Schoenmaatjes gezocht Zoek, Vind... (Ilensenlinq.nl Familieberichten Een bekende overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! Hansweert: "IJssellaan' Vul een schoenendoos met schoolspullen en cadeaus voor een vriendje ver weg. Voor meer informatie bel met Edukans (033) 46019 42 of kijk op www.edukans.nl On openbare verkoop VRIJWILLIGE VEILING -t6 I Zaterdag 17 november 2007 pzc Hierbij willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van hartelijk medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder en oma Leijntje Lorier-Francke Leeg is haar plaats, maar de herinnering aan haar zal blijven. Kinderen en kleinkinderen Middelburg, november 2007 Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties en kaar ten ontvangen na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van onze zorgzame vader, schoonvader en opa Klaas Cornells de Quelerij hebben ons goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Breskens, november 2007 Omdat het nu eenmaal onmogelijk is iedereen persoonlijk te ^benaderen, willen wij u allen langs deze weg bedanken voor uw getoonde belangstelling, bezoeken, steun, blijken van medeleven en aanwezigheid tijdens de ziekteperiode, na het overlijden en tijdens de afscheidsdienst van mijn echtgenote en onze moeder Ingrid Rijke-de Kort Het is voor ons een grote steun geweest en we zijn u allen hier voor bijzonder dankbaar. C.J. Rijke Francien en Simone Familie de Kort Familie Rijke Pieternella van Maldegem-van Sluijs De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van Pie hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Pie in haar leven voor zo velen veel heeft betekend. Daarom willen wij u hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Zoutelande, november 2007 Familie van Maldegem Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze zeer lieve en altijd zorgzame moeder en oma Johanna Laurina de Visser-Wondergem zeggen wij u hartelijk dank. Het is ons tot steun geweest. Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, november 2007 4 koopwoningen Indeling: Op de begane grond een entree, de woonkamer met open keuken, bijkeuken, toilet en een berging. Op de eerste verdieping bevinden zich aan de overloop drie slaapkamers en een badkamer. De indeling van de tweede verdieping wordt geheel open gelaten. De tuinen van de woningen bevinden zich op het zuiden. Het bruto vloeroppervlak van de woningen is circa 142 m2 en de bruto inhoud is circa 387 m3. De percelen variëren van circa 162 tot 323 m2. Prijzen vanaf 192.500,- v.o.n. A Vraag vnjbliivend de A"/ verkoopbrochure aan. Bezoekadres: Heinkenszand, Van der Biltplein 4, tel. 0113-396461. Postadres: Postbus 30, 4450 AA Heinkenszand. E-mail: info@renbwonen.nl www.renbwonen.nl Kinderen in Nederland vullen een schoenendoos met schoolspullen, toiletartikelen en speelgoed. De prachtig versierde dozen paan naar leeftijdgenootjes in een arm land als een persoonlijk en concreet gebaar van betrokkenheid. Blijf op de hoogte! Docenten kunnen lesmateriaal downloaden en gratis dagbladen bestellen via: www.krantindeklas.nl te Westkapelle Op vrijdag 7 december om 14.00 uur zal op verzoek van de Gemeente Veere door Janse de Jonge a van Wouwe Netwerk Notarissen te Middelburg een vrijwillige openbare verkoop worden gehouden in 'Westkapelle Herrijst' aan de Markt te Westkapelle. Het navolgende registergoed zal ter openbare verkoop worden aangeboden: Het halfvrijstaande woonhuis met berging, erf en tuin. Torenstraat 40 te 4361 CV Westkapelle, kadastraal bekend gemeente Westkapelle, sectie B, nummer 6549, groot 2 are 99 centiare; Wagenaarstraat 1 4331 CX Middelburg T (0118) 65 96 00 E middelburg@jmwnotarissen.com www.jmwnotarissen.com Het registergoed wordt bij inzet en afslag in één zitting geveild. Het registergoed moet overeenkomstig het ter plaatse geldende bestemmingsplan gebruikt worden voor permanente bewoning. Bezichtigingen: - zaterdag 24 november van 10.00 tot 12.00'uur. -vrijdag 30 november van 16.00 tot 18.00 uur. - vrijdag 7 december van 12.45 tot 13.45 uur Van toepassing zijn de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Het is niet mogelijk vooraf een onderhands bod uit te brengen. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met Janse de Jonge Et Van Wouwe Notarissen, Wagenaarstraat 1, 4331 CX Middelburg: Ad Lampert, telefoon (0118) 65 96 12 e-mail al@jmwnotarissen.com. Zie de website www.veilingbiljet.nl voor meer gegevens over deze registergoederen. Daar vindt u ook uitgebreide informatie over bezichtigingen en de veilingprocedure. Op de website kunt u tot kort voor de veiling zien of de gegevens gewijzigd zijn en of de veiling doorgaat. Op de website vindt u de veilingvoorwaarden die gelden voor het desbetreffende registergoed. U kunt deze ook inzien bij de veilingnotaris. OQSTiNGA HASE Ammerlaan Platier notarissen ZANDWEG 9 TE KRUININGEN Op donderdag 13 december a.s. om 15.30 uur in "Ons Dorpshuis Kruiningen", zal ten overstaan van één van de notarissen verbonden aan Oostinga Hage Ammerlaan Platier Notarissen te Goes, dan- wel een waarnemer, worden geveild, in één zitting bij inzet en afslag: De royale woonboerderij, gelegen aan de Zandweg 9 te Kruiningen, uitmakende een gedeelte van het perceel kadastraal bekend gemeente Kruiningen sectie G nummer 2249, ter grootte van ongeveer 00.17.50 ha. Op de veiling zullen van toepassing zijn de algemene veilingvoorwaarden 1993 alsmede de bijzon dere veilingvoorwaarden, zoals zullen worden vastgesteld door Oostinga Hage Ammerlaan Platier Notarissen. De inzetpremie bedraagt 2%. Deze prachtige en zeer royale woonboerderij met een totale inhoud van maar liefst 1610 m3, zal te bezichtigen zijn op de volgende kijkdagen: vrijdag 30 november a.s. 15.00 -16.30 uur, vrijdag 7 december a.s. 15.00-16.30 uur, zaterdag 8 december a.s. 10.00-12.00 uur, donderdag 13 december 14.30-15.15 uur. Tijdens de kijkdagen zullen medewerkers van Neeskens Makelaars aanwezig zijn om u uitgebreid rond te leiden. Voor informatie over de feitelijke situatie en staat van het pand kan contact opgenomen worden met Neeskens Makelaars te Yerseke, de heer M. van leperen, (tel. 0113- 57 31 00, e-mail: c.m.van.iepe ren neeskens.com). Voor informatie over de wijze van veilen en de gang van zaken rond de veiling kan contact opgeno men worden met de vier Notarissen te Goes, (tel. 0113 -23 28 00, e-mail: tazelaar@deviernotarissen.nl). Een uitgebreide informatiebrochure betreffende de feitelijke situatie is verkrijgbaar bij het makelaars kantoor en het notariskantoor. Een brochure met de algemene en bijzondere veilingvoorwaarden en de juridische informatie betreffende het registergoed is verkrijgbaar bij het notariskantoor.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 76