaal LB, 0,8 fte, per 15 november 2007 voor bepaalde tijd tot uiterlijk 1 augustus 2008 Bij een fulltime functie zult u worden belast met maximaal 23 wekelijkse lessen voor de onderbouw havo/vwo en het vmbo. Voor de bovenbouw havo/vwo geldt dat u met maximaal 24 lessen belast zult worden. Naast uw lessentaak zult u voor tenminste 15% van uw jaartaak worden belast met werkzaamheden die passen bij uw talenten, wensen, ambities en omstandigheden (TWA0). Daarnaast is 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom op zoek naar een: schaal 8, 1,0 fte, per 1 december 2007 voor bepaalde tijd met uitzicht op een vast dienstverband Functie-inhoud: - Opstellen van finandële management rapportages - voorbereiden van financiële beleidsvoorstellen - inrichten en bewaken van administratieve procedures - het verrichten coördineren van boekhoudkundige financiële werkzaamheden - sparringpartner voor hoofd ondersteunende diensten Functie-eisen: - (minimaal) MB0+ niveau Informatie: Voor meer informatie over bovenstaande vacatures kunt u voor de vacatures Nederlands en Biologie contact opnemen met dhr. L.J. Veldhuijzen, vestigingsdirecteur Roncalli s.g. Voor de vacature Duits kunt u contact opnemen met dhr. P. Antonissen, vestigingsdirecteur Mollercollege Zuidwesthoek. Voor de vacature financieel medewerker kunt u contact opnemen met dhr. P.C. Kil, hoofd ondersteunende diensten. Solliciteren: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 26 november 2007 richten aan 0M0 Scholengroep Bergen op Zoom, ter attentie van de heer drs. M.J.M. van Loo, voorzitter Centrale Directie, Postbus 471 4600 AL Bergen op Zoom. ons middelbaar onderwijs Strateeg? Blikvanger? Regisseur? Wat is jouw talent? Koppel dat aan je baan bij ons! 0M0 is een school bestuur met 45 scholen voor voortgezet onderwijs in Brabant Iedere leerling willen we het best denkbare onderwijs bieden. Onderwijsinnovatie staat bij ons voorop. Onze unieke CAO daagt medewerkers uit ambi tieus te zijn en talenten in te zetten om het onderwijs van. morgen te geven... Combineer je kennis met talent. www.omo.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 88