yj ui O U t£ LU LU tL Bartei Q JobTrack.nl een INKOPER WERKVOORBEREIDER (m/v) Administratief medewerker (fulltime m/v) COORDINATOR KINDEROPVANG (m/V) I Zaterdag 17 november 2007 PZC Kijk ook op Het Reynaertcollege is op zoek naar enthousiaste collega's (m/v) voor de volgende functies: Stafmedewerker P O voor 0,5 Re De stafmedewerker P&O ondersteunt de directie en het management bij de voorbereiding, ontwikkeling en implementatie van het personeels- en organisatiebeleid. Applicatiebeheerder voor 0,5 Re De applicatiebeheerder draagt zorg voor de verdere implementering en doorontwikkeling van het leerlingenadministratiesysteem Magister. Omdat Magister dit jaar is ingevoerd, ligt er nog een aantal grote taken in het verschiet. Ouders en leerlingen die thuis over Magister kunnen beschikken, docenten die via het internet cijfers kunnen invoeren en absenties kunnen inzien en roosterwijzigingen via het systeem zijn hier voorbeelden van. De applicatiebeheerder komt te werken op de afdeling Administratie waar zich ook de personeels-, financiële en leerlingenadministratie bevindt. Met deze functiegebieden zal intensief worden samengewerkt om een optimaal Magisterresultaat te bereiken. Een docent voor het vak Wiskunde voor 17 lesuren in een LB-functie, waarvan 7 wegens vervanging. Salarisindicatie (bij 1,0 Fte) Stafmedewerker P&O schaal 10 met max. 3441 Applicatiebeheerder schaal 7 met max. 2449 Docent Wiskunde LB functie met max. 3441 Telefonische inlichtingen kunt u tot 26 november a.s. inwinnen bij de rector drs. 3. Reijnders telefoon 0114-381818. Zie ook onze website: www.revnaert.nl U kunt uw sollicitatie richten aan de rector, postbus 32, 4560 AA Hulst of via e-mail rcadm@reynaert.nl vóór maandag 26 november 2007. Het Reynaertcollege is een school op katholieke grondslag voor Gymnasium, Atheneum, Havo, Vmbo en Lwoo met ongeveer 1550 leerlingen en 160 personeelsleden. Het Reynaertcollege is kleinschalig georganiseerd op twee locaties. Hulst is de meest Vlaamse stad van Nederland in de groene long van Zeeuws- Vlaanderen. De historische en bruisende vestingstad biedt een riante en aantrekkelijke woonomgeving in de nabijheid van de cultuursteden Antwerpen, Brugge en Gent. Van Mechelen Lifting Gear B.V. te Halsteren ontwerpt mm en verkoopt onderdelen voor hijsinstallaties zoals VAN mECHELEN kraanblokken, kabelschijven, wartels en spanschroeven. V Jipf-ifi^ gear Belangrijke aspecten van de onderneming zijn flexibiliteit, improvisatie en snelheid. Van Mechelen Lifting Gear B.V. (18 mw.) kent een sterke groei en daarom zoeken wij versterking van onze organisatie. We hebben een vacature voor: Functie: aanvragen/bestellen van materialen, uitbesteden van werkzaamheden, bewaken van levertijden, benaderen van leveranciers, controle op inkoopfacturen, bijhouden inkoopadministratie. Daarnaast diverse andere werkzaamheden voor inkoop en werk voorbereiding. Een uitgebreide omschrijving vindt u op: www.vmliftinggear.com/jobs. Ervaring: (werktuigkundige) technische (V)MBO opleiding met affiniteit tot wtb- productietechnieken, juist kunnen interpreteren van technische tekeningen. Kennis van de Engelse en Duitse taal is noodzakelijk Van Mechelen vraagt van alle medewerkers veel zelfstandigheid. Leeftijd: Er wordt gedacht aan kandidaten tussen 23 en 35 jaar (echter niet limitatief). Salaris: Het salaris en overige arbeidsvoorwaarden worden afgestemd op de kennis, ervaring en kwaliteiten van de kandidaat. Van Mechelen hanteert de CAO voor Metaalbewerkingsbedrijven. Reageren: Indien u zich aangesproken voelt tot deze functie, kunt u een korte brief en c.v. sturen naar: Van Mechelen Lifting Gear B.V., Postbus 83, 4600 AB Bergen op Zoom, t.a.v. de heer K.J. van der Velde of mailen naar keesjan@vmliftinggear.com. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer K.J. van der Velde, telefoon 0164-682 550 of 06-10-278 911. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vo3elaar Vredehof bv Vogelaar Vredehof BV in Krabbendijke is een dynamische groothandel in hardfruit met ca. 95 medewerkers. De activiteiten bestaan uit handel, koeling, verpakking en transport. De producten worden geleverd aan grootwinkelbedrijven en groothandels in binnen- en buitenland. Wij zijn op zoek naar een Werkzaamheden: Na een inwerkperiode zal je taak bestaan uit de bonnenadministratie, opstellen en maken van factu ren, diverse rapportages, verwerken van in- en uitgaande post en- diverse overige administratieve werkzaamheden. Wat verwachten we: - opleiding op Mbo-niveau bij voorkeur een administratieve richting - goede contactuele eigenschappen - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken - kennis van/ervaring met geautomatiseerde systemen - flexibele en accurate instelling - administratieve ervaring is een pré Wat bieden we: - goede arbeidsomstandigheden - salaris, afhankelijk van opleiding en werkervaring, volgens de cao voor de groothandel in AGF - mogelijkheid tot doorgroeien Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Dhr. H.C. van der Meijden, bereikbaar op: telefoonnummer 0113 - 397114 of per mail hermen@vogelaar.com Schriftelijke sollicitaties binnen 7 dagen naar: Vogelaar Vredehof BV - Postbus 50 - 4413 ZH - Krabbendijke Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld KOOS is Kinderopvang op Schouwen-Duiveland, een onderdeel van Het Welzijnshuis. KOOS organi seert opvang voor kinderen. Van de allerkleinsten tot kinderen van 12 jaar, ze zijn allemaal welkom bij KOOS. Met veel zorg, verantwoording en uiteraard met veel plezier zorgt KOOS dat kinderen het naar hun zin hebben. Het aanbod bestaat uit verschillende opvangmogelijkheden; kinderdagopvang, buitenschoolse opvang, gastouderopvang en peuterspeelzalen. Binnen de sector KOOS bestaat een vacature voor een 16 uur per week Functie inhoud: Zorg dragen voor de juiste facilitering aan de locaties van KOOS. Financieel beheer van de locaties. Communicatiekanaal tussen primaire proces en het Management van het Welzijnshuis. Zorgdragen voor kwaliteitsbewaking en - ontwikkeling van het pedagogisch beleid van de sector KOOS. Ontwikkelingen volgen en implementeren op het gebied van WE ontwikkelingen (Voor en Vroegschoolse Educatie). Het ontwikkelinqen van toepasbaar beleid vanuit de wet op Kinderopvanq voor de sector KOOS. Deelname aan het communicatieteam van het Welzijnshuis. Functie vereiste: HBO opleiding als leidinggevende. Bij voorkeur aangevuld met een opleiding tot bevoegd leid(st)er voor Kinderopvang. Aantoonbare coördinerende en leidinggevende kwaliteiten. Inzicht en ervaring in Pedagogische ontwikkelingen Kennis van en ervaring beleidsontwikkeling en veranderingsprocessen. Wat bieden wij: Salariëring conform de CAO Kinderopvang, schaal 9 Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een uitdagende baan in een jonge groeiende organisatie die Kinderopvang vanuit het schouws model neerzet. Wij zoeken iemand die: In staat is om medewerkers te boeien en te binden aan de sector KOOS. Bij voorkeur kennis heeft van de sociale kaart van Schouwen-Duiveland. Het een uitdaging vindt om samen te werken met de andere coördinatoren. Inzicht heeft in de ontwikkelingen in de kinderopvang. Bij voorkeur ervaring heeft in website ontwikkeling en -beheer. Gemakkelijk omgaat met externe contacten. Een actieve bijdrage levert aan het PR-beleid en het neerzetten van PR activiteiten. In staat is om op de juiste wijze decentraal verspreide locaties aan te sturen. Zijn/haar kwaliteiten in wil zetten om collega's te ondersteunen in hun werk. en vooral in staat is om er zorg voor te dragen dat kinderen (en ouders/verzorgers) graag bij KOOS komen. Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Dhr. Hans van Slooten, sec- torhoofd Kinderopvang, 01 1 1-453444 of 06-20744531 Reacties ontvangen wij graag door motivatiebrief en CV voor 30 november 2007 te sturen naar KOOS, afdeling personeelszaken, Postbus 260, 4300 AG Zierikzee of per mail aan m.hendrikse@hetwelzijnshuis.nl Bij gelijke geschiktheid gaat een interne kandidaat voor. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 86